Консультація адвоката online.

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем anna juk, 27 лют 2014.

 1. anna juk

  anna juk New Member

  Якщо є питання чи проблема - звертайтеся. Обов'язково розберемося і знайдемо вихід.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Andrqxa

  Andrqxa New Member

  Маю проблему,попав на гроші в неті,чи реально щось вирішити чи це могила???
   
 3. Emilia

  Emilia New Member

  Доброго дня! Буду Вам вдячна, якщо допоможите або щось порадите. Маю таку проблему: закінчила Львівський мед. інститут недавно, переїхала вчитися в Відень по тій самій спеціальності і тепер потребую свій навчальний план з університету, для того , щоб подати його в Відні. Навчальний план - це документ, в якому вказано які предмети і теми , ск годин я вивчала, все в одному форматі і підшите. Вже більше , ніж пів року не можу цього отримати! Начальниця навчального відділу дуже непривітна особа, яка не хоче не те що це зробити , а хоча б якось посприяти цьому, або лише за велику взятку! Я не проти б відвдячитися, але давати таку взятку за те, що людина й так зобов'язана зробити я не просто не хочу і не дуже й можу таку суму просто так віддати! Термін мене вже підтискає і я думаю, як це вирішити юридично або за допомогою медіа чи залучити ще когось...Дякую за відповідь!
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  А хіба в додатку до диплома все те не вказане?

  А ви до тої непривітної особи зверталися усно, чи письмово?

  В нашій бюрократичній державі з бюрократією можна боротися лише БЮРОКРАТИЧНИМИ методами. Офіційна заява, реєструється в канцелярії, бажано мати також копію заяви, на якому канцелярія поставить штамп із вхідним номером, під яким ця заява зареєстрована. Якщо щось не так, то зразу ж писати заяву в прокуратуру про неправомірні дії чи бездіяльність службових осіб університету.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. VikaMarch

  VikaMarch New Member

 6. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  оце все зайве:
  Щодо розміру - Ви впевнені, що він усі свої доходи по-білому отримує?
   
 7. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  А є докази зворотнього?
   
 8. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Вони не потрібні в даному випадку. Для суду достатньо буде підозри, що таке можливо, щоб присудити не у відсотках, а у фіксованій сумі :pardon:
   
 9. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Звичайно у фіксованій. Середній по регіону.
   
 10. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  не "звичайно" - по-перше
  не "середній" - по-друге.
  Позивачка сама вкаже суму, і щоб обґрунтувати надасть чеки про вартість одягу, взуття (зимові чоботи фабрики дитячого взуття, хоч Чернігівської, хоч Львівської півтори тисячі грн, осінні напівчеревики 900-1000, літні босоніжки 500-600 грн ), книжок, розвиваючих іграшок, їжі, ліків і багато іншого, залежно від віку (для дитини багато чого купується, так що то буде не важко) довідки про гуртки, які треба сплачувати щомісячно + купувати костюми для занять, виступів, або приладдя (творче, спортивне) + літні профілактики хвороб біля моря...
   
 11. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  @VasMT, а шо, не тільки гроші поліції муляють? :))) Ви вже й дітям заздрите, яких батько покинув, що їм зайва цукерка перепаде?
   
а де твій аватар? :)