клуби за інтересами

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Komashka, 21 січ 2012.

  1. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Зараз в місті стільки різних товариств, клубів за інтересами, що голова обертом йде. А ви входите у якісь з них? Як сполучаєте з роботою?
     
  2. night

    night Well-Known Member

    Наприклад? Я лише час від часу бачу авто з наклейками якогось клубу. Чула про декілька танцювальних клубів.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Шість років тому ми з Forest заснували Львівський Volkswagen Клуб. Зараз він об"єднує сотні людей, які щодня спілкуються на форумі та регулярно зустрічаються в реалі. Авта з клубною наклейкою їздять не лише по Львову, а й в інших містах нашої області та навіть в Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Тернополі. Автомобільні клуби це класно. Нові цікаві знайомства і навіть друзі, обмін інформацією і взаємовиручка на дорозі. Не кажучи вже про знижки на запчастини і обслуговування :) Приєднуйтеся!
     
  4. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Light, а ви зайдіть на сайт міськради. Там того добра..Сама в шоці була
    Martini, дякую. Раніше цікавилась автоклубами, але все ж думаю, що жінкам там не місце :)
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чому така думка?
     
  6. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Ну незнаю, діліться досвідом :) А багато жінок ви там бачили? І що їм там робити?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Власне, я хотіла, щоб Ви поділились, якщо він у Вас є, негативний.
    А що там роблять чоловіки?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    у мене нема досвіду, тому незнаю :)
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну тому й питаю, звідки така думка:
    Може, варто спробувати? )
     
  10. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    а ви маєте такий досвід?... спочатку треба мати на чому їздити, потім навчитися, потім почувати себе впевнено на дорозі, а потім вже вступати в клуб, і то якщо ну дуже цю справу любиш. Ото почали за автоклуби... Може хто щось іншого скаже :)
     
    Останнє редагування: 22 січ 2012
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, не маю - але якби мала часу досить, зайшла б і поцікавилась, чим може зайнятись жінка в автоклубі.

    Бо я під капот ні-ні, і не цікаво, хоча думаю, що мінімум знань згодився б, а от їздити люблю. Не на закупи - люблю довгі подорожі за кермом і сама. Хоча це, мабуть, вартує окремої теми. :)
     
  12. Simbios

    Simbios Member

    Мені цікаво... автор пише, шо багато. Я щось ні про один не чув. Лінки якісь можна? Лиш без спаму.

    ---------- Додано в 22:16 ---------- Попередній допис був написаний в 22:14 ----------

    я навіть готовий хаванагіла співати, але де ті клуби, в глибокому підпіллі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. New look

    New look Member

    І я хочу знати які і де ті клуби?
    Я вдома вже знудилась, хочу в люди :crazy: Якось компанії своєї нема зараз. Шукаю де є клуби на інтересами:drinks:


    ---------- Додано в 11:29 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    Гдє оні, ГДЄ?)))
     
  14. Sokal

    Sokal New Member

    ініціативна група (англомовна), неділя після обіду

    Можу поділитись інформацією про ініціативну групу англомовну, в яку я входжу. Ось її короткий опис. При зацікавлені - контактуйте!
    Hi!
    We are an initiative Sunday-afternoon Activities Group in Lviv/UA exploring local art, architecture, history, meeting prominent personalities, discussing different issues like healthy way of living, aspects of social and cultural life etc.

    We would like to expand with a) new active & initiative members with b) a sense of discipline and c) edgy ideas, who d) have time on Sundays.

    If you are an English speaking person living in Lviv, ho meet the requirements (a,b,c,d) and would like to join us, or for more info pls write at: rf197099@yahoo.com or call: 095- 066 21 89 (20.00 - 22.00).

    Looking forward to hearing from you!

    ---------- Додано в 12:03 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

    В попередній інформації помилка - замість ho необхідно було написати who. Ось правильний варіант:
    Hi!
    We are an initiative Sunday-afternoon Activities Group in Lviv/UA exploring the local art, architecture, history, meeting prominent personalities, discussing different issues like healthy way of living, aspects of social and cultural life etc.

    We would like to expand with a) new active & initiative members with b) a sense of discipline and c) edgy ideas, who d) have time on Sundays.

    If you are an English speaking person living in Lviv, WHO meet the requirements (a,b,c,d) and would like to join us, or for more info pls write at: rf197099@yahoo.com or call: 095- 066 21 89 (20.00 – 22.00).

    Looking forward to hearing from you!
     
  15. NinaCashFlow

    NinaCashFlow New Member

    Я організувала клуб інтелектуального фітнесу і проводжу настільну бізнес-гру Cash Flow у Львові (автор гри Роберт Кійосакі). До цього 3 місяці жила в Таїланді і проводила там. Тепер хочу збирати народ у Львові. Уже було 2 гри. Граємо кожні вихідні. Якщо є бажання пограти, пишіть або дзвоніть :)

    Мій телефон: 0684042129
     
а де твій аватар? :)