Львів став містом-мільйонником

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Zdenyk, 17 чер 2023.

  1. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    Львів став містом-мільйонником.

    У Львові налічується вже близько мільйона мешканців, з урахуванням внутрішньо-переміщених осіб. Про це міський голова Львова Андрій Садовий сказав в ефірі одного із місцевих медіа.
     
    Останнє редагування модератором: 18 чер 2023
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Переселенцы. Это временно.
     
  3. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    Нема такого тимчасового щоб не стало постійним )
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Что случится с переселенцами после окончания войны?;)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я поставив питання по іншому: куди вони поїдуть? Наприклад люди з Бахмуту, або інших рознесених міст та сіл?
    Хтось спробує повернутись, хтось залишиться, а хтось покине Україну назавжди.
     
  6. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    думаю що переважна більшість таки залишиться ....
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стикався, в сусідів живують, як квартиранти переселенці із Харківської області, в подальшому планують, тут у новобудові купити квартиру, залишаться тут, ще більше у безпечніших Закарпатській та Чернівецькій областях, із Львівщини також переселенців немало, тих, хто планує залишитись у Польщі.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю про Польщу...вважаю, що якщо хто знайде роботу, яка б давала там безтурботно орендувати житло та ще кататися по Європі - то так. Так робота ж потрібна по спеціальності, а не в теплицях...А платити гроші-допомогу біженцям ще рік чи два хто буде?
    Потроху підтримувати будуть все менше і менше.
    І повернеться поголовна більшість українців назад, де є своє житло. І робота.

    Щодо Львова...Львів же -невеликий по площі. Нерухомість дуже дорогезна, за оренду 2кімнатної квартири 20-30тис. грн. А купити - навіть і не мріяти, якщо ти не доларовий мільйонер.)
    Але ж якщо взяти його по суті, то це місто транзитне, як ота перевалочна база, і дуже шумне. Що мені ще не подобається, так це що воно страшенно потребує ремонту...ми в Харкові до таких облуплених та замальованих будинків та такого срачу не звикли. Може трохи десь...
    Але там - поряд Карпати, які по любій погоді пречудові. Можна на вихідні поїхати, не так як ми - через усю країну. Я дуже люблю Карпати, вони не гірше тих Альп.
    Подобається Франківськ, от де чудове місто для життя. Красиве, чисте. І не таке дороге.
     
    Останнє редагування: 2 лис 2023
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фейк не фейк



    photo_2023-11-27_18-27-27.jpg
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже схоже на правду. У Львові багато людей заможних. А отих таун-хаусів, що мільйоні доларів вартують ... хоч греблю гати. І оренда в них дай боже, але пусті не стоять.
    Один наш знайомий на підступах до Львову (неблизьких) будується. Тільки но почав, а вже 320 тисяч витратив.
    Не дуже велика будівля, 4 кімнати чи шо.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2023
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    тисяч чого?
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    гривень
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дійсно, переселенців багато, особливо помітно в лікарнях, на поліклініках пацієнтів, працівники супермаркетів, є немало іх Херсонщини, Донбасу, хоч зараз чи не щоденна повітряна тривога, це крупний шосейний і залізничний вузол + тут "дєди ваєвалє", є багато військових заводів та виробників "брендів" у совку "Електрон", "Світоч", Львівське пиво..., немало природніх ресурсів, менше обстрілюється Закарпаття, Буковина, Волинь, Тернопільщина...
     
  14. kinglana

    kinglana New Member

  15. Innn

    Innn Member

    Я теж з сім'єю переїхали у Львів рік тому. Зараз дивимось квартиру в жк Америка, дивлюсь що будівництво вже завершене, що знаєте за цей жк, забудовника?
     
а де твій аватар? :)