Краківець-Львів

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем RudikCZ, 31 жов 2011.

  1. RudikCZ

    RudikCZ New Member

    Доброго дня.

    Підкажіть, будь ласка, чи правда що будують (нарешті) нову дорогу Краківець-Львів? І якщо так, то в якому стані зараз будівництво. Я чув що були плани завершити її до Євро-2012. Ніде в неті не можу знайти достовірної інформації.

    І ще, в якому стані існуюча дорога. Три роки тому їхав - але це була зима і вона була покрита снігом, так що ям особливих не бачив. Але казали знайомі що вона жахлива і тому будуть їхати через Словаччину.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  3. RudikCZ

    RudikCZ New Member

     
    Останнє редагування модератором: 31 жов 2011
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  5. RudikCZ

    RudikCZ New Member

    То що, про автостраду Краківець-Львів ніхто нічого не чув-не бачив? Який хоч стан існуючої?
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Минулого літа їхала нею - в жахливому стані була! Зараз не знаю як там, через Раву їхала ось якраз вчора.
     
  7. night

    night Well-Known Member

    Хороша дорога. До кордону кілометрів 20 тільки старої дороги залишилось. Зі Львова тепер реально за 40 хвилин доїхати. Новенький асфальт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. syavych

    syavych копач

    Це Ви радше про існуючу дорогу Львів-Крацовець, яку недавно відремонтували. А мали будувати зовсім іншу трасу (швидкісну) в об'їзд населених пунктів, при чому гроші давно було виділено. Але як завжди після розпихування по кишенях залишилось дуже мало коштів, тому й забили на ту трасу і навряд чи будуть найближчим часом будувати...
     
    Останнє редагування: 5 лис 2011
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Наслухавшись дифірамб про переїзд Польшею, вирішили ми спробувати також.

    Знову довго не поїду...
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Було таке, хотіли будувати нову, але на хотінні все завершилось - поки що.

    А стара дорога відремонтована непогано. Єдиний мінус - однорядка.

    Чим Краковець-митниця добра? Тим, що вона вважається строга, тому там менше торгашів їздить. Менше черг.

    Що мені ще не подобається на Краковець-Корчова? Дорога після кордону на польській стороні теж однорядка, забита автоми. Якщо вам тре їхати в Жешув (Ряшів), Краків, то це повний капець. Суцільні корки до Кракова. Правда, до честі поляків, я бачив, що вони підсилено роблять багаторядку Корчова-Краків.Коли вона запрацює - не знаю, але коли я їхав в Перемишль, то бачив, що роботи йдуть на всю катушку.
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То певне, ще один перехід Корчова-Краковець є. Бо ми відчекали дві з половиною години в обох напрямках.

    Оце правда.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Таке можливо... сам потрапляв.
     
  13. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Це ще небагато :)
     
  14. Цікавить 2 питання: Чув, що вже відкритий автобан Korchowa-Krakow - чи це так, і як на нього потрапити; і чи працює Duty Free на Краківці цілодобово.
     
  15. akrobat

    akrobat Active Member

    Нема ще автобану. Тільки кусками:
    - від кордону до "десь перед Жешувом" (звернути за кордоном в перший лівий поворот)
    - потім від Жешува до Дебіци (в Жешуві на колі перед церквою (церква відразу за колом ліворуч) повернути направо вверх)
    - від Тарнува вже до Кракова.
     
а де твій аватар? :)