Куди піти навчатись? Відгуки про львівські вузи.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Vikarivne, 26 січ 2011.

  1. Vikarivne

    Vikarivne Member

    Доброго дня, хочу поступити на менеджмент або економіку. На даний момент зупинилась на ЛНУ ім.Франка. Якщо ту є студенти цього вузу, розкажіть про хороші і погані сторони навчання у ЛНУ. Також цікавить думка про Львівський інститут менеджменту, Львівський держ.інститут новітніх технологій ім.Чорновола, можливо щось порадите інше.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Який оригінальний вибір.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Radistka

    Radistka Rändaj

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що, в Водному вже не вчать таке?
     
  5. Vikarivne

    Vikarivne Member

    А чому стільки негативу?
    Звичайно, у водному теж готують і економістів і менеджерів, але з привязкою до водного господарства, тобто купа непотрібних мені предметів, та й самі викладачі та студенти вузу зізнаються в тому, що вуз корумпований. ЛНУ , як на мене, набагато престижніший. Щодо ЛІМ, то мене в першу чергу цікавлять спеціальності PR-менеджера, менеджера по реклами, по роботі з персоналом.
    Тому і цікавить думка студентів даних вузів
     
  6. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Та в тому і проблема, що економістів і менеджерів вивчили вже на років 20 вперед. Як будете шукати потім роботу? Спитайте які зараз зарплати у випускників цих спеціальностей і може передумаєте.
    На мою думку щоб достойно вивчитись за такими спеціальностями
    , вузівської підготовки буде не достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. night

    night Well-Known Member

    Думаю для початку Вам потрібно визначитись з метою (для чого Ви хочете вчитись і чому саме на економіста). Я закінчила ЛНУ Франка міжнародну економіку. Позитивні сторони навчання бачу в тому що людина чимось зайнята, розвивається хоч мінімальна дисципліна і відповідальність перед самим собою, відбуваються знайомства з людьми, яким цікаво теж що і Вам ( в майбутньому може пригодитись такі знайомства), предмети бувають як цікаві так і не цікаві, але в будь якому випадку логіка, думка, розум тренуються і набирають інформацію.
    Щодо мінусів. Економіка наука розмита. Чогось вчать, щось розказують, а в реальному житті треба перевчовуватись і довчовуватись. Мінус також що попадаються недобросовісні викладачі і приходиться платити ( але в нашій країні на жаль цей мінус присутній всюди). Ще один великий мінус, який присутній в будь якому Вузі. Нас не вчать жити. Не вчать ставити життєві цілі, не вчать мислити творче. Викладачі читають лекції по звичці, одні і тіж речення з пари в пару. А якщо хтось свідомий задає питання не по стандарту, його ж відразу стараються заганати в стандарт. От і виходиш з таких закладів з купою не потрібних знань в голові і повною розгубленістю а як заробляти гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може іронії чи сарказму? Тому що:
    Але як не дивно вони плодяться і плодяться і ще більш дивно що ця годівниця їх все-ще годує і годує. В країні ніхто не хера не виробляє, зате всі вміють керувати і рахувати гроші.

    Як на мене, то це така робота що й освіта не потрібна - аби язик був добре підвішений.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Vikarivne

    Vikarivne Member

    Так вчитись на економіста чи менеджера - не оригінально. Але у мене нема хисту до медицини, викладання чи будь-чого іншого. На даний момент хочу відкрити рекламну агенцію, то на кого ж ви мені порадите йти вчитись?
    Доречі, толковий менеджерів по рекламі чи PR-менеджерів дуже-дуже мало, і робота для наих завжди знайдеться
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тоді менеджер, безперечно. В кого хисту по нулям - ті на менеджерів ідуть.

    Я працював не в одній рекламній агенції. Що таке рекламна агенція? Контора, яка вигадує для замовників рекламу? Так там творчі люди потрібні. Правда якщо у Рівному чи Львові - то не потрібні, клієнт не той, одні бариги і базарники, просто не поймуть.

    Так що все зводиться до того щоб розмістити десь рекламу - в газету, на радіо, телебаченні. Для цього освіта потрібна?

    Казав уже, аби язик був добре підвішений - дзвонити домовлятися по-перше, а по-друге клієнтам лапшу вішати, в нас народ це любить. До речі багато PR-менеджерів мають освіту журналістів (це хоча б професія) і знають іноземні мови. І це я рахую правильна дорога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vikarivne

    Vikarivne Member

    Ну ті, в кого язик добре підвішений, справді працюють з баригами і базарниками, щоб лапшу на вуха вішати не потрібно вчитись 5-ть років. А як бути з тими клієнтами, які потребують якісних послуг? чи таких в Рівному,Львові нема?
    А взагалі, я просила розповісти про рівень навчання в даних вузах, а не обговорювати спеціальності.
    а чому ж так? добре підвішений язик не допомагає втриматись довго на одному й тому ж місці? чи, можливо, для того, щоб бути гарним спеціалістом, потрібно спочатку отримати гарну фахову освіту?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Radistka

    Radistka Rändaj

    А тут і думати нічого - поступайте на економічний факультет Львівського Національного Університету.

    ---------- Додано в 18:25 ---------- Попередній допис був написаний в 18:23 ----------

    Вміння промовчати коли потрібно, важче, важливіше і корисніше.

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

    .. і диплом ... тепер і перукарям потрібно диплом про вищу освіту.
    Такі правила гри. Так що удачі!

    ---------- Додано в 18:32 ---------- Попередній допис був написаний в 18:26 ----------

    Серйозно? До слова, сьогодні мої співробітники розповіли, що Україна є одним з найбільших в Європі виробником лиж.
    А я цього не знала. І мені соромно, що не поцікавилась і що люди чужої країни про це знають, а я ні. І це тільки про лижі.
    Gunner, поцікавтесь, що виробляється в Україні і в яких обсягах. А не судіть по собі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Немає. Якщо не вірите, то вивчитесь, зробите собі агенцію і переконаєтесь.

    Допомагає, але в мене погано підвішений.

    А диплом навіщо, крім як для державних установ? Ніколи в житті моїм дипломом ніхто не цікавився. Потрібно вміння, а не папірець.

    :)):)):)):haha::haha::haha: Кому від цього прибуток іде? Ми мабуть вже дешевша робоча сила, ніж азіати.
     
  14. Radistka

    Radistka Rändaj

    То попрошу пана детально з цифрами і фактами, кому від цього прибуток йде, розписати. І аргументувати, чому "ми" дешевша робоча сила, наскільки дешевша і хто такі "ми"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Radistka

    Radistka Rändaj

     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  18. NeKtarynka

    NeKtarynka New Member

    Відносно ЛДУНТУ ім.В.Чорновола,то плюс в тому,що тут простіше здати сесію,значно дешевше,простіше з викладачами і тп.Лише не має заочної магістратури.Тому на 5 курс краще поступати в інший ВУЗ.А так,то непогано,хоча я б(якщо ти добре фін.забезпечена) не радила.
     
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    так про це і пишемо , най топікстертер йде руками працювати ... !

    ===============

    я взагалі проти гуманітарної освіти для всіх , масовість її псує , в кого не плюнь манагер чи юрист чи фільолог чи міжнародник (останнє просто клініка!!!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)