Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Pragmatik, 28 сер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pragmatik

    Pragmatik Well-Known Member

    Лист хорошій Людині
    Якщо скоротити все людство до села в сто жителів, зважаючи на всі пропорційні співвідношення, от як виглядатиме населення цього села:
    57 азіатів; 21 європеєць; 14 американців (північних і південних); 8 африканців; 52 будуть жінками; 48 чоловіками; 70 не білими; 30 білими; 89 гетеросексуальними; 11 гомосексуальними; 6 чоловік володітимуть 59% всього світового багатства і все шість будуть із США; у 80 не буде достатніх житлових умов;
    70 будуть безграмотними; 50 недоїдатимуть; 1 (тільки один) матиме вищу освіту.

    Якщо подивитися на світ з цієї точки зору, стає ясно, що потреба в солідарності, розумінні, терпимості, освіті дуже висока. Подумай про це:
    Якщо сьогодні з ранку ти прокинувся здоровим, ти щасливіший, ніж 1 мільйон чоловік, які не доживуть до наступного тижня.
    Якщо ти ніколи не переживав війну, самоту в'язницi, агонію тортур або голод – ти щасливіший, ніж 500 мільйонів чоловік на цьому світі.
    Якщо ти можеш піти в церкву (синагогу) без страху і загрози переслiдувань або смерті, ти щасливіший, ніж 3 мільярди чоловік на цьому світі.
    Якщо в твоєму холодильнику є їжа, ти одягнений, у тебе є дах над головою і ліжко, ти багатший, ніж 75% людей на цьому світі.
    Якщо у тебе є рахунок в банці, гроші в гаманці, ти належиш до 8% забезпечених людей на цьому світі.

    Ти читаєш цей текст, ти благословлений удвічі, тому що:
    1) хтось подумав про тебе;
    2) ти не належиш до тих 2 мільярдiв людей, які не вміють читати.

    Хтось колись сказав:
    працюй, неначе тобі не треба грошей;
    люби, неначе тобі ніхто ніколи не заподіював біль;
    танцюй, неначе ніхто не дивиться;
    співай, неначе ніхто не чує;
    живи, неначе на землі рай...
    джерело: статистика
    У мене є знайомі і друзі у Львові. По роботі я спілкувався з десятками як україно- так і росiйсько- мовних Львів'ян. Люди всі рiзнi. АЛЕ: спокійні, адекватні і ... сучасні, чи що (може мені везло?)... Мені цікаві люди, які мають інші погляди, вміють їх відстоювати... Моїм постійним опонентам: Пояснiть мені одне: що Вас таких рiзних, єднає (окрім "нелюбовi" до Росії + похідних від цієї теми): яким Ви бачите ближче
    майбутнє
    України? (багатонаціональною, тільки для україномовних українців, сільськогосподарською, промисловою... щось iнше?)
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    попереднє все приходило мені на пошту як жарт....
    а звідки такі висновки?...
    що невже всі форумчани “єднаються проти росії”?... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Pragmatik

    Pragmatik Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    1. Я нашел текст в притчах:) 2. Там есть обращение:Моїм постійним опонентам:
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Так хорошо начал.(Лист хорошій Людині)
    Ну думаю и в Адесе чел нашолся,а под конец сам себя обосрал
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Шреку... шось Ви зранку... Не з тієї ноги встали? Людина адекватні питання ставить. Не мені, нажаль. Відповідати незручно.:cowboy:
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Цілком згоден з Шреком. Питання зовсім не адекватні. У нього вийшло, що звертається до львів"ян, хоча насправді воно мало би бути адресовано до якихось 2-3 форумчан, які й львів"янами не є, і пунктиком яких дійсно є та "нелюбов до Росії". Хай би в приват їм написав. Я ж не створюю окрему пафосну гілку щоразу, коли хочу у свого опонента щось спитати
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    А кіт мені сподобався.
    Мій, коли замислить якусь шкоду, робить точно такий же вираз обличчя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pragmatik

    Pragmatik Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Ота байка є заклик налаштувати якийсь конструктивний діалог. Вся післямова - є моє особисте бачення Вашого натхнення в суперечках, пропозиція - намагання з`ясувати чи є в нас спільні уподобання, як вже доля звела нас жити в одній країні.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    А до чого тут мовне питання?
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Я тому. що фанат віртуалу.З Росії люди заходять тому. що їх щось мучить,напевне совість.Наші українські руські мабудь заходять. щоб зрозуміти хто вони є в нашій державі.Діаспора ідеалізує нашу дійсність,добре що не вчить нас жити.Ми такі які ми є.Створив то всьо MARTINI
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Ви "намагаєтеся з'ясувати" з ТАКим виразом в обличчі:

    ?
    :)
     
  12. Pragmatik

    Pragmatik Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Бо то є одна з основних тем, що роз`єднує погляди... Для New Shrek, Boris_Kiev, levandivka - діти, вкинути вам ще малюнків?:o
     
  13. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    та ніяк не впливає на мене те що хтось розмовляє іншою мовою! мене це не хвилює!

