Мафія. Гра № 4

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 16 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Загальні правила:

    У грі: мирні (з додатковими ролями та без) і мафіозний клан. Мирні винищують мафіозі, мафи винищують мирних. :)

    Хід гри:

    До 21.00 за київським часом буде нульовий день, до цього часу всі рольовики мають вислати мені свої НД. Хто не вишле - хай нарікає на себе.
    З 21.00 розпочнеться перший день, в який вже будемо голосувати.
    Увага: як добра людина я даю можливість всім гравцям висловитись щодо того, в котрій годині має закінчуватися день. Всі пропозиції розгляну і намагатимусь винести копромісне рішення, остаточно воно буде оголошено сьогодні о 21.00. До того - маєте час для пропозицій.
    Ніч триває одну годину по закінченню ігрового дня. У всіх рольовиків є можливість надіслати своє НД на протязі ігрового дня і годину по ньому. Є можливість міняти своє НД
    Голосуємо - як завжди: Винна - Персі

    Ролі:

    Комісар - один раз за ніч може перевірити будь - якого гравця і дізнатись його статус: "мирний", "мафія".
    Лікар - один раз за ніч може лікувати будь - якого гравця. Може лікувати себе. Двічі підряд одного і того самого гравця лікувати не може.
    Дівчинка - кожної ночі обирає будь - якого гравця, з яким проводить час. Обраний гравець (якщо він рольовик) НД зробити не може. Не може обирати одного і того ж гравця дві ночі підряд. (мафія не вбиває тільки, якщо дівчинка попадає в боса мафії).
    Кат - коли на голосуванні двоє гравців набрали однакову кількість голосів, обирає, хто з двох помре (надсилає ведучому повідомлення з ім'ям жертви)
    Броньований - при нічному вистрілі в нього виживає. При повторному - помирає.
    Антикілер - при вистрілі мафії в нього, гине і він, і маф.
    Мафіозний клан - хоче всіх перебити, має свого боса.


    Статус гравців із додатковими ролями після смерті розкривається.
    Автокіл - є. Два неголосування підряд - смерть.
    Мертвим заборонено писати в темі гри, тільки попрощатись.

    Східний експрес

    Пасажири 13 вагону Східного експресу займали свої місця. На вулиці була ніч, отож, влаштувавшись та повечерявши, мандрівники полягали спати. Зранку всіх розбудив жахливий вереск. Повискакувавши зі своїх купе (хто у білизні, а хто у простинях), пасажири побачили молоду дівчину, яка не замовкаючи кричала біля відкритих дверей службового купе. Заглянувши в купе, всі побачили труп провідника потягу в калюжі крові.
    Шоковані пасажири побігли до виходу зі свого вагону і тут - о горе! виявилось, що двері заблоковані і вийти вони ніяк не можуть. :wacko: Одно слово, шансів на порятунок ззовні не було, наступна зупинка Східного експресу найближчим часом не передбачалась, отож вони вирішили знайти вбивць провідника самотужки. Керівництво взяв на себе один з пасажирів - відставний комісар.

    Отож, невідомо куди і невідомо як довго :))) в заблокованому 13 вагоні Східного експресу подорожують:

    Хантер - мирний лікар, вбитий мафією в другу ніч
    Ріксія - мирна
    Хонда - мафія, прийшла з повинною на третій день
    Мартіні - кат
    Іспанка - мафія, повішана на другий день
    Нірванка - мафія, повішана в перший день
    Овод - комісар
    Еребус - мафія, вбитий пострілом антикілера
    Настінка - броньована
    JaguaR - дівчинка
    Сашка - мирний антикілер, вбитий мафією на третю ніч

    Серед них - 4 мафа (серед них - Хрещений батько, :) який відправляє НД. Якщо його вб'ють, босом стає наступний за рангом маф; комісар; дівчинка; лікар; броньований; кат; антикілер та один звичайний пасажир.

    Нульовий день закінчиться сьогодні о 21.00.
    Приємної гри. :)

    ПС. Шановні гравці, якщо щось не так - тапками не кидайте, можливо десь щось я і неправильно прорахувала, але пізно пити боржомі - грайте за правилами, які є. Наперед всім вдячна. :)

    Ой, ролі будуть роздані на протязі 10 - 20 хв
     
    Останнє редагування: 19 вер 2010
    • Подобається Подобається x 4
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    set-ua - забанений, це клон Сашка-уа
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    забрала...
     
