Коворкінг у Львові

Тема у розділі 'www', створена користувачем J@ker, 24 тра 2009.

  1. J@ker

    J@ker миється в бані

    Інформація для фрілансерів та старт-ап проектів (IT, дизайн, інтернет-індустрія)

    Є ідея створення міні-коворкінгу у Львові.

    Офіс максимально технічно і організаційно адаптований під індивідуальні потреби учасників. Вільний графік відвідування з 8:00-21:00, участь від 2 неповних дні в тиждень. Витрати повністю прозорі - оренда+інтернет.

    Ціль: покращення звязків між фрілансерами, розвиток проектів, взаємна співпраця


    Питання до фрілансерів:

    Що Ви думаєте про можливість створення коворкінгу в нашому місті? Чи взяли б ви в цьому участь?

    Загальна інформація тут:
    Вікіпедія про коворкінг
     
    Останнє редагування модератором: 24 тра 2009
  2. sani

    sani Well-Known Member

    а є у Львові такі коворкінг центри?
     
  3. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Та повно . Софтсерв, Логіка :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. sani

    sani Well-Known Member

    Софтсерв, Логіка трохи не то :) там дозволяють своїми проектами займатись і собі клієнтів приводити?
     
  5. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    В кожному жарті є частина ... жарту. Я не думаю що ви перелічити якісь суттєві відміності коворкінг центрів від наших аутсорсингових "монстрів".
    Головне у таких речах це наявність проекту. Якщо ви його здобули це означає лише одне - ви зуміли довести що спроможні його виконати і вам надали дял цього кошти. Де ви це будете робити (дома, в офісі, парку, на пл. Ринок з халявним Wi-fi-єм) справа 10-та.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. sani

    sani Well-Known Member

    Угу, як ви собі уявляєте, я приходжу на СофтСерв і кажу в мене є проект на пару тугриків, можна я у вас отут в кімнатці попрацюю? А ще завтра до мене має приїхати замовник, дайте ключі від кімнати переговорів...

    10 для замовника... а для виконавця одна з головних!
     
  7. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Вас надихають кімнати Софтсерву на плідну працю ?

    Софтсерв надає послуги аренди ? Хоча після масового скорочення власних працівників можна і таким бізнесом займатися :scratch_one-s_head:
     
  8. AndriySt

    AndriySt миється в бані

    Потринділи-потринділи, а толку 0. Так що там з коворкінгом? Куди дзвонити, ціна? Цікавить, власне.
     
  9. sani

    sani Well-Known Member

    А ви знаєте що таке коворкінг і для чого він?

    От і мене цікавить, що де і по чому є...
     
  10. ITMan

    ITMan New Member

    На жаль, усі повідомлення з будь-якими контактами сліпо видаляються.
    Пропоную усім зацікавленим набрати в гуглі "коворкінг львів".
    Є кілька тематичних сайтів на цю тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. elephant

    elephant Active Member

    Підтверджую , я б навіть сказав не "сліпо", а "тупо", а це не єсть гут .
     
  12. found

    found Well-Known Member

    Не знаю як ви, а мені нелегко було б адаптуватись до коворкинг-центру. Це не так вже й зручно. І як зосередитись, коли навколо тебе інколи незнайомі люди? І привести клієнта в такий "офіс" не солідно.

    ---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ----------

    Та ну! Там не потрібно платити за оренду робочого місця і інтернет, тому вони відпадають)))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)