Попит Куплю 4 вакцини від грипу цього сезону ( без рецепту)

Тема у розділі 'Послуги', створена користувачем Mylnyk, 13 лис 2016.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Памятаю в минулому році так і не знайшов бажаючих продати мені вакцину без рецепту .
    Через медичні заклади вакцинуватися категорично не хочу переплачувати.
    Так як вакицнувався сам і вакцинував родичів багато років підряд купою різних вакцин жодних пересторог щодо побічних дій не маю.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мій сусід п'є горівку і курить, як швець. Поки що каже теж, що пересторог немає.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я б теж парочку доз купила б, але в аптеках вакцини немає :sad:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тут десь крутиться один свіжий форумчанин ( я забув, як го звати... :scratch_one-s_head:)
    То він всім торгує, може і тоту сирватку має...
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ну я б точно не купила в якогось там "свіжого форумчанина".
    Не завжди є впевненість у якості ліків купуючи в аптеці, а з рук то взагалі:suicide:
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я це говорив @Mylnyk
     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Людиська дякую що піднімаєте тему !!!
    я і мої родичі протягом кількох років підряд на собі випробували вакцини різних виробників від грипу, практично всіх хто продавався на ринку України років 10-11 тому . Вакцини вільно продавалися
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Насправді сумно сумно.... Вже родич захворів ...
    Дуже актуальне питання !!! Не маю жодного знайого родича який би хворів правцем, дифтерією , кором , чи туберкульозом, що там ще вакцинують ? Але кожен , кожен рік а то й два рази на рік обовязково більша половина родичів або і я хворіють грипом ( вірусними інфекціями що передаються дихальним шляхом) так щотщеплення від грипу більш актуальне для мене і родичів в тому числі груп ризику малих дітей і старших людей ...
    Так що супрун хай там менше триндить що вже з понеділка поступили вже субб..неділя і мовчок
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Де можна придбати вакцину від грипу ????
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    знайшов, купив , тему можна закрити
     
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    новий сезон грип не за горами і вже через тиждень буде пізно проводити щеплення , а вакцин то немає ...
    можете штормити ком треба apteka24.ua і biomed.lviv.ua якщо вам вдасться створити попит то э ймовірність що завезуть в минулом сезоні із значим запізненням але знайшов у них . Тепер же не хочуть просто так везти, просять предоплату :crazy: ,я їм пропоную предоплату, а вони далі морозяться .:suicide: Хто так бізнес веде ? я їм кажу заплачу наперед привезіть кілька доз ! не знаєм коли, не знаєм як, не знаєм скільки коштує ... може колись ...
    Отак у нас в Україні з усіма послугами і всіма якісними товарами. Блін сметану хотів купити 30% 5-7 магазинів обїхав , пришлось їхати в супермаркет ... Кажуть дуже дорога люди - не купують, тому ми і не замовляємо ... нища країна нищі люди ... :suicide::cry::cry: і то блін сметана, а що вже тоді казати про вакцини по 150-200 грн :cry: але це тиждень випав з роботи ! і ліків витратив на ... тисячу ну хто як лікується звісно, хто може і банею з медом і дівчатами лікується, а хто в аптеку ходить , і аптека в тому переліку програє.
     
а де твій аватар? :)