Кишенькові злодії

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Оля, 12 гру 2006.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ой. люди!:eek: І мені хочеться ще про Львів додати! Побула там неповних два дні, а знову в халепу встрягла! Аж не другий день думала, чи то мені часом не приснилося! :eek:
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Знову митники дістали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Таде! Я летіла цього разу до Києва. Там все нормально з митницею. Як на Заході. Я аж рада. ;)
    А у Львові в 71 маршрутці кишенькові злодії людей потравили, як їх зловили на гарячому... І мені дісталося. Думала, що таке тільки в серіалах буває. Саме основне, що шофер був, ніби німий... :sad: Як всі залякані! :sad:
     
  4. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Так їх затримали, чи нє? До речі про кишенькових з газовими балончиками вперше чую... Раніше вони інколи „трудилися” по двое-трое, один із яких був спортсменом, готовим дати свідомим громадянам у їх свідому пику, у випадку загрози затримання.
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Балончик був перцовий. Це було в п"ятницю. Десь коло 4-ї години. Час "пік". Я сіла в центрі. Далеко не заходила, бо поставила кульок з різним крамом біля шофера. Коло Стрийського базару набилося повно людей. В тому числі і два злодії. Трохи вже під"їхали вгору і раптом один хлопець почав бити одного злодія по голові сильно і матюкати. Той якраз за мною стояв.Але я свою сумочку завжди поперед себе тримаю. Люди ще й на хлопця накинулися, чого він бійку зчинив. Аж тоді той крикнув, що злодій йому мобілку витягнув. А тоді почав ще й другого мастити, що позаду нього стояв. бо побачив, що та мобілка перемандрувала до нього. Люди почали кричати, щоб шофер зупинив і висадив злодіїв. Шофер зупинив, а той перший злодій повернувся і почав пшикати пацанові, що його лупив, балончиком в очі. Ну, і зрозуміло, що все пішло в автобус. Пекло все: очі, рот, ніс, не можна було дихати, з очей лилися сльози... Під"їхали, де музей ПРИКВО колишній починається і шофер зупинив, бо люди почали рвати. :sad: І я вийшла. А тоді крик піднявся:"Вони біжать сюди!" Хто міг повскакували, а три жінки так і залишилися. Шофер гнав, що зупинився аж біля 49-го заводу... Думаю, що і йому дісталося. Як мені потім пояснили, що всі все знають і всі бояться що-небудь сказати, щоб не забили потім... От така сумна історія. :sad:
     
  6. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Співчуваю... Але той хлопець /потерпілий/ молодець.... Хоч потлумив трохи, душу відвів :) Я одного разу теж у своїй кишені чужу руку злапав. Не було часу вести в райвідділ, так що я просто зламав злодію пальці і відпустив :)
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Львів кримінальний...

    ХА! В райвідділ! :cool: Не думаю, що тут все не "схвачено"! Як мені сказали, що то з благословіння міліції все робиться! Люди от просто могли добре взятися і змолотити, але ж Львів - велике село! Якщо працюють пару банд, народ ж боїться кожен за себе.Загубитися важко - знайдуть! :ireful1:
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Не хотілося би Вас розчаровувати :) В райвідділах дійсно знають всіх (або майже всіх) кишенькових. Проте це не підстава для того, щоб їх посадити у тюрму. Тим більше, зараз злодій повинен вкрасти мінімум 525 гривень, щоб була підстава порушити кримінальну справу відносно нього за крадіжку.
    У Львівському міському управлінні є спеціальний підрозділ по боротьбі із кишеньковими, у міліцейському середовищі "ковалята" або "гноми". У їх компетенцію в принципі і входить боротьба із кишеньковими. Наскільки поширена корумпованість серед них... не знаю, а здогади висловлювати не єтично ;)
     
  9. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Прикольно з тими 525 гривнями :)

    А якщо менше поцупив, то це означає що він позвичив? чи просто взяв без дозволу :):):)

    Тобто щоб злодія притягнути до відповідальності, у гаманці потрібно мати не менше 525 гривень ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Якщо менше - то адміністративна відповідальність. Проте, немає безвихідних ситуацій Умо. Вкрав наприклад злодій гаманець в якому було 200 гривень... А потерпілий заявляє що сам гаманець коштує 350 гривень, і був придбаний в Парижі у салоні відомого кутюрьє :) Не зовсім чесно по відношенню до злодія, але якщо у нас таке законодавство, то що поробиш :)
     
  11. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    А сума 525 гривень повинна бути за один грабунок? Чи то усі крадіжки сумуються? Чи отак можна безліч разів по 524 гривні красти? (Я не про кишенькових злодіїв ;))
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Для крадіжки або шахрайства ;) це має бути один випадок. Для інших, наприклад пограбувань чи розбійних нападів, сума значення не має. У звязку із суспільною небезпечністю самих злочинів.
     
  13. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Бабільше, якщо у супермаркеті Злодій вкраде на 524 грн. тоді що?
    Але тут є інша сторона медалі. Якщо скажімо на Вас навмисно наїхали охоронці що б списати на Вас свої помилки на касі, що Ви сперли буцімто щось у маркеті, то Ви можете спокійно розмовляти. Таке читав десь у газеті.
    А Ви Капітане "круто" з тим злодієм! Суд Лінча так би мовити, не "відходячи від каси" покарали. В мене був такий випадок у метро, їх було троє. Я всиг зреагувати, він не витягнув з кишені "гаманец" ,лише помацав, це доречи був портсигар. :p Я голосно зауважив, він заперечив та потім ще зупинку щось зухвало базікав. Я не наважився діяти бо сили були нерівні. Як би я втратив щось, то це б мене не зупинило! :ireful1:
     
  14. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    А застосований балончик у прикладі Олі, це розбійний напад?
     
  15. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Я читала, що в супермаркеті їхня внутрішня охорона не має право (згідно законодавства) перевіряти вас чи ваші речі (сумку), це можна лише в присутності правоохоронних органів і потрібно мати вагому підставу - мало не запис на камеру, що ви щось поклали в кишеню і не провели по касі...
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Супермаркети переважно розбираються "своїми" силами, без допомоги міліції. У них там є своя система штрафів для таких відвідувачів, проте це не законно. Міліцію не викликають по одній простій причині: якщо кожен раз викликати, то прийдеться відводити частину приміщень супермаркету під кабінети оперів і слідчих, а також КПЗ :)
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Ні, по одній простій причині - злодій застосував балончик не для полегшення заволодіння чужим майном, тобто не як знаряддя злочину, а як засіб щоб уникнути затримання.
     
  18. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Треба йому в рота вставити того балончика та міцно притиснути а потім відпустити, так чи ні?
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Львів кримінальний...

    Безумовно :D В якому місці при цьому повинно знаходитися весло у злодія, :o :eek: уточняти не будемо, добре Данило? ;) :)
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Львів кримінальний...

    хто платить.
    якщо не платить — довго лікується...
     
а де твій аватар? :)