Львів-Олесько-Підгірці-Львів, як доїхати

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем Demoen, 21 бер 2013.

  1. Demoen

    Demoen Member

    Вже весь інет перерив, пишуть багато, пишуть красиво та...

    Хочу потрапити в Олеський і підгорецький замки та однозначної ідеї, як діставатись громадським транспортом не маю,... Може хто підкаже, що?, куди?, як? і коли?

    ще хочу дізнатиси чи пускають в ті замки і скільки коштує в них екскурсія..?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, то мої краї - біля Олеська моє село знаходиться:)
    До Олеська можна добратися маршруткою Львів - Броди (відправляється щодня із АС 2 майже кожних півгодини - годину). Час в дорозі - приблизно 1,5 год. ( До Олеська). Та ж маршрутка їде до Підгірців. (через одне село після Олеська). В Підгірцях замок в аварійному стані, його хіба можна подивитися з двору, всередину ви не зайдете (але фасадом можна помилуватися). Також навпроти замку є чудовий костел Святого Йосифа.
    В Олеський замок пускають (колись там був вихідний день понеділок, тепер не знаю як). Навколо замку чудова велика територія, якою можна прогулятися - раджу брати фотоопарат і робити купу фото:) А також там є ресторан "Гридниця" - якщо захочете щось перекусити :)
     
    Останнє редагування: 23 бер 2013
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Незабаром в замку буде весело - планується новий фестиваль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А можна детальніше? :) Що за фестиваль?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ніззя. Маркетингові таємниці. )
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Demoen

    Demoen Member

    Ми хочемо завітати в кінці квітня... на фест запізнимось? Дякую за вичерпну відповідь
     
  7. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    зайти можна- 20 грн охоронцю і немає проблем...
    Ще одне, траса Львів-Броди не йде через Підгірці, доведеться від траси йти десь 2-3км до замку. Можна навпростець через поля, тоді треба вийти безпосередньо на зупинці Підгірці, але дорога там ґрунтова і весною розкисне. Або вийти чуть далі на розвилці на Золочів, йти довше, але по асфальту.
     
  8. Demoen

    Demoen Member

    а як по часу їхати в Підгірці через Золочів ну і з Підгірців в Олесько..?
     
  9. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    із Золочева до Підгірців 20км, маршрутки прямої немає. (як мінімум пару років тому коли я там був)
    З Підгірців до Олеська, пару км. дістатись можна маршруткою з Бродів (десь 3км до траси )
    А взагалі гляньте ось цей ресурс
    http://www.castles.com.ua/
    Там дууже багато цікавого про замки України
     
  10. Demoen

    Demoen Member

    Дякую! Я саме ним і користуюсь =)
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    От дідько.. А я там був у вересні... Міг би у гості зайти )))
     
  12. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Як село називається? Я теж з тих країв :)
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ага, з батьками познайомилися б:)))

    Йосипівка:) А ви звідки? Моя мама родом з цього села.
     
  14. denyspetro

    denyspetro New Member

    Сьогодні був з коханою в Олеську. Дуже все красиво і досить приємно. Хороші спогади і приємні емоції. Маршутка зі Львова їде кожних пів години з АС №2 ми їхали в 12:55 в дорозі півтора години. Марутка зупиняється в центрі Олеську сам замок трошки дальше, потрібно пройтися хвелин 10 - 15. Вхід 20 гр в замок в підземеля ще 20 але ми там не були. Назад на маршутку в 17:50. Дякою за хорошу ідею.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Київ - Підгірці-Олесько-Золочів

    Дякую, адже завдяки форуму спланували свою поїздку.
    Ми приїхали до Львова з Києва ужгородським поїздом о 5 ранку. Через увесь Львів пішки прийшли на автостанцію №2, що на вул. Богдана Хмельницького, де близько 7 ранку сіли на автобус Львів-Броди до Підгірців (вартість квитка десь 32 грн.), їхали 2 години. Він нас вигрузив не на зупинці Підгірці, а далі на перехресті (6 км до палацу), де асфальтована дорога, бо дощ був вночі (сухою погодою краще вийти на зупинці і десь 2 км пройти через пшеничне поле). Музей у Підгірцях відкривається о 10.00, а об 11.00 (нам так сказали) їде автобус до Бродів, тобто до траси, а там знову пересідати на Броди - Львів до Олеська (12 км від Підгірець). У нас трохи інакше вийшло о_О:facepalm:
    Ми знову 6 км йшли пішки:uaflag:
    Сіли на трасі на автобус Броди-Львів до Олесько, а там 15 хв до замку (пішки).

    З Олеска о 15.15 їде маршрутка на Золочів. Їхати десь годину. Автовокзал в центрі міста. В Золочеві можна переночувати (готель "Україна", вул. Валова від 50 грн з людини).
    Альернативний варіант - просто приїхати до Золочева зі Львова в окремий день і не мучити себе та інших:mocking:
    О 10 ранку ми вже були в Золочівському замку-музеї. Тут музей найкращий з усіх попередніх, затрималися до 12.30, а десь через годину вже їхали маршруткою із Золочева до Львова (йде кожних 20 хвилин з центрального автовокзалу, їхати десь годину) автобус приїздить на автостанцію на Личаківській.
    На цьому наші мандри Львівщиною не завершилися, але це вже інша історія...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)