Культурне вживання алкоголю?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Mykola Lviv, 12 лип 2013.

?

Алкоголь і наші діти (теперішні і майбутні)

  1. Я хочу щоб мої діти пили алкоголь

    2,8%
  2. Я хочу щоб мої діти пили алкоголь, але "культурно"

    33,3%
  3. Я хочу щоб мої діти взагалі не пили алкоголю

    63,9%
  1. Mykola Lviv

    Mykola Lviv Member

    Останнє редагування модератором: 12 лип 2013
    • Подобається Подобається x 3
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я особисто не бачу сенсу в вживанні алкоголю, і прекрасно живу без нього. Для дітей мій приклад достатньо, але я їх буду вчити як пити і як відмовитись, бо в деяких школах тут діти п’ють безбожно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Культурно пити - це так же само як інтелектуально колотись.Інфа 100 %
    Можна пити.можна бухати.
    Різниця в обємі,і регулярності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    кажуть даже корисно, особливо червоне вино
     
  5. Mykola Lviv

    Mykola Lviv Member

    Звичайно кажуть що корисно, про що говориться в роліку, особливо про червоне
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я хочу, аби мої діти знали, де межа між "культурним" і "безкультурним" споживанням алкоголю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Mykola Lviv

    Mykola Lviv Member

    Весь зміст в тому що межа закінчується там де починається вживання алкоголю.

    Це так само як "легкі" і "важкі" цигарки. Коли люди вибирають з двох бід - меньшу, замість того щоб відкинути обидві.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це Ви так вважаєте.

    А мої 50 грам до борщу в неділю мене твариною не роблять.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Повністю погоджуюсь.

    В тому відео сказано, що не всі ті хто випивав ставали залежними від алкоголю, бо не всі мають проблеми з реакцією в організмі на цукор, в який перетворюється алкоголь. Я вам це говорю з досвіду, бо спілкуюсь з великою кількістю людей які мають до цього відношення. Ті, хто не можуть толерувати навіть 10 грам алкоголю не вживають його взагалі, свідомо! Проте є багато людей які можуть випити трошки і спинить і не ставати твариною.

    Я знаю, що мені алкоголь провокує на мою хворобу, тому я його уникаю. Чоловік може собі випити 50 грам до куска хліба зо смальцем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Бо алкоголь, як і наркотики, як і зброя, як і ліки - то бізнес. І то бізнес не на мільйони, і не на мільярди, а на числа, в яких нескінчена кількість нулів. То хто буде кричати? Хіба ті, що втратили через нього рідних і близьких. Але хіба їх хто слухає, чи вони де мають право голосу? Та і громадкість без алкоголю вже не мислить своє життя. Особливо слов"яни, в яких в крові пити "за здоров"я". Підіть гляньте, як мене затюкали в релігійних гілках за те, що я доводжу, що алкоголь, особливо той, що є зараз - то гріх.... ;)

    В мене в хаті алкоголю до пиття нема. І я говорю зі своїми хлопцями, що його пити не треба зовсім, бо воно нічого не дає, а тільки маємо історію алкоголізму в сім"ї їхнього батька. Нераз купую спирт на настойки з трав, та й то ховаю, щоби дітей не спокушувати. Або купую біле, чи червоне cooking wine, бо люблю готувати з них соуси, чи поливати м"ясо, знаючи, що алкоголь випаровується. І нічо. Всі живі. Не вмерли від того, що не п"ємо. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а я вчора випив по при свєто...
    і ніц. жию.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    все правильно, алкоголь -- наркотик
    але багато що є наркотиком, той самий чай, кава, тютюн
    інша справа, що багато хто зацікавлений
    тим паче, що будь-яка влада, навіть найбільш демократична, розуміє, що бидлом керувати легше
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    а як на рахунок тортика? Я до недавна дня не могла прожити без тортика чи пляцка. Якщо не було в хаті, то я гнала купувати або ставала і пекла. Чоловік був просто в шоку, а я була зациклена тільки на тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А для ваших дітей горівка є спокусою? У мене горівка може стояти на самому видному місці і ніхто уваги не зверне.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    в мене навіть не стоїть, купую по потребі
    а от вино, кОняк чи віскі стоять
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    :crazy:
    Ви це серйозно говорите?!
    Не уявляю собі як то рідна мама може своїх дітей вчити пити... :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А як ви їх вчите правильно харчуватись? Так само... Дітям треба все пояснювати і всього їх вчити. Вибір вони повинні зробити з розуміння а не зі страху.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Мдя... Світ дійсно таки перевернувся...
    Мій тато, щирий грекокатолик, сам не пив і виховував нас з братом так, що ми чітко знали, що навіть пиво пити не можна, не кажучи уже про щось міцніше... Напевне, зараз в Церкві щось змінилося, що батьки вважають за свій обов"язок вчити своїх дітей пити...?:dntknw:
    Горівка- це харч, це страва якась, чи напиток?
    Вона задовольняє фізичний голод людини, чи спрагу? Так?

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

    Mykola Lviv, дякую за тему! Гарний ролик! Жданов молодець! Перевертає Росію з голови на ноги!
    Це відео має великий вплив на людей.
    До речі, недавно зустрів знайомого, котрий після цього відео перестав пити пиво!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    напиток, Левко, ви ж горівку не їсьте...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ви горівкою втамовуєте спрагу?

    І взагалі, Миху, я помітив, що ви говорите одне, а думаєте інше. В опитуванні на початку теми проголосували, за те що хочете, щоб ваші діти взагалі не вживали алкоголю, а тут в темі виступаєте за "культурне пиття в міру"... Чому не проголосували за те, що хочете, щоб ваші діти пили алкоголь, але "культурно"?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)