Los Colorados

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем Letunka, 16 бер 2011.

  1. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Нещодавно почула гурт Los Colorados
    Сподобалась їх інтерпретація англомовних пісень :preved:

    Чула, що на вихідних мають бути у Львові, виступати у METRO клубі.

    Поділіться враженнями, хто часом бував на їх концертах. Чи вартує сходити на них?
     
  2. Bira

    Bira Well-Known Member

    Мені теж подобається цей гурт, прикольні хлопці. Маю запрошення на їхню вечірку в "Метро", але ще не вирішила чи піду...
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Лос Колорадос - чудовий гурт, якщо слухати студійні записи. Наживо вони навіть наполовину не вигрібають. Тим більше в клубі Метро, де звук - повний відстій, публіка - більшою частиною повний відстій. А якщо ще до цього додасться повністю відстійний сервіс - то враження точно не будуть найкращими.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Bambook,

    дякую за пораду. Якщо чесно, ще не була у цьому клубі жодного разу, бо у Львові переважну більшість часу проводжу у ділових справах. Знайомі казали, що там декілька майданчиків є. І в принципі, можна обирати, в якій частині закладу бути.

    Невже наживо все так погано у Лос Колорадос? :scratch_one-s_head:

    Bira,

    пощастило Вам ;)
     
  5. Bira

    Bira Well-Known Member

    Не думаю, що треба порівнювати живий звук із студійним, тим більше якщо там є кілька майданчиків, то можна і не слухати (якщо не сподобається), піти в інший. До речі,я теж в Метро ніколи не була.
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    І там теж натрапити на
    :)))
     
  7. Metelik

    Metelik New Member

    Привіт всім!
    Я тут вперше, тому не гримайте якщо не те пишу;)
    Зацікавило обговорення, бо ми з подружками 2-3чі були в METRO, чесно кажучі так собі, але підпрягає те, що там буває забагато арабів, та інших, як на мене вони себе ведуть наче зверхньо:sad: а так в кого який смак у відпочинку.
    Що до Los Colorados то може і підемо, залежно від ціни.
    Отак;)
     
  8. Bira

    Bira Well-Known Member

    Якщо в Метро забагато арабів, то напевно там забагато блондинок. Інших варіантів не може бути! :girl_spruce_up:
     
  9. Metelik

    Metelik New Member

    Може й так:sad:
    Я узагальнила про іноземців:)
     
  10. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    до чого тут араби? всі ми люди із своїм характером;) хіба національсть є рейтинговою ознакою для нічного клубу?))) звичайно, Метро не якийсь Крістал Хол, але в компанії друзів і знайомих можна добре провести час... сам періодично буваю...
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Що я можу сказати точно - що в Метро є гроші, щоб платити за спам на форумах :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Не можу ні заперечити, ні підтвердити слова Bambook. Як то кажуть, будем перевіряти на свій страх і ризик. :)

    Metelik, запрошення, наскільки мені відомо, безкоштовні. Через їх сторінку клубу у фейсбуці можна отримати. Так що думайте ;)
     
  13. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Не міг не втрутитися. Мав в певний час відношення до Львівького клубного бізнесу. Сам займався дискотеками. Ясно, що клуби це не мсця де можна набратися інтелекту. Але десь потрібно відриватися і не думати. Та робити це без треба без шкоди навколишнім. Стосовно самого МЕТРО - хвалити не буду. Хоча з точки зору бізнесу - мабуть одна з найкращих точок. Видно, що на клубом працюють і ним хтось реально займається. Було багато всяких точок, але вони швидко повмирали. Наскільки памятаю, він відкрився десь в 1997 році і до цього часу існує. Хіба що Пікассо старше. Контингент - та загалом нормальний, бувають місця з з крутішими "нравами". Ясно, що це точка для молоді. Тому очікувати тут солідних дядьків не слід. Як на мене, хай буде. У Львові не так легко провести цікаво час, особливо коли ти не турист або турист зі стажем. Псля того, як надивився архітектури і Високого замку кудись можна піти "залитися".
     
  14. UpShifter

    UpShifter Member

  15. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Вони, саме вони :girl_claping:

    Правда позитивні музиканти? :)
     
  16. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Даааа, хлопці з Лос Колорадос прікольно переспівали пісню Katy Perry. Англійська мова з тернопільським акцентом і на білоруському баяні звучать чарівно. Ай лайк! Думаю воно того варутує щоб почути їх на живо.
     
  17. Bira

    Bira Well-Known Member

    Я думаю, що це взагалі не важливо, де будуть співати ці хлопаки. Можна піти в любий клуб, якщо хочеться послухати саме їх. Там крім них буде ціла вечірка від Фейсбуку, з забавами, призами і т.д.
     
  18. UpShifter

    UpShifter Member

    Їхня афіша в інтернеті є?
     
  19. Bira

    Bira Well-Known Member

    Напевно є, але я не дивилася.

    І взагалі, яка різниця хто буде співати, головне гарно провести час в компанії.
     
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так-так, гарний клуб Метро.
    Якщо вам треба музика з жіхливим відтворенням, якщо вам потрібен розбадяжений алкоголь, якщо вам подобаються працівники, які у відповідь на зауваження обкладуть вас матом, якщо вам неодмінно треба бійку в клубі або поруч із ним - то один із найкращих. Там взагалі поруч аж три заклади зі схожими параметрами, тільки стилями музики відрізняються - Метро, Позітіф і Шоколад. Ну і ще в Шоколаді бандюки, які складають основу публіки, трохи старші, а в Метро - трохи молодші.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)