Контрреволюція?

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Яке то "дивне поранення"?:scratch_one-s_head:
     
  2. tea man

    tea man 茶人

    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну і що?
    Пуля дура :)
    Декотрі свідки цього поранення разом з Семенченком були на Блокаді, тепер в Таборі. При бажанні можете поспитатися в них ;)
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Будь-кого, хто був під Іловайськом, могло поранити (вбити) коли завгодно і куд завгодно. До котла, під час, котла, після котла. В руку, в ногу, в дупу, в груди, в голову, в живіт.
    Так що поранення до котла не є приводом для сумнівів. Адже могли і вбити. Навіть при самострілі хтось міг побачити і дострелити. Тільки вже у щось, що межує з дупою.
    Могли не поранити до котла, тоді могли поранити або вбити в котлі.

    Семенченко пішов воювати добровольцем. Не на мітинг, а воювати. А там стріляють і вбивають.
    Маска на обличчі. Не нагородив його господь таким обличчям, щоб, за Висоцьким "полководец с шеею короткой должен быть в любые времена. Так чтоб грудь почти од подбородка, от затылка сразу чтоб спина"
    Он, для прикладу, у Станіслава Говорухіна обличчя - хоч зараз став маршалом. Але пристосуванець у душі, що колись дуже їдко висміяв Шендерович.

    Звичайно, до кожного ворога нинішньої влади будуть шукати якусь зачіпку. Особливо - бездарні генерали, яких при нормальному ході подій уже давно б залишили без лампасів. Або й без гатий.

    Зараз Семенченко робить корисну справу. Нагадує нинішній владі, що вона - баржна, і її обов"язково посунуть.

    Тому особисто в мене ніяких підозр стосовно Семенченка поки що немає. І багато соратників у наметовому містечку, які знають його давно, йому довіряють.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А судді міняються на очах. Напевне, тоті сємочки їли :)

    Семен Семенченко разом з Павлом Костенком та 9 іншими особами.
    7 год ·
    Доброволець батальйону Донбас Олександр Новіков (позивний Хаммер) сьогодні буде звільнений з Маріупольського СІЗО.

    17 жовтня ми всі вийшли з протестом під Верховну Раду і "розбили" революційний табір. В цей же день генпрокурор Луценко своїм особистим розпорядженням "реанімував" фейкову кримінальну справу 2014 року проти добровольців "Донбасу" і передав цю справу в Донецьку область. Через кілька днів Олександр Новіков був викрадений підручними Аброськіна і вивезений з Києва до Маріуполя. Жовтневий Суд Маріуполя дав Хаммеру 2 місяці під вартою. Апеляційний суд залишив рішення в силі. Адвокати подали ще одну скаргу. На цей раз вони надали суду докази фальсифікації "слiдством" результатів експертизи. Суддя прийняв вірне рішення-не брати участь в політичних репресіях і змінив запобіжний захід Олександру. Тепер друг Хаммер разом з другом Галом під домашнім арештом. По другу Беку ще йде судове засідання.

    Я вітаю суддю з правильним рішенням. Краще тимчасові проблеми "зверху" і чиста совість ніж "термін" за участь в політичних репресіях. Саме цим і закінчать всі хто брав участь у знущаннях над нашими побратимами і фальсифікації їх кримінальних справ.

    Хаммер і Гал вже не в тюрмі, а під домашнім арештом. Це тимчасово. Упевнений що зовсім скоро i вони i Бек будуть виправдані і поруч з нами. А на їх місце зі своїми підручними прийдуть ті хто поки ще вітає нас з по ТБ з Новим Роком.

    Все буде добре.

    Вже скоро...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну от, @manur - нема причин для оптимізму...
    Судді сємєчку може і їли, а поліцаям і прокурорам то всьо пофіг

    Семен Семенченко разом з Володимиром Парасюком та 4 іншими особами.
    2 год ·
    Свавілля.

    Вчора суд м. Марiуполь прийняв рішення змінити запобіжний захід активіста Рух "Визволення", добровольця батальйона "Донбас" Олександра Новикова (позивний Хамер) з утримання під вартою на домашній арешт.

    У рішеннi суду зазначено "негайно". Замість цього вчора Хамера не випустили. Просто так. Незаконно. Сьогодні вранці та вдень теж. Тому що "немає команди поліції на виділення конвою". Просто так. Тому що Порошенку, Луценку і шестерящему їм зараз Аброськіну плювати на українські закони. Вони приватизували правоохоронні органи. І ті мудаки в погонах хто виконують зараз незаконні накази не мають ніякого відношення до української прокуратурі або поліції. Це приватні охоронці Порошенка, якi начепили на себе шеврони з нашими гербами.

    Це звичайно сумно. але:

    Я спокійний.
    Мої побратими по боротьбі спокійні.
    Саша "Хамер" дуже спокійний))

    Ми не будемо скиглити, як це робив за гратами Юрій Луценко. Ні за яких обставин. Все одно Сашу випустять. Нікуди не дінуться.

    Просто коли мародерів і зрадників України, якi плюють на українські закони почнуть вішати на телеграфних стовпах ми нікого не будемо зупиняти. І нікому не будемо розповідати про "українське правосуддя", як це було на Майдані. Ми просто висловимо "стурбованість". Я це публічно обіцяю. Можете записати)

    У Петра з Юрою конвульсії. Нехай смикаються. А нам своє робити.

    Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ... вішати на телеграфних стовпах, ми нікого не будемо зупиняти... (с)
    Моя аватарка :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Добре,добре...мудрегелю! ;):bye2:

    zzzu.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Скоро і Вами Юга займеться :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Соболєв з"явився :)

    Єгор Соболєв був в ефірі.
    19 год ·
    Знову вітання з табору Рух "Визволення" на Грушевського. Як тут минули святкові дні, які завдання ми поставили на цей рік. Для чого потрібні комітети національного порятунку, армія добровольців та визволення бізнесу. І де нова сила у кожному з нас


    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10208282858628767/

    [​IMG]
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Було би непогано, якби Ви вказали яке місце в півторагодинному ролику найцікавіше на Вашу думку. Тому що я півторагодинні ролики навіть з Саакашвілі не дивлюся.
    Стосовно Скрипіна. "не смотрел, но осуждаю" (с) У мене останнім часом склалося про нього враження, що він - не борець, а порохобот, можливо я помиляюся. Ганапольського туди ж.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Там все по своєму цікаве.
    Вважаю, що Соболєв не зупиниться на депутатстві, а буде продовжувати політичну кар"єру. Тому за ним варто спостерігати.

    Міхо перестав рухатися, він тупцює на місці.

    Скрипін вилупився з-під Порошенка, але він інколи запрошує цікавих гостей.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гордона з цікавістю дивлюсь останнім часом.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нічого собі - на місці! Позавчора - в Дніпрі, вчора - в Одесі.

    Соболєва, дай йому Бог здоров"я, скільки подивилося у Скрипіна? Менше 14 тисяч, і невідомо ще скільки з них - таких як я, що заглянули, побачили, що півтори години ролик, і не стали тратити власного часу. А скільки - порохоботів, а скільки - тих що ностальгують по америках?
    Тому тих, що подивилися до кінця і взяли до відома - пара тисяч, якщо не менше. З пристойним інтернетом.
    Саакашвілі ж виступає перед живими людьми, багато хто з них інтернету не має з тих чи інших причин, або має слабенький.
    Він шукає людей по регіонах, які були б чесні, рішучі, освічені і розумні, щоб рано чи пізно стати при владі і наводити лад. Їх знають чи знатимуть ті, що поряд, знають, чим вони дихають, чи не котяри в мішках, як більшість із нинішніх слуг народу.
    Тому я зовсім не вважаю, що Саакашвілі топчеться. Якщо і топчеться, то витоптує поляну, на якій збереться згодом сильна, розумна і по-справжньому патріотична команда реформаторів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    15 год ·
    З парламентського кабінету біля табору Рух "Визволення" на Грушевського, де сьогодні поганий зв'язок. Про поступ, якого ми знову досягли в ухваленні законів. Про роль вимогливості громадян у цьому до своїх парламентаріїв. Про втрату віри в перспективи Петра Порошенка навіть серед його оточення. Про спробу далі ламати ув'язненого у Маріупольському СІЗО друга "Бека". І про те, чому у цей День Соборності нам би позаздріли Грушевський, Петлюра та Скоропадський


    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10208322913030102/
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    View: https://www.facebook.com/dostali.hvatit/videos/1829738920394207/


    Влада скриває, що з протестом виступили тячівські активісти і хоче все звалити на Рух Нових Сил.

    Саакашвілі не затримався з відповіддю :)

    Mikheil Saakashvili
    3 год ·
    Геращенко, так само як його господарі, Аваков і Порошенко - мерзенні брехуни. Ані я, ані Рух Нових Сил ніякого відношення до організації сьогоднішніх акцій перед Радою не маємо.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ШКИРЯК ПРОКОММЕНТИРОВАЛ СТЫЧКИ ПОД РАДОЙ: СЕГОДНЯ ПРОИЗОШЕЛ ОЧЕРЕДНОЙ ПРОРОССИЙСКИЙ ШАБАШ

    "Думаю, что любой адекватный и здравомыслящий человек прекрасно понимает, что сегодня под Верховной Радой произошел очередной пророссийский шабаш политическо-криминальной группировки Саакашвили - Гришин и, безусловно, мы все видим, что им снова нужна кровь, нужны стычки", - заявил Шкиряк.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко поширив відео від Рух "Визволення".
    56 хв ·
    Я на власні очі бачив що відбувалося сьогодні під Верховною Радою. І то що я бачив повністю збігається з тим що показано в цьому короткому ролику Рух "Визволення". Короткому але правдивому. На відміну від брехні з парламентської трибуни. "Десять гранат", "провокації за гроші Москви", "напади на Національну гвардію". Хронологія подій за дві хвилини. Зробіть репост будь ласка. Підтримайте "тячівських повстанців" хоча б так



    View: https://www.facebook.com/Vyzvolennia.Ukr/videos/2013592852248669/

    із коментів
    Валентин Смирный Дивився стрім, як все було! Після вимоги патріотів з Тячева до Парубія, прийшли космонавти без розпізнавальних знаків, та почали бити всіх підряд. Це така відповіль голови ВР до людей, з якими він був пліч-о-пліч на Майдані! Я вважаю, що йому вже піздец! Тільки добровільна відставка Порошенка дозволить в мирний спосіб змінити владу!

    зі

    по новинах 1+1 згадали про протистояння під ВР.
    Але ні слова не сказали, що у активістів була вимога відставки президента.
    Тіпа, москалі винні...
    "Всьо харашо, прєкрасная маркіза..."
     
    Останнє редагування: 27 лют 2018
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    3 год ·
    Всі хлопці звільнені. Нікому з "Донбасівців" і тячівських повстанців підозр не предьявлено. Незважаючи на масовану телевізійну брехню пред'явити НIЧОГО. Знову все "свідки". Хлопців вже забрали в табір.

    Боротьба триває.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)