Львів-Київ

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Princess, 9 жов 2007.

  1. Princess

    Princess Well-Known Member

    Таке питання - є внутрішній український рейс Львів-Київ о 9 ранку. Хтось ним користався? Чи то надійно в плані здійснення рейсу і затримок? Чи простіше потягом традиційним до столиці їхати?
     
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Друг у меня летал на прошлой неделе. туда долетел нормально, назад вечером.
    За часик долетели до Львова, начали кружить над городом. Через час вышла стюардесса, сказала , извините Львов не принимает летим назад в Борисполь

    По дороге обратно самолет попал в сумашедшую зону турбулентности. Те кто не был пристегнут бились головами и спинами об потолок. Люди молились. Вся катавасия длилась минут 20. Когда самолет сел, никто по обыкновению не хлопал, люди молчали. В аэропорту было обьявлено, что рейс состоится в 7 утра. половина пасажиров плюнула на все , и уехеле поездом.
    В общем делайте выводы сами :) История реальная, вчера рассказал очевидец.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львів-Київ

    звідси висновок: купувати квитки, і ходити до Києва пішки? а гроші най підуть на підняття України з занепаду?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Львів-Київ

    на цьому форумі ми будемо займатися пустою демагогією ПОКИ Ви НАС НЕ ПОЛИШЕТЕ
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    ай, хлопці, краще б по темі написали....

    дАрте, дякую :) я власне про таке і думала. і такий варіант точно не підходить - значить втрачають клієнтів
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львів-Київ

    по темі - ходить експрес, крім вівторків. Сильно заощаджує час, від погоди не залежить.
    Я розумію, що сучасна авіація на висоті - але таки залізничних аварій менше, ніж авіа. Та й наслідки легші. Та й по грошах дешевше....
     
  7. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    який експрес мається на увазі?
    чому крім вівторків? (мене взагалі-то на наступний вівторок і цікавить інфа, в середу на 11-12 треба бути в Києві)
    той, що в Києві коло 13*00 - надто пізно.
    якби була певна гарантія, що літак коло 10*00 буде в Києві, то в даному конкретному випадку економія не принципова.
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львів-Київ

    щоб бути в Києві о 10-ій - кращого способу ніж фірмовий "Львів-Київ" - певно ще ніхто не придумав. Ну, за винятком автомобілем добиратися.
    А назад - можна експресом - відправляється після 17, і у Львові - перед 24...
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Невигідно. Квиток Львів-Київ та Львів-Київ-Львів коштує майже однаково. Колись було вигідно в 8-00 туди і в 20-30 назад, авто в той час можна лишити в аеропорті. А тепер є МАУ в 7-00 і в 19-30 назад, або аеросвіт 9-00 і 20-00 назад. Я більший прихильник МАУ - в них сервіс кращий.

    Додано через 3 хвилини
    Гарантію більш-меньш можна мати влітку. Зараз тумани у Львові та в Борисполі ранками, ввечері літак міг не прилетіти ( вони ночують тут), значить ранкового рейсу небуде. І останній варіант - вилетіли вчасно, знижуєтеся для посадки, набираєте висоту, робите поворот і тоді - Пані та Панове, у зв"язку з поганими метеорологічними умовами в аеропорті Бориспіль наш літак повертається до Львова!!!................. І таке в мене було..
     
  10. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Як раз 30 грудня у нас літак Аеросвіту Київ - Львів.. До Києва квитки Аерофлоту (Ростов-Москва-Київ), він нас ніколи не підводив, думаю, і Аеросвіт не підведе разом з погодою...

    До речі, у Львів та Харків літає російський UTair, але в них божевільні тарифи - Москва-Львів близько 17000 рублів...
     
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Львів-Київ

    Ціни на айро і експрес напишіть
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Львів-Київ

    експрес відмінили

    Додано через 1 хвилину
    Зато за три тисячі баків ходить персональний вагон Львів -Київ
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Залежить від того, які тарифи зостануться.
    Наприклад:


    Авиарейс 1 среда, 26 Декабрь 2007

    Отправление: 13:35 Киев, Украина - Борисполь, терминал A
    Прибытие: 14:55 Львов, Украина - Снилов
    Авиакомпания: Aerosvit Airlines VV083
    Самолет: Yakovlev YAK-42

    Тип тарифа: Экономический класс с ограничениями

    1 взрослые x (60,00 + 35,40) = 95,40 USD
     
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Львів-Київ

    А бігборди коло Айропорта з інфою про 219 грн за квиток на Київ ? ... Чи я погано прочитав ?
     
  15. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Яка авіиакомпанія? Я привів лише Аеросвіт. Бувають розпродажі, рекламні тарифи, наприклад у Аерофлота був тариф Москва-Нью-Йорк за $100, але уого було обменжена кількість і дуже суворі правила - не можна здати, обміняти і таке інше...

    Тарифи дивіться на сайті системи Сирена, наприклад: www.polets.ru
    Або на амадеусі - www.amadeus.net

    Додано через 3 хвилини
    До речі, ось тарифи на поїзд з системи Експрес-3, вибачте, в рублях

    СПРАВКА 30
    ЛЬВОВ КИЕВ
    РАССТ 00566 КМ; ТАРИФ.ПОЯС 28
    014Л УЖГОРОД-ХАРЬК ПАСС
    ВАГОНЫ ЛЬВ Ж.Д НЕТ СХЕМЫ
    ВРЕМЯ ВРЕМЯ ВРЕМЯ ВРЕМЯ ВРЕМЯ
    ОТПР СТОЯН В ПУТИ ПРИБ СТОЯН
    08.54 00.34 010.43 19.37 00.23
    СКОР ВЗР.БИЛЕТ ДЕТ.БИЛЕТ
    Л 1257.3 440.6
    К 623.8 218.9
    П 372.1 129.9
    С 263.2 92.6
     
  16. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    нічого не відміняли. Чудово 169/170 їздить. Вартість квитка трохи менше 70 гривень
     
  17. Журналістка

    Журналістка Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    я теж чула, що відмінили. Навіть у пресі писали - через непопулярність рейсу, хоча мені це здалось дуже дивним
     
  18. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Два тижні тому батьки на ньому приїзджали до мене і назад їхали. Я квитки на НР вже на нього взяла. Минулого тижня друг приїхав на ньому.
    Вічно забитий незалежно від дня тижня.

    могли відмінити "реверсний" експрес. Той що в першій половині дня їхав з Києва до Льова і в другій половині дня зі Льова до Києва. Останнім часом він їздив тільки 5,6,7 день тижня.
     
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Літала ранковим рейсом Львів-Київ: 40 хв. зі Львова до Борисполя і 1,5 год. з Борисполя до потрібного місця в Києві :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Львів-Київ

    Це точно :sad:
     
а де твій аватар? :)