Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлюбів, Аборти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Mafija, 4 бер 2007.

  1. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Україна іде в Европу. Але якою Европою ми хочемо стати? Які ідеї сучасності як сприймають наші громадяни? Що нам ближче за духом - Польща, Нідерланди, Італія, Англія?

    Хочу почути вашу думку.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Хотілося б бачити Україну християнською. Але в умовах ЄС цього не буде!
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    До чого то туть відкрито

    Що я маю право на одностатевий шлюб,моє відношення до п .... сів відоме
     
  4. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: До чого то туть відкрито

    Моє ставлення до гомосів доволі толерантне (я до них жодним чином не належу!!!). Це явище існує з біблійних часів, за радянської влади це був кримінальний злочин, за християнськими канонами - гріх. Але якщо вони люблять один одного / одна одну і все одно живуть разом, то чому б не зробити такий шлюб законним? Якщо вони нікого не чіпають, то яке нам до них діло? Це їх особиста справа. Тим більше, що це існує у багатьох розвинених країнах і є певним атрибутом свободи.
    Я так думаю.
     
  5. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Розумію, що у Львові переважна більшість - християни. Навіть коли трамвай їде повз церкву дехто хреститься.
    Але існує багато інших релігій: язичництво, іслам, іудаїзм. Багато атеїстів.
    У нас церква відділена від влади і це дуже добре.

    До речі, а як ви ставитеся до введення у школах уроків християнської етики?
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: До чого то туть відкрито

    А якщо Ваші синочки підростуть, побачать пару голубих, які живуть з Вами на одній вулиці, то однозначно будуть думати, що так і має бути. Ваш світогляд формувався ж по-інакшому.
     
  7. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: До чого то туть відкрито

    Сподіваюся, що я зможу на них вплинути і пояснити. Якщо не зможу - з мене поганий батько. (Я ще не маю дітей).


    Щось всіх зачепили одностатеві шлюби, а решти підтем ніхто не торкався.
    Прошу вас написати своє ставлення і до інших пунктів теми, будь ласка.
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    1. стосовно етики.
    Унікальна подія сталася минулого року. Обєдналися представники всіх основних церков України. І разом подавали до Мін Освіти клопотання про внесення до навчального курсу предмету християнської етики.
    Думаю і етика, і така єдність церков - дуже дуже позитивне явище для нашої держави.

    2. стосовно інших релігій.
    щось я собі важко уявляю, аби мусульмани стерпіли гомосексуалів :)

    3. а чим погано є хреститися в трамваї?
     
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    А хто каже що це погано?
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Варіант відповіді "Україна" не розглядається в принципі? Тобто, я правильно зрозумів, що наш дух, наші ідеї сучасності повинні бути або як у Польщі, або як у Нідерландах, або як у Італії, або як у Англії, етс? Даю універсальну відповідь - головне, щоб не як у Росії!
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Я сприйняла допис цей з докором. Що аж
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Спору нема, мусульманам тяжче... намаз робити у переповненій маршрутці :)
    Я наприклад завжди хрещуся і не тільки в трамваї, навіть каптурика знімаю, якщо він на голові є. Помічав, що багато так роблять. Правда, не так багато як до церкви ходить, але є :)
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    ну Ви просто молодець! ;)
    Колись запитували священника, що робити, якщо немає змоги перехреститися, сказав отець, що тоді можна це зробити подумки. Сподіваюся, що всі інші роблять це подумки :)

    А стосовно теми цієї гілки
    тут риторичне запитання.
    Особисто я проти всього вищеперерахованого!


    Степаныч правий в тому, що Україна - унікальна держава. Можливо завдяки її унікальності і подальшої незалежності ми отримаємо позитивні зміни. Рівнятися на сусідів є абсудно!
     
  14. Medicus Mors

    Medicus Mors Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Ви також виступаєте за заборону абортів, я вас правильно зрозумів?

    Хочу почути думку форумчан про дозвіл евтоназії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Так, ПРОТИ АБОРТІВ! І проти евтаназії!
     
  16. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Я, хоч і не релігійна людина, підтримую ініціативу Президента про об"єднання церков і утворення єдиної помісної церкви, бо це є об"єднавчим фактором.
    Але проти введення уроків християнської етики. Хіба як факультатив.

    Питання шлюбів - справа закону, я ж не збираюся їх вінчати, просто провести реєстрацію. Та і мусульман в Україні не так багато.

    Та я ж не проти! я просто зауважив. У Харкові я такого ніколи не бачив. У нас і перед церквою рідко хто хреститься (хіба що подумки).
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    А я за евтаназію. Є випадки, коли ІМХО вона потрібна, за умови дотримання певної процедури.
     
  18. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Будь ласка, не роздмухуйте тут політику. Росія не входить до ЄС (принаймні на даний момент). Я просто вибрав країни з характерним европейським менталітетом. Російський менталітет має азійські властивості, і я не кажу, що це погано. Просто ви такі, а вони - такі.
     
  19. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    А я підтримую свого майже колегу. Заборона абортів з нашою економікою буде сприяти тому, що буде з"являтися соціально неблагонадійний елемент. Якщо батьки не хотіли дитину, а просто "так вийшло", дитина не отримає любови і виховання.

    А я за евтаназію, правильно, Капітане. Якщо людина смертельно хвора і це відомо на 100% і при цьому вона сильно страждає, то чому не дозволити надати смерть на прохання?
    У правах людини записано, що кожен має право на життя. А на смерть?
     
  20. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Ні Ольго, жодного докору не маю. Ви мене не правильно зрозуміли.
     
а де твій аватар? :)