Коментар до статті "Життя на смітник"

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем OKSANA, 23 гру 2006.

  1. OKSANA

    OKSANA New Member

    Шановні учасники Львівського форуму!
    Чи не здається Вам, що події описані у цьому матеріалі покликані усунути п. Л. Янів із займаної посади ? Чи не є ця подія продовженням чи реакцією на програму "Свобода слова", котра висвітлювала тему вбивства немовлят з метою отримання стовбурових клітин, справи львівських лікарів у 90 -х роках, чи не буде Лариса Янів "цапом відбувайлом" у даній ситуації ? Питань є багато, але відповіді наразі немає. Знаючи Ларису Янів як високопрофесійного фахівця, яка врятувала мені життя, я маю підстави думати, що вона комусь "заважає". п. Ларисо Янів! Бажаю вам успіху в боротьбі з недоброзичливцямиі з гідністю вийти з даного конфлікту. Оксана Керкера
     
  2. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Коментар до статті "Життя на смітник"

    Оксано!
    Думаю, що пані Янів просто "попала під роздачу". До цього вже йшло багато років. Державі зараз вигідно звинуватити медиків в усьому: у високій смертності (в тому числі дитячій), низькій народжуваності, малому терміну життя, епідемії туберкульозу... В усьому "винні медики" - хабарники, бездушні бандити, убивці... Це вже було у 50-ті роки минулого століття. Сумнозвісна "справа лікарів". Я от дивився по НТВ сюжет з приводу "справи п. Янів"... Ну дурня ж повна! Та розкопайте будь-яку біотермічну яму! Там такі жахи знайдуться! Але здоровий глузд при такому розгулі емоцій безсилий. Побачимо, чим усе це закінчиться. А пані Янів здоров"я і терпіння!
     
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Відповідь: Коментар до статті "Життя на смітник"

    а де можна почитати саму статтю?
     
а де твій аватар? :)