Кухня

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем matador, 22 жов 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. matador

    matador Well-Known Member

    потрібно якісну кухню
    порадьте де купити
    ту що зараз зробили мені в гаражі по пораді знайомих розсипалася
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dimalozz

    dimalozz Member

    Приєднуюсь до питання!
    По можливості хочеться, щоб можна було замовити свою конфігурацію але НЕ з ДСП чи МДФ, а з дерева (плюс метал і скло). Ну і фурнітуру хорошу типу блюм, щоб приємно було користуватися.
    Знайшов фірму, яка підходить по цих вимогах, але там і ціна виходить 6-7 тисяч за метр погонний... Хочеться ще якісь альтернативи розглянути.
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А альтернативи нема. Можна знайти за 3 - 3,5 тисячі, але відповідно і якість матеріалу та роботи кульгатиме...
     
  4. Marian Chura

    Marian Chura Member

    Я свою кухню замовляв на фірмі Конєв на Шпитальній, впринципі вони не з дешевих, але якість дуже добра, плюс можуть знижку зробити.
     
  5. cikavunka

    cikavunka New Member

    Дуже потрібні кухонні тумби! Шукаю б/у, недорого. Дякую за будь-яку допомогу!:ThankYou:
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    кікавунка, що таке "кухонні тумби"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VVV

    VVV Member

    Мені робили на Б. Хмельницького - де поворот на високий замок, з того повороту і в"їзд, за шиномонтажом. Чотири роки назад заплатив 1000 у. е. - за прибл. 4 м.п., але там працює мій товариш, казав що це зі знижкою. Якість - супер, за 4 роки нічого не зрушилось і на мікрон. Роблять проект на компі, все можна подивитись попередньо на дисплеї, підкоригувати. Мінус один - довго роблять, бо багато замовлень.
     
  8. mdgrup

    mdgrup Member

    Доброго дня можу допомогти з кухнею...........
     
  9. petrolazirko

    petrolazirko миється в бані

    не знаю чи ще актуально вам, але дуже хороші і якісні кухні тут Інтеріо сторі , працюю дизайнером і не один раз замовляв клієнтам у них. Клієнти задоволені!
     
    Останнє редагування модератором: 11 січ 2019
  10. WELERI

    WELERI Member

    Мені дуже подобаються природні стільниці у кухонних меблів. Вони надійні, виглядають вишукано і дуже оригінально.
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    @DanaF, Ви кацапка?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Спамерша.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    10% розбіжність)))
    [​IMG][​IMG]
     
  14. DunDucatti

    DunDucatti Member

    Для покупки качественной кухни, рекомендую обратить внимание на сайт https://ventolux.ua/varil-n-poverhn. Ventolux - это известный производитель кухонной техники и мебели, предоставляющий широкий выбор кухонь и компонентов. Вы можете найти стильные и функциональные кухни, которые будут долго радовать вас своим качеством и дизайном. При выборе новой кухни, обязательно уточните ваши потребности и предпочтения, а также размеры вашей кухонной зоны. Это поможет вам найти оптимальное решение, которое подойдет именно для вас.
     
а де твій аватар? :)