    мене може обурювати хіба дві речі в мовному питанні: коли мене не розуміють на моїй же батьківщині (за вийнятком гостів, окупантів і рабів), коли мені перешкоджають в моєму праві отримувати необхідну мені інформацію (в тому числі розважальну,пізнавальну, релігійну) моєю рідною мовою; і коли я бачу людину, яка зневажаючи своїх батьків не шанує їх мови, традицій і т.д.


    напевне обурить те, що за мої гроші, які я сплачуюю на податки, розвиваються іноземні культури на Україні, утримуються державні школи з мовою викладання національних меншин і т.д....

    а у всьому іншому: мені всерівно якою мовою до мене звертається людина - я намагатимусь її зрозуміти, відповісти та допомогти
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Pragmatik

    Pragmatik Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Коли людина розмовляє іншою мовою, а я її не розумію, мені некомфортно.
    Мене може обурювати хіба дві речі в мовному питанні: коли на моїй багатонаціональній батьківщині є люди, які вдають з себе арієв, єдино спроможних визначити якою мовою я винен розмовляти, вчити своїх дітей. Коли мені перешкоджають в моєму праві отримувати необхідну мені інформацію (в тому числі розважальну,пізнавальну, релігійну) моєю рідною мовою (російською); і коли я бачу людину, яка зневажаючи своїх батьків не шанує їх мови, традицій.Напевне обурить те, що за мої гроші, які я сплачуюю на податки, друкують підручники з спотвореною, збоченою історією, коли три відсотка населення мого міста взмозі вважати нацменшинами інші 97. А у всьому іншому: мені всерівно якою мовою до мене звертається людина - я намагатимусь її зрозуміти, відповісти та допомогти.
     
  15. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    ....а переклад то комп'ютерний.....

    Додано через 4 хвилини
    так, дійсно....євреїв в вас багато....але вони культурні толерантні і розумні люди....хоча ті євреї що залишились напевно таки зглупили, що не поїхали в Ізраїль...
    ...може, звичайно, і неправильно при такій кількості вважати їх нац.меншиною, але через це вводити ідиш в статус державної (регіональної) якось також невірно.....вони ж мають свій Ізраїль і при бажанні можуть в будь-який час туди виїхати і вже там за державні гроші вчити своїх дітей ідиш і своїх національних традицій....а тут - будь-те добрі за свої гроші підтримувати свою культуру...
     
  16. Pragmatik

    Pragmatik Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    zenyk:
    - ні, я досить вільно розмовляю чотирма мовами.
    - В Одесі толерантні міжнаціональні відносини. Та й мо таке по всій Україні, крім купок розкиданих по ненці "невгамонних надсвідомих".
     
  17. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    так по всій Україні. Інші відносини мені на очі не попадались....хіба що інколи москалі на Україні як почнуть заливати свої шовініські штучки.....і нема на то ради....хіба кулемет....
     
  18. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    Zenyk!
    Свои шовинистические штучки "москали" начинают заливать в ответ на невменяемые националистические закидоны "щiрих патрiотов Украины".
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    ...ну в спорах по типу: "він перший почав" я участі не беру, лиш говорю, що сам бачив....

    ...та навіть і ви чули. Яскравим прикладом може бути смерть Ігоря Болозіра
     
  20. Pragmatik

    Pragmatik Well-Known Member

    Відповідь: Лист хорошій Людині або чому я спiлкуюся на цьому форумi

    - трохи специфічний гумор маєте, пан. З тої серії, що в мене підпис. Можна додати в тему:
    Петро знімає із стіни хати рушницю і кудись збирається.
    - Ти куди, Петро? - питає його дружина.
    - Та піду трохи москалів постріляю.
    - А ну, як вони тебе?
    - А мене ж за що?
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)