Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Nyashka

    Nyashka Active Member

    є хтось з 100і ? В мене питання щодо адекватності прибиральниці.
     
  2. Mishu

    Mishu Member

    Значит испортились основательно!
     
  3. Onls

    Onls Well-Known Member

    я з 100і
     
  4. Dariy

    Dariy Member

    чи ставив хтось додаткові двері на поверсі? якщо так то поділіться будь ласка номером фірми яка це робить
     
  5. Onls

    Onls Well-Known Member

    це суперечить протипожежним нормам, вам осбб дозволило?
     
  6. Dariy

    Dariy Member

    ОСББ дозволяє у випадку письмової згоди всіх квартир, які будуть знаходитись за цими дверима
     
  7. Onls

    Onls Well-Known Member

    і що підписалися?
    я би боялася срачу, який можуть розвести сусіди. Всяких роверів і мішків з картоплею під дверима
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dariy

    Dariy Member

    Поки що ми з сусідами ми не підписували, але обговорювали це питання і ніби всі були за)
     
  9. mtc

    mtc Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. mtc

    mtc Well-Known Member

  11. mtc

    mtc Well-Known Member

    2 відповіді за 2016 + 2017 рік від держ. архітектурно-буд. контролю відносно будівництва церква біля жит. комплексу "Добра Оселя" позаду секції Е та Ж...

    Крім того, сам священник погодив лише, що забере 2 менші куполи, які мали бути по сторонам. Центральний купол залишається на місці (можливо трохи меншого розміру, але не суттєво меншим).

    Також хто має бажання, може напряму телефонувати Шестаку О. В. (вик. від держ арх. - буд. контролю) та зясовувати усі обставини відносно будівництва церкви. Номер тел. 254-66-98

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. rrrrrrr

    rrrrrrr New Member

    скажіть чи ще комусь заважає цей стадіон під вікнами?? особливо коли стукають мячем 00.30, я все розумію спорт, але перепрошую вночі м"ячем товкти під вікнами це вже занадто!
     
    Останнє редагування: 27 чер 2017
  13. Onls

    Onls Well-Known Member

    і мені заважає
     
  14. Tatulka

    Tatulka Member

    Мені особисто заважає 16-ти поверховий монстр під вікнами, чи навіть за вікнами. Хз як сказати. Набудували, наліпили, курва МУРАШНИК!!!!!
     
  15. sasha krivotsuk

    sasha krivotsuk New Member

    таж сама ситуація. Ми поставили механічну припливну вентиляцію і витяжка почала дуже добре тянути. встановлювали вентиляційне обладнання компанія VENT
     
  16. Toxa

    Toxa Active Member

    Ось вам і пан Шестак

    Спеціаліст ДАБІ Львова тричі обманював депутатів облради
     
  17. WandStr

    WandStr Member

    Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як вам вікна від ДО? Чи є смисл міняти все? Раніше в цій темі були висказування, що вікна не дуже, але тоді буквально 1-2 людини це підтримали. Не впевнений, що до зими ремонт буду робити, якщо ще й протяги будуть - сусідам через стінку буде зовсім погано.
     
  18. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Вікна по різному основна проблема що к мене була та сусідів це монтаж. В нових ніби 3 шиби і 5 камерний профіль це Ок, у мене було 1 камерний склопакет і 4 камерний профіль - тому і міняв на Рехао профіль 5 камерний і 2 камерний енерго пакет
     
  19. alessia

    alessia Member

    Підкажіть,будь ласка,щодо інтернету,хто яким користується?чи задоволені?дякую
     
  20. Onls

    Onls Well-Known Member

    У мене Вега. Задоволена
     
а де твій аватар? :)