Криївка. Про ОУН, УПА та дивізійників (без жидів, москалів і КГБ-істів).

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем levandivka, 11 лип 2009.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    [​IMG]
    Започатковую цю тестову гілку для спокійного комфортного спілкування на тему "Націоналізм і УПА", "Дивізійники".

    За ідею (і картинку) дякую http://www.kryjivka.com.ua/.

    Увага! В цій гілці заборонено:
    1. Горлопанство. Провокаторів (незалежно від поглядів) буде розстріляно без суду і слідства СБ. Сліди їх перебування - знищені.
    2. Москалізъм. Дописувати в цій гілці пропоную тільки у випадку, якщо Ви шануєте Героїв, Ідею і Чин!
    3. Комунякам і жидам теж не варто сюди пхатися.

    На ЛФ інших гілок багато...

    Прошу відвідувачів "Криївки" забути тут про інтернет-демократію, пам'ятати про дисципліну.

    Слава Україні! Шануймося!

    ЗІ: не маєте що сказати - помовчте, щоб порожнім бубонінням не викритися.
     
    Останнє редагування: 15 лип 2009
    • Подобається Подобається x 11
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Користаючи з нових ВВ-кодів, запрошую послухати у Криївці файні пісні:
    [MP3]http://poshuk.lviv.ua/1/19_c_partyzany.mp3[/MP3]
    [MP3]http://poshuk.lviv.ua/1/23_Haj_zyve_vilna_UA.mp3[/MP3]
     
    Останнє редагування: 13 лип 2009
    • Подобається Подобається x 2
  3. budiak

    budiak Well-Known Member

    А ляхам?
    Шануючи Героїв, Ідею і Чин, мені здаєтся важливим не перебрати з кольорами. Тобто, на мою думку, особи які домальовують усім підряд упівцям німби з крильцями, не роблять їм честі, хочаб тому шо вони(упівці) не казнодійством та екологією займались а вели жорстоку нерівну боротьбу за свою землю та людську гідність. А то знову почнется совковиймаразм на кшталт пам'ятників на кожному розі та книжок типу "Бандера і пєчнік", та премії за це роздаватимуть. Тут, мені здаєтся ще дуже надовго вистачить роботи по примітивному відмиванню від бруду.Просто правду треба казати, та дітей виховувати згідно з традиціями та християнською мораллю, і тоді не буде призначених героїв а повстануть справжні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Хто ТАКі?
    На ЛФ не видів, щоб пхалися... :)

    +1. Маєте "щітку"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    для істинних арійців?
    щось не йде розмова, правда?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Але і не напрягає необхідність постійно доводити. А на інші теми салуну навіть не звертаю увагу. Смішно виглядає - насолоджуюся можливістю помовчати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А мусить кипіти? :)
    Я ж умисно Криївкою назвав.
    Є ж рюмочниє теми: про Україну/Майдан/НАТО/солов'їну.
    От там щебечуть між собою :moskali: - аж горлянки похрипли дристати. :)))
    Нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    мені тут затишно:)
    у себе ВДОМА
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    у мене ідея
    можна створити розділ "криївка" і групу , умовно "національно свідомі", яка буде мати ексклюзивний доступ у цей розділ.
    для проникнення в криївку буде проходитись фейс-контроль у модератора розділу. Модератор, скажімо, слідкує за салуном і знає хто є ху, тож сам визначає, кого впускати, а кого ні.
    Треба таке?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не думаю.
    "Кого не треба" - завжди можна красиво вивести з Криївки до решти горлопанів.
    Доречі.
    Склалося враження, що Ви плутаєте Криївку з Клюмбою.
    Даремно. :)

    Он, бачите, як "[​IMG]VasMT (Нині)" кармою клацає..? :mocking:
    Впевнений, що саме в Криївці буде нормальне пристойне спілкування, яким славився (до троллівської навали) ЛФ.
    Росіянам та російськомовним українцям вхід не заборонено.
    Аби не москаль...
     
    Останнє редагування: 15 лип 2009
    • Подобається Подобається x 3
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Це не я плутаю, це ви так придумали :)
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А не всохне гілка від надмірної самосвідомості?
     
