Львів за півціни

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем syavych, 26 лис 2009.

  1. syavych

    syavych копач

    http://www.youtube.com/watch?v=GoQ2JaaJ82c

    Більше тут.

    Думаю чудова нагода для форумлян (і не тільки), які ще не побували у Львові (або хочуть ще!) завітати в гості до нас :)

    П.С. Та й форумівки давно не було...
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Osman

    Osman Member

    Та цеж не буде де *плюнути* в центрі))) я мовчу вже про генделики) Думамаю народу буде багато.
     
  3. А я думаю, що не буде. Адже таке всього на два дні, не зможуть же усі, хто хотів у Львів, приїхати одночасно.
     
  4. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Щось ніхто ніяких коментів не пише щодо цієї пропозиції...
     
  5. syavych

    syavych копач

    Значить я так розумію буде форумівка на двох ;) (правда боюсь жена не зрозуміє :scratch_one-s_head:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    як прочитав назву теми аж сі встрашив)))
    ото думаю дожилисі.. вже рідне місто продають
    ан нє, то тіко різні послуги і то на два дні
    уффффф))))
    P.S. в деяких кнайпах та у більшості готелях таке треба запровадити "довічно", бо такі ціни виставляють, шо аж жах)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Osman

    Osman Member

    :scratch_one-s_head:Тут самих львівян хватитить, деколи на вихідні і так тяжко найти місце в любимому генделику, а тутка на тобі майже халява:)

    ---------- Додано в 09:34 ---------- Попередній допис був написаний в 09:30 ----------

    :haha:
    А ніяк!!! Ешалонами в карпати!:))):))):)))

    ---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:34 ----------

    Звісно знижки, як для туристів:)
     
  8. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Шось мені здається не буде ніяких знижок... Просто піднімуть ціни в надцять разів, а з них будуть знижку давати, то якщо на проживання, а якщо в кавярнях таке зроблять. то всі хто ходе туди більш-менш регулярно. буде бачити що з цінами коїться... Тоді на мою думку в кавярнях і від саміх Львівян ні де буде проштовхнутись...:))) Халява...:haha::dance2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mademan

    mademan Old School Gamer

    Да почему, вполне реальная акция) Выручка за ети дни у рестораторов и других будет на порядки высше , и не забывайте, что они продают услуги, зрелище и хлеб..) а не метал и недвижимость)
    Погулять стоит однозначно... :)
     
а де твій аватар? :)