Курси покращення знань у грі

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 22 жов 2010.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    питання-відповіді: ви задаєте питання по грі, по ролях, по ведучому, а ми відповідаємо - але, відповідати можуть тільки ті, хто впевнений на 100% у правильності відповіді!
     
  2. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Тобто ніхто? :)

    А взагалі в мене є питання щодо тактики, коли є мінімум 3 мафіозі, і вони вже першого же для зливають одного зі своїх! Тобто 2 активно голосують против третего, аргументують і далі, він в'яло захищається, а у підсумку його вішають: далі 2(3) залишившихся мафіозі вже не під підозрою...
    Які коменти щодо такої тактики?
     
  3. Masini

    Masini Well-Known Member

    Нормальная стандартная тактика. Сама так часто делаю.
     
  4. hisp

    hisp Well-Known Member

    Только хотел сказать, что Риксия тебе расскажет как правильно мочить своих.
    А она уже тут :))
     
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ось я і чекаю на більш докладну відповідь...
    А в Ріксі напевно нема часу її дати! :sad:
     
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    назва теми клас))
    я аж зашарілась))))
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ага, вона така :))) Я досі не знаю чо ми свого Тверезого повішали, коли разом були мафами :)))

    В мене питання. Можна зробити в грі, де будуть мирні і мафи, умову, що мафи виграють тільки тоді, коли переб'ють все місто? Бо от умова, що мафів має бути більшість, все одно не є такою однозначною, як я вже побачила по 9 грі, де в мирних все таки мізерний фантастичний шанс лишався. Або хоч би, якщо після дня мафів більше, то треба ще ніч провести.
     
  8. Masini

    Masini Well-Known Member

    У Рикси нет компьютера, завезла своего мальчика в ремонт, блок питания сдох. :cry: А с телефона писать некомильфо
     
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Щож, сподіваємось, що після того, як с твоїм комп'ютером буде все гаразд, ти поділишся з нами своїм безцінним досвідом гри! :)
     
  10. hunter

    hunter мандрівник

    -Erebus- - в перший день то надто пальоно... а все залежить від ситуації, важко сказати чи то поможе чи ні.


    шансу не було, наскільки я не помиляюсь то мирних і мафів була рівна кількість, за мирних був з ролей тільки бронік - тобто в день - була б завжди нічия, а по ночах мафи б вбивали по одному, мафи були на коні...
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Там ще був ком Віка, яка вночі мала стріляти в мафа.
     
  12. hunter

    hunter мандрівник

    твої слова
    далі ніч - припустим ком вбиває мафа, маф вбиває мира, тадам 3*2, в день вішають мира ==> 3*1 є ше шанси???
     
  13. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ком вбиває мафа, а мафи потрапляють в броніка і мирних знову більшість. А?
     
  14. hunter

    hunter мандрівник

    тоді 3*3, мафи голосують проти мира - 3*2, ніч - точно по жертві 2*1, пАлюбому.
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А мирні могли вичислити мафів по тому як хто голосував і наступного дня першими проголосувати проти мафа?
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну і як би вони вичислили? Повішали би Віку, яка мене врятувала
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А ще хтось з мафів міг пропустити свій хід, або не проголосувати.. :)
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Настінка у нас тоді хотіла не голосувати, щоб був автокілл :))) Вона хотіла, щоб її дискваліфікували, бо не мала часу грати, а самій не вистачало сили волі, щоб просто не записуватись на наступну гру :)))
    То довелось взяти її в оборот )))
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    :haha: :haha: :haha: Теж мені мафка з неї :haha:
     
  20. hunter

    hunter мандрівник

    ні, всі дружньо разом ні, а мафки спілкуються між собою :pardon:

    Іра, так ти ж сама була ведучою!!! і по суті ти сама на себе наганяєш :haha:
     
а де твій аватар? :)