Любительські радіостанції

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Neptyn, 16 чер 2011.

  1. Neptyn

    Neptyn Active Member

    Підкажіть, будь-ласка, схему потужної радіостанції.Дякую!
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Нашо вам дуже потужна?хочете донести свій ґолос до позаземних цивілізацій?
     
  3. Neptyn

    Neptyn Active Member

    Хочу спілкуватися на великих відстанях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Питання неграмотне. Починайте з радіоаматорства, бо інакше нічого не вийде. Інформації в Інтернеті більше, ніж потрібно. До речі, щоб пробувати спілкуватися на відстанях в тисячі кілометрів, достатньо короткохвильового передавача потужністю в кілька ват. І навіть менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мг. Як варіант - інтернет може зійти?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Максим

    Максим Well-Known Member

    Схема радіопередавача - діло нехитре. А схему власної електростанції для живлення цього потужного передавача вже маєте?

    Відстань залежить від цілої низки факторів, включаючи висоту антени, ефективну силу випромінювання, рельєф місцевості тощо. :)

    Судячи з самої постановки Вашого запитання, роблю висновок, що Вам дійсно краще прислухатися до поради DIDIO і почати з чогось простішого. З часом дійдете і до передавачів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Real

    Real Well-Known Member

    Наскільки потужною і з ким спілкуватися? :)
    Якщо ви хочете стати радіоаматором, то простіше напочатку стати членом якогось клубу ( наприклад на вул.Антоновича, здається 70, або ж біля податкової у буділві ТСОУ ), набути теоритичних і практичних знань, а потім вже вирішувати на якій радіостанції вам зупинитися. При бажанні можу дати телефони.
    Можна податися у радіохулігани, але це може потягнути за собою навіть кримінальну відповідальність.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Клуби в основному зачахли... Можливо, краще буде знайти найближчого до вас досвіченого радіоаматора-пенсіонера, задобрити його пивом та раритетним радіозалізом :) - і після кількох спілкувань ви зрозумієте - "ваше" це хобі чи ні. Якщо вам сподобається, а радіоаматор виявиться охочим до спілкування - це вас захопить дуже сильно - гарантую.
    Одразу скажу - це захоплення потребуватиме певних грошенят або доступу до списаного старого радіобладнання, а ще дуже доброї родини та сусідів, які терпітимуть вічний запах паяльної каніфолі в помешканні, ваші антенни на даху, сидіння за радіостанціями впродовж ночей тощо. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Real

    Real Well-Known Member

    не лякайте людей! :) зараз йде потік вживаної техніки зі Штатів та Європи, тому "самопали" наразі коштують смішні гроші ;)

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:34 ----------

    :good: так, супер варіант!
     
  10. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А ну, підкажіть-но мені, де вживана техніка зі Штатів та Європи коштує "смішних грошей"? У мене є пару знайомих, яких я втомився спонсорувати, і які будуть щасливі таке отримати.

    Думаю - не знайдете ви нічого смішного, і смішних цін також, бо сказали просто так. Все вже давно не смішно. :bye2:
     
    Останнє редагування: 14 сер 2011
  11. Real

    Real Well-Known Member

    Ви не так прочитали. :) я писав :"зараз йде потік вживаної техніки зі Штатів та Європи, тому "самопали" наразі коштують смішні гроші". Просто раніше наші самодєлкіни робили на самопальній апаратурі. Тепер баксів за 600 можна взяти вживаного японця і не парити собі мозок, що багато аматорів й роблять. А самопали-то залишаються! ;)
    Я свого лампового гробіка навіть комусь подарував би, але якщо пошукати, можна знайти варінти навіть краще! ;)
     
  12. ODIN

    ODIN Well-Known Member

    Я в своё время прошёл школу радиолюбительства: и на морзянке могу и охотой на лис немного занимался, радиоэлектроника и прочее также... японские трансиверы даже в возрасте пожалуй самые лучшие в мире...
     
а де твій аватар? :)