[КОРУПЦІЯ] Блогер виклав аудіо із тендерним чиновником

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Deus igrok, 8 лис 2010.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Есть такая фишка, все трудоспособное население кашляет денежку в фонд социального страхования по потере трудоспособности. Из этого фонда простому народу по приобретенной инвалидности, болезни и прочее выплачиваются потом нищенские пенсии и пособия.
    Но по доброте душевной эти самые страховики чтоб как-то прикрыть ж** и не рассказывать людям куда они про***ли их деньги раз в год закупают подарки для детей этих самых простых работяг.
    Помните родители приносили нам на НГ такие картонные коробочки с Дедом Морозом на картинке и шоколадным зайцев внутри? Вот это они, подарки.

    А теперь суть.
    Есть у мен знакомые которые учавствовали в тендере на эти подарки. Не буду говорить кто и как, это не суть важно.
    Вобщем получили все позитивные результаты проверок и попросили себе пять областей. Дали самую низкую цену и в тот момент когда тендер был уже выигран его результаты отменили.
    Отменили по прокурорской проверке.

    Ребята расстроились, но сделали все юр. процедуру и стали ждать дальше.
    И вот тут к ним неожиданно пришел этот самый Ситайло и предложил следующее.

    Продвження+аудіо: http://lumpen.livejournal.com/2258256.html

    =============

    А вже Бродський у своєму блозі скинув транскрипцію запису: http://mihailobrodskiy.livejournal.com/489067.html

    Витяги:
    =============

    - Ну да. Там сейчас поменялось руководство и они хотят восстановить те связи, со старым руководством. - Ну, я вам скажу как есть. Заявлена цена 17,5 грн. за кг продукции. Надо тогда или менять цену, чтобы компенсировать затраты. А я не вижу уже механизма как менять цену, заявленную в тендерном предложении.
    - Хорошо. А если меньше фасовать?
    - Меньше фасовать? Но я не знаю…
    - Или дешевле тогда класть продукцию.
    - Качеством?


    ++++


    - Скільки?
    - 20%.
    - Це просто космос, ніколи не було таких умов.
    - Харашо. За счьот якості, за счьот ваги ми нічого такого не можемо зробити?
    - Ми починали розмову, щоб діти були задоволені. Просто ви уявляєте, що батьки, які отримують ці подарунки від нашої компанії, будуть кормить дітей цією єрундою. Якщо ми дійдемо до того, що там буде того подарунку кот наплакав та ще й не самі гарні конфети, які б ми хотіли, то яка про нас буде йти мова? Ми краще взагалі на цьому заробляти не будемо.
    - Харашо. Ваші пропозиції?


    ======================================


    :ireful1::ireful1::ireful1:
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ігоре, шо тут говорити?

    Я сам приймав учать у торгах і немалих. Там корупція просто страшна. А хто пригадує, як зробили, коли кожен учасник торгів мусів зареєструватися у базі даних тендерної палати? А Реєстрування коштувало 1000 баксів. І ті 1000 баксів перераховувались на якогось приватного підприємця. Я був тоді в Києві, реєструвався. Черга кілометрова. Народ валом здавав 1000 баксів на рахунки якигось підприємців і ще радів, що встиг, бо дехто пару днів вистоював черги. Там мільйони доларів постригли з підприємств, а у тендерній палаті просто тупо нереєстрували. А замутили ту справу Ляпіна, Богатирьова і ше який комуніст.
    І шо? Комусь за то шось було? Нуль!!!!!! І ясне діло, підприємці ті 1000 баксів заложили в ціну тендерних пропозицій, і ясно, що держава, бюджет гасили ті витрати. Хто за це відповів? То було відкрито, ніхто не ховався, ніхто не втікав. Просто народ тупо заробляв гроші і все. А ви там про якісь цукерки пишите!!! Це ж "дрібничка".
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Короче скормлять народу меншу якість :)))

    Ну не взяти десь калаша і не поспівати ним на різдво?:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    під ВР?.................................
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я думаю без хору не обійтись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну для басів калаш не підійде... тут тре якусь артилерію брати, чи шо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То може зупинитися на контрольних нотах в симфонії, щоб не було заголосно але залишалося ефективно...
    Підібрати відповідних слухачів і з деяких нот не сходити, доки не захочуть підспівувати?
    Може вони і інших зацікавлять в укаїнській пісні?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)