Мафія. Партія №1

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем tverezyj, 30 сер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Розпочинаємо першу партію

    Оскільки гравців небагато, то буде звичайна класична партія. Сценарій стандартний - місто захоплює мафія, його жителі розпочинаю з нею покінчити. Але не знають хто вони.


    Гравці:

    1. hunter - повішено у 1 день, мирний
    2. Sashka-ua - вбито у 2 ніч, мирний
    3. MARTINI - мирний
    4. Antirus - вибув за автокілом, мафіозі
    5. nirvanka - повішена у 2 день, мирна
    6. Персі - повішена у 3 день, мафіозі
    7. Riksia - комісар

    2 мафії та 5 мирних, серед них комісар

    правила: http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=51135

    Додаткові пояснення:
    1. Переголосування дозволене лише 1 раз
    2. Боса мафії не буде. Мафія має домовитися та обидва подати однакову заявку
    3. Особу, що перевіряється комісаром, не можна вбити у цю ніч
    4. Відомості про хід партії будуть оновлюватись у стартовому дописі

    Партія закінчена

    За всіма спірними питаннями звертайтесь у скайп, ПП, аську, контакт і. т. д.
     
    Останнє редагування: 4 вер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  2. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ну что, мафы, давайте, на первый-второй рассчитайсь, вешать Вас будем :)
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я принесу мило і шнурки :)
     
  4. hunter

    hunter мандрівник

    Нірванка, тобі повезло - перша гра і відразу маф, але нічьо ми тебе завтра повішаємо ;)
     
    Останнє редагування: 30 сер 2010
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Навпаки - ведучий мене пожалів і не дав такої відповідальної ролі. Бо ж дівчата трохи затуркані, щоб не зіпсувала гри :)))
    Напевно все таки Ти - мафія, бо вже знаєш як в це грати ;)
     
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    А Вы у нас кто? И почему Вам так невыгодно было, чтобы мафы палились на голосовании? И почему Вы так сильно распрашивали, умрет ли цель комиссара при выстреле в нее или нет? :)

    Голосование вроде как с сегодняшнего дня
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я думаю, що повішати треба того, хто найбільше виступає - Хантера
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Masini

    Masini Well-Known Member

    Вы считаете, что погрузиться в молчание - это лучший выход? И с каких пор "выступление" - признак мафовости? :)
     
  9. hunter

    hunter мандрівник

    перш за все треба знати всі правила щоб потім не було суперечок (перевірено на досвіді ведучого)
    я казав шо мені не вигідно щоб мафки палилися? я навпаки казав шо можна переголосовувати, бо мафки рішають роль гри.
    я простий мирний, а фо?
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене досвід невеликий, але думаю, що таким чином мафія, тобто hunter, хоче відвести від себе стрілки ;)
    О, а Мартіні - то друга мафія. Треба ж було якось відзначити адміна :)))
     
  11. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Точно-точно! Треба по-троху визначатися. Вже хочеться побачити пости з іменами, виведеними червоними літерами.:)
    Хоча не уявляю як визначити хто є хто. Мафія буде косити під мирних, щоб не відчути на шиї удавочку. (припускаю, що зараз з'являться дописи,ніби я перевожу стрілки) І так постійно. Спробуй вгадай хто блефує!
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Проголосувати треба до закінчення дня? Подайте хтось приклад, як голосувати.
     
  13. Masini

    Masini Well-Known Member

    Да, до конца дня.
    Голосование, в принципе - выделение ника потенциальной жертвы болдом либо еще каким-либо образом. На одних форумах просто вот так Riksia, на другом форуме, где мафию ведет наш доблестный ведущий, принято голосовать вот так

    *****
    Riksia
    *****

    можно с выделением цветом, а можно и без
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Червоним краще. Зразу в очі кидається :good:
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    В Нірванки якась нездорова тяга до кольору крові. :))) Точно мафіозі :)))
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    То не колір крові! То колір любові! А любов живе тільки в миролюбивих людях :tongue:
    І взагалі, в мене складається таке враження, що мене у чомусь підозрюють. Ану припиніть, бо забаню всіх нафіг! :)))
     
  17. Masini

    Masini Well-Known Member

    Тогда, как опытному игроку в мафию, Вам должно быть известно, что все вопросы ведущему желательно задавать в приватном порядке, ибо, задавая вопросы прямо в теме, очень легко спалиться, либо приковать к себе ненужное внимание, что Вы, в принципе, и сделали

    А ничего. Неубедительно как-то. Вы первым же своим постом придираетесь к ничего не значащей фразе, с целью отвлечь внимание от своей персоны, и привлечь внимание к другой, вполне возможно мирной. Не мафиозная ли привычка, м?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. hunter

    hunter мандрівник

    MARTINI найбільше підходить на роль мафії, Нірванку можна на потім залишити)))

    ---------- Додано в 21:57 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    питання: як по-Вашому знайти мафію?
     
    Останнє редагування: 30 сер 2010
  19. Masini

    Masini Well-Known Member

    Т.е. Вы считаете, что голословные необоснованные обвинения - это хороший способ найти мафию??
     
  20. hunter

    hunter мандрівник

    Людина може нервуватися коли буде виправдовуватися, не коректно писати пости і т.д.
    А якщо сидіти і мовчати, то нікого точно не знайду!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)