Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем маюнка, 7 кві 2008.

  1. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    пересадила я свою азалію. відцвіла - а гарно ж вона цвіте!!!
    тепер чекаю, щоб бегонію пересадити.
    а ще згадала, що в мене насіння кручених паничів лежить в схованці:) але ніяк не можу посадити, бо хочу, щоб вони на балконі росли, а погода і досі дуже мінлива. змерзнуть вони вночі:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: КВІТИ...

    щойно пересадила по-людськи свою азалію, зробила дренаж на дно, добривом підгодувала, поговорила з нею, щоб росла гарнюньо.
    квіти люблять, коли з ними говорять...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Не знайшла на форумі такої темки, але хочу на цю тему поспілкуватися.
    Я маю такі квіти: 3 фікуси (бенжаміна, наташа, класичний (з великими листям не знаю як називається), фіалки, 2 плющики, спатіфілум, калатею, драцену, і ось захотілося квітучих - орхідея, троянда.
    купувала хризантеми, загинули, і ще хочу бегонію квітучу.

    Чи хтось вирощує орхідеї?
    Маю запитання, бо виглядає на хвору. прочитала багато на форумах, але то загальні поради.
    Як ви її поливаєте? чи скидає у вас листя? як боретеся з загниванням корінців?

    Аналогічно цікавить трояндочка в горщику. Ну така вредота, скинула усі бутони. Тепер намагаюся реанімувати. Може є якісь поради.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    знаю тільки, що з вазонами варто "носитися" по хаті. вони колись та й уподобають собі місце і матимуть розкішний вигляд. тобто, якщо не ростуть в оному місці - переставте в інше. зі світла в тінь, або навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Стосовно поливання, то мені якось підказали визначати зволоженість землі вазонка (потребу кількості води для поливу) не на око, а встромивши палець у землю вазонка. Переконався в дієвості, особливо в спеку, чи взимку, коли можна не вгадати динаміку висихання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    щось не активно дописують..шкода.
    бо моя орхідея не тіщить.
    а ще на роботі пробує реанімувати 8 орхідей , 1 - капець яка погана.
     
  7. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Зацвів дома амариліс:
    [​IMG]
    І знову цвітіння моїх коханих орх:
    [​IMG]
    [​IMG]
    І рідкісне для нас явище... цвітіння цикаса:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    не знаю чи це в цю гілку,але хочу запитати - який ваш досвід адаптації *голансько-польських квітів*?чи це так.як розповідає моя подруга - вони там стоять,так як у нас зрізані квіти - поки мають вигляд.йдеться про вазонкові