Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем myRelax.com.ua, 5 сер 2008.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

  2. Peris

    Peris New Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Пільги для студентів скасували(((((
     
  3. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Тільки що з аквапарку. Були з колєгою, з жонами і дзєцками. Ну що можу сказати? Аквапарк - БОМБА:crazy:
    Раджу всім!
    Дітьо наше (2 роки і 1 місяць) встигло з"їхати з маленької червоної гірки (та що відразу при вході), але потім нас "запєлєнгував" старший інструктор і сказав що то для дітей від 7 років:ireful1:
    МалА була трохи тим засмучена:sad:, але як залізла в дитячий басейн - вже не хотіла вилізати:radist:
    Серед зафіксованих недоліків - досить парко і нема ніде холодної води, навіть в дУші. Також дружина скаржилася на недостатню кількість фенів.
    А все решта - вері вел, тверда п"ятірка (по п"ятибальній).
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Хто не вкурсі - ото лінк на сайт.
    http://aqualviv.com.ua
    Там і фото, і ціни... і відгуки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    (На вушко): хто не вкурсі, у нас є ціла гілка на сотню дописів. з лінками, фотами, цінами... :)
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=11589
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Скажіть! Людей багато?,черги є на ті гірки,бо можна півгодини простояти в черзі щоб один раз з'їхати? В який день ви були (вихідний чи будні)?
     
  7. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Був в суботу з 20-ї до 22-ї години. Людей не було багато, черг практично не було. Чув, правда, що у п"ятницю (день відкриття) був аншлаг повний.
     
  8. Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    У нас було все навпаки. Аж смішно, як буває.
    Ми ходили з дитиною 2рочки. Кругом вода була прохолодна - поставила малу в дитячий басейн, а губки посиніли, зуб на зуб не попадав буквально через 2хв. в басейні. Сама зїхала з гірки і йшла трусилася від прохолоди. Ходили в душ грітися, оскільки тільки там була гаряча вода (причому не регулюється). 2 години носила малу на руках в рушнику.
    Зате фенів було багато - не бракло.
    А черги величезні. І кругів для спуску з гірки не вистачає.
    А ще чоловік зїхав з гірки (їх є дві: такі круті прямі, на них черги найменші) і сильно вдарився пятами до дна. Глибина всього 1м40см, а він високий.
    Враження не найкращі.
     
  9. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Був ще раз, у позаминулу п"ятницю. Все дійсно так як Ви пишете. Зіпсувались за пару тижнів наніц. Окрім того ще й басейн спустили, той де Ваш чоловік п"ятами орав і вже ні одного фена не було - добре що дружина мала свій. Черги, відповідно ще зросли... Є тільки надія, що на вихідних народу менше, бо ціна вища...
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    А в які дні та години мало черг і краще відвідати аквапарк?
     
  11. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Ірусь скоріше за все шо у будні дні зранку...так з годинки 11
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тестер

    Тестер піддослідний щур

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    наші люди як ті барани, повиділи по тєліку шо є такі аквапарки і як ві львові то гімно збудувалри то стадом побігли , так гейби рік ся не мили
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    а шо в цьому поганого? Суджу по собі...в свої 21 ніколи не була в аквапарку...чула багато хороших відгуків про різноманітні аквапарки, то чому б мені не сходити в аквапарк, який побудували в рідному місті....недалеко від мого дому:beee:
    Тим більше до відкриття, та ше й на халяву?
    P.S. Тестере, шоб ви знали...я миюсь по 2 рази на день(зранку і ввечері), через день мию голову....тому в аквапарк ходила не помитись, а розважитись!!!:beee:
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    а я в дечому згідна з цим:shutup:
    мої знайомі вже всі побували в львівському аквапарку або принаймі збираються найближчим часом, навіть ті, які вже половину світу проїздили і в аквапарках набулися...
    особисто мене покищо туди не тягне... не від миття, то все жарти:) просто якось не вразило мене..
     
  15. Тестер

    Тестер піддослідний щур

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Та певно я про митя жартую, хоча, у львівських реаліях водної недостачі, в тому жарті може бути тіко доля жарту. Але не доходе до мене який кайф в тому шоб в хреновому аквапарку один одному по голові ходити.

    То як було коли МЕТРО відкривали. Наш голодний нарід повівся на рекляму і ломанувся туда стояти в 2-годинних чергах аби зайти і в 5-годинних аби вийти. А тепер приїдеш в метро , людисьок мало, спокійно собі ходиш купуєш шо тре.

    О то так само тре зачекати, поки голота наїсться того аквапарку, а тоди собі ходити там відпочивати як білі люди
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Ажіотаж після відкриття новинки був, є і буде в кожному місті кожної країни. Це по перше.
    По друге, я так розумію Ви ще не були в аквапарку, то звідки знаєте яким він є? Типова поведінка людей типу "вічно невдоволена бабулька" - критикувати і гадити на все і вся, навіть якщо і в очі того не бачив і сам не пробував.
    По третє, якщо у Вас в житті інші радості і способи розважитись, то це не дає Вам право ображати інших людей!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Тестер

    Тестер піддослідний щур

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Ажіотаж - то є стадний інстинкт. А ми є вищі істоти, особистості, люди, наділені крім інстинктів ще й інтелектом, і не маєм йти за стадом.
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Була вчора я в аквапарку з малим старшим...Ну що вам сказати, дитина задоволена як слонь після бані, бо натовкся так, що ледве додому допхала, а я ...я туди більше не піду:8:
    Все красіво і чистенько...але перепрошую ліміт переодягання і сушіння, а ще ходіння босою по слизькій плитці мене добило.
    В нас все спаскуджують...
    В Краківському аквапарку час починає рахуватись з того моменту як ти з душу весь стерильний виходиш в зал з атракціонами і тапки там просто обробляють дезинсектором.
    :suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Тестер

    Тестер піддослідний щур

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    О за то я і повідаю. Знают наші люди, же там буде зле, але йдут бо то є диковинка, всі там йдут. Згадую ті перші макдональци - загін для баранів, все дивувавсі шо заставляє тих всіх людей годинами в черзі стояти за канапкою? Не голод - стадний інстинкт. А тепер то звичайне місце швидко поїсти, часом і я заходжу на картопельку фрі :)
     
  20. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Бред несете... Просто в данный момент спрос неможет быть удовлетворен предложением, так всегда бывает... Есть категория покупателей,называется "новаторы", они всегда гоняются за всеми новинками, писками моды, именно на них расчитаны завышенные цены в начале продаж... То, что во Львове появился такой комплекс и он пользуется популярностью среди насиления это нормальное явление связанное с отсутствием водных ресурсов вокруг Львова... Лето всетаки...
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)