  4. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Назустріч натовпу пробирався якийсь пасажир, в чорному з дипломатом і щось кричав, але не можна було розібрати, бо стояв страшний гул.
    - Блін, як то я білет забу..?!
    - Зараз, ось каса близько...
     
    Останнє редагування: 16 вер 2010
  5. Masini

    Masini Well-Known Member

    Раз минус мирный, введи еще одну мирную допроль. Или антикиллера - если маф стреляет в него, то маф погибает тоже. Или пофигиста - его невозможно повесить, у него иммунитет. Или депутата - узнает роль проголосовавшего первым за него игрока (но только в том случае если его голос остался на нем на конец голосования)
     
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Тоді залишиться тільки один звичайний мирний, всі решта будуть з ролями... то нічого? і мафів скоротити не можу, бо вже вислала їм, що вони мафи )
     
  7. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Ху, ледве встиг.16.01, ага, де тут моє купе? А чо пусто? ех А так хотілося знайомства. Ай ладно, почекаю. (а ті касирки вічно болтають про якісь місця ; )
     
  8. hunter

    hunter мандрівник

    і знову мені місця не хватило, ну що ж, прийдеться стояти :wacko::crazy:
     
  9. JaguaR

    JaguaR щасливий

    О, в проході :) якийсь стоїть, блін, на п’янюгу схожий, але ладно, можна собі буде випити.

    ---------- Додано в 15:19 ---------- Попередній допис був написаний в 15:17 ----------

    Може якісь тіво, більш інтересні нагрянуть
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Увага - вводиться ще одна "мирна роль" - антикілер. При вистрілі мафії в нього, гине і він, і маф. Таким чином, звичайний мирний тільки один.
    Якщо комусь щось не подобаєтья, то йдіть далеко лісом, шановні. :))) Треба було самими тоді висуватись на роль ведучих.
    Буду вдячна, якщо модератори пересунуть цю інформацію в шапку (не про йти лісом, а про антикілера)

    Ролі всі роздані
     
  11. JaguaR

    JaguaR щасливий

    "Да шо такоє, шо такоє?! Нєпаладочька!" ;)

    Цитата з фільму "ТаРУСЬ Бульба" 95 квартал
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Такс, прошу приготувати білети і документи до провірки! І здати зброю і інші небезпечні предмети до купе комісара! А кому чайок - прошу до мене ;) Пакетик чаю - 50 копійок, кип'яток - 3,5 грн, стакан - 1,5 грн. А хто не візьме постіль, то заплатить штраф 50 грн!! Ааа, забула сказати. Оплата користування розетками згідно тарифу - 30 грн/год. Приємної подорожі!

    ---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:29 ----------

    Зроблено! З Вас 5 грн! :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. hunter

    hunter мандрівник

    вже пішов:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. JaguaR

    JaguaR щасливий

    (Бурмоче під ніс)
    -Ото гади, друть за ту розетку, як за власну шкуру. Та ше й постіль 50 грн. Тьху, та нашо вона мені здалася?

    ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:35 ----------

    О, вже пішов, п’янюга.. Навіть випити не буде з ким, не то що. Ех...
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Дякую. Але ще, там де написано: "Серед них - 4 мафа (серед них - Хрещений батько, який відправляє НД. Якщо його вб'ють, босом стає наступний за рангом маф; комісар; дівчинка; лікар; броньований; кат та двоє звичайних пасажирів" тре ще переправити на один звичайний пасажир

    Дам ще 5 грн. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Шаноовна! Шо за неподобство, шо за хабарі?
     
  17. Honda

    Honda Well-Known Member

    Шановні пасажири! Я маленьке циганя! Дайте, хто скільки зможе на хліб!
     
  18. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Та то тобі доходу не принесе. Дивися на мну, бери приклад і буш таке саме круте!
     
  19. Honda

    Honda Well-Known Member

    Пане, то ото Ви до мене? Дайте шось поїсти, я таке голодне.....
     
  20. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Та шо ти собі позволяєш, який я тобі пан, шо за западєнскій манєр?
    Ану пішло мені отсюда! А лан, на сто баксів і іді отсюди.:english_en::babruysk:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)