Ковбаса із запахом м’яса

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    Ковбасні вироби, в яких м’ясом навіть не пахне, давно вже є радше нормою магазинних прилавків, аніж винятком. І залишатимуться такою нормою ще до 1 квітня 2009 року. Повний текст
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    це кому "їм"?...
    а взагалі "мильність" та "паперовість" ковбаси -- це як повернення до часів ссср 70-80-их....
    тоді також ковбаса була "зі запахом м'яса"....
     
  3. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    ви дуже помиляєтесь
    чутки про папір ходили через те що ковбаса була дешевшою від м"яса (як і зараз часто) .... але такі дисбаланси були характерні для СРСР (наприклад бензин був дешевший, ніж вода)
    Можу Вас запевнити, що тоді це була дійсно ковбаса із м"яса -
    в мене родичка працювала все життя на комбінаті ... контроль був досить жорсткий ... для прикладу - якщо московська ковбаса була б хоча б на пару процентів недосушена (а вона сушиться декілька днів до якогось % вологості) - лікар (чи як його там) не підписував документи на відпуск, навіть коли вагони для відправки чекали на товар і простоювали ....
    Це щодо "консистенції", а про склад - це взагалі не могло бути мови ... виключно м"ясо відповідного гатунку чи сало, в залежності від рецептури ...
    Стосувалося і вареної ковбаси, і сосисок, сардельок ...
    Зараз московська ковбаса - маленька палочка важить огого як - недосушена, не говорячи про склад

    п.с. зараз "магазинну" ковбасу практично не їм - час від часу виникає бажання, але воно надовго (пару місяців) зникає після того як з"їм невеликий кусок
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Очевидно, що "м"ясник" якийсь і пролобіював відтермінування..Адже для нього це затрати - до того часу він або скине завод комусь іншому, або принаймні ще троха наживеться на ..папері.
    Я навіть за 50 грн не впевнена, що це докторська ковбаса - по смаку беруть сумніви.
    СРСР - це нагадує в тому, що знову немає вибору - тільки тепер тому, що ми не знаємо, що їмо, а не де взяти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Загалом стосується не тільки ковбаси ... на 100% впевненому у якості продукту можна бути хіба тримаючи власне господарство ...
    Бо "бабульки", що продають різну городину, також по різному її вирощують ... по кількості концентрації використаних добрив можуть переплюнути великих виробників
    Загалом в останні роки якась стимуляція повернення до первісного натурального господарства, принаймі у частині, що стосується харчування ....

    п.с. натуральне господарство в значенні господарства для власного споживання
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    перепрошую!.
    анітрохи я не помиляюся....
    вміст крохмалю та соєвих замінників робив ковбасу "паперовою" і це не чутки, а факт!...
    на форумі навіть десь є посилання на статтю щодо "докторської" ковбаси...

    що стосується нинішньої ситуації, то винні в ній і продавці і покупці...
    маю знайомого, який працював на ковбасному цеху...
    робили недорогі і якісні ковбаси...
    довелося закрити, бо люди в магазинах купляли польську ковбасу з "невідомим" м'ясом, а вартість ковбаси була всього-на-всього на кілька гривень дешевшою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Трошки в тему:
    "Виробники м'яса просять Ющенка, Яценюка і Богатирьову вплинути на Тимошенко"
    http://www.unian.net/ukr/news/news-264364.html

    мовляв не ввозіть м"ясо - ми самі забезпечим населення по "доступних" цінах ...
     
  8. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Пупере...так не бывает!!!!!Качественное не может быть дешевым!!!
    Я Вам сочуствую..Вы наверное не ели в советское время настоящей докторской колбасы...:no:
    А насчет бумаги.."не надо ля-ля-ля,а то би-би задавит"..
    В те времена туалетная бумага была еще в большем дефеците,чем докторская колбаска....
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    згоден, тільки їх частка становила біля (а може й менше) 10%, і це лише стосувалося вареної "докторської" - про копчені такого не чув

    і таке чув
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    за нормативами так мало бути, але "на місцях"...... [​IMG]
    в "останні роки" кількість у відсотках наближалася до 30 %!..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    але була версія, що папір тому такий дефіцитний, що весь в ковбасу пішов :)
    хоча ковбаса дійсно була якісна і смачна
    ==
    анекдот тих часів згадався - я й задницю показував, і унітаз приносив - а папір так і не продали....
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Цікаво, якщо зара ковбаса без м*яса стіки коштує, то скіки вона буде коштувати якщо туди додати м*яса?!

    Додано через 1 хвилину
    Мені здається що раніше про сою і не чули, це зараз вона присутня в 90% продуктів
     
  13. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    і навіть у Подеревлянського згадується "бацила" - те саме, що котлета - тільки без м'яса :)
     
  14. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Читаю цю тему, згадала як в неділю з чоловіком олів"є нарізали, з докторською ковбасою, звичайно. Зле стало....
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    бацила -- це типу "хавчєг"....
     
  16. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Много, колбаса пока от производителя к потребителю непосредственному в рот попадает получает накрутку на цене на 60 - 80 %...
     
  17. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    А якщо дивитися на складники сосисок чи сардельок вітчизнного виробництва, то вони зовсім не відповідають присутності цих складників у даному продукті. Я колись працювала завідуючим відділом гастрономії у одному з наших львівських супермаркетах, на запитання "що роблять з не якісним продуктом, який повертають поставщику" відповідь була проста "СОСИСКИ"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    ні - це соєва котлета у розмаїтих місцях позбавлення волі, як то комсомольські будзагони, віддалені армійські гарнізони...
     
  19. nastinka

    nastinka відсутня

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    Я колись клянчила в мами, щоб купила мені "дохторську" ковбасу.....
    а вона завжди казала, підемо купимо м*яска, замаринуємо, і запечемо, так і практикуємо зараз, а на селі нам коптять ковбасу і шинку і той самий шпондер :)
    так шо ми їмо все сільське :) і дуууужжжжеее смачне :)
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Ковбаса із запахом м’яса

    це все дуже оптимістично, але який стосунок має до обговорення?... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)