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Стоя у двери - вспомнил Булгакова...
    Без столкновения мнений выйдет "ты меня уважаешь? и я тебя уважаю! Да мы - уважаемые люди!" :good:
    Как сказал бы Голохвостый - не тот фасон, не та хворма! :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    levandivka, это шо хохма или свобода слова по галичанськи
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Якщо я правильно зрозумів п.Левандівку, гілка для тих, хто має цікаві цікаві матеріали (на кшталт фото з сімейних фотоальбомів, тощо) про УПА, дивізійників і хоче ними поділитися...
    До таваріщєй з фотками і дакумєнтами, фабрикованими у гебешників, прохання не турбуватися, дійсно для того г... тем є купа, нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Чий кривдник? Ким покараний?
    Можливо, Вам того не зрозуміти, але прийміть як факт, що є такі люди які ставлять інтереси Батьківщини вище за шкурні. Такі люди звуться патріоти. Про Сцеволу що-небудь чули? Так от, продовжуючи думку, як можна було "їхати в Угринів і садити бульбу", якщо на твоїй Батьківщині порядкує лютий ворог?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А Ви не стійте в дверях! :)
    Проходьте, розміщуйтеся.

    Це свобода відпочинку від лайнотопів і троллів.

    Не обов'язково.
    У історії є різні трактування, різний фактаж. Можна (я сильно підозрюю) дискутувати/обмінюватися, не витрачаючи порох на гиготіння і відверту пургу стурбованих товаріщєй.
     
    Останнє редагування: 16 лип 2009
    • Подобається Подобається x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    С.Бандери і його сім"ї!
    Червоною армією! Хоча Коновалюк ще має шанси на електричний стілець...
    Чув про Муція!
    Можливо я і не розумію Вашу глибину думок, але
    І це особливо видно в роках так 44-х - 45-х!
    А коли закатували рідних С.Бандери? "...У липні 1942 року обох братів замордували польські фольксдойчі...."
    Це ви про фашистів чи совітів?
    А зрештою що казати
    "...Так тривало до 1954 року — поки Степан Бандера не перевіз сім’ю до Мюнхена. Це економило йому щоденно 80 кілометрів їзди, а також давало нагоду дітям здобувати достатню освіту. В той час сім’я крилася під прізвищем «Попель», і Наталка Бандера згадувала: «Маючи тринадцять років, я почала читати українські газети і читала багато про Степана Бандеру. З бігом часу, на підставі різних спостережень, постійної зміни прізвища, як і через факт, що навколо мого батька завжди було багато людей, в мене виникли певні здогади. Коли раз один знайомий проговорився, то я вже була певна, що Бандера — це мій батько. Вже тоді я собі усвідомила, що я не смію казати цього моїм молодшим сестрі та братові; було б дуже небезпечно, якщо б малі діти через свою наївність у чомусь проговорилися»..."
    Святослав ЛИПОВЕЦЬКИЙ
     
  19. terrible

    terrible Well-Known Member

    зовсім ні. розуміете, коли прихдять такі, як Змейка чи Артобстрел, що жити не може без вікіпедії, то від розділу "історія" починає воротити... то не дискусія, а дарма витрачений час...
    що таке справжня дискусія?.. я люблю "райберт", то класний форум. ось, можете повчитись.
    http://reibert.info/forum/showthread.php?t=27104
    чудовий приклад дискусії. зібрались метри, як з одного боку, так і з іншого. просто нереально приємно спілкуватись...
    ось це я називаю діалогом, дискусією. коли ти-бах якимсь фактом, з підтвердженням-а тобі відповідь-так само з підтвердженням... і на кілька годин зариваешся в джерела, щоб відповісти...
    а наші троллі зводять дискусію жо банального лайна...
    гілка чудова. спасибі :)
     
    Останнє редагування модератором: 16 лип 2009
    • Подобається Подобається x 4
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    ПРОПОЗИЦІЯ:

    У противагу цій гілці, створити іншу.
    Під назвою, наприклад "Чаепитие в Мытищах".
    Гілку для бенефісів ... самі розумієте кого.

    Навіть забаненим за дописи в "Салуні" надати право двічі на добу дописувати до тієї гілки (колись же була гілка для забанених - значить, технічно це можливо).

    Левандівко - як ідея ?
     
а де твій аватар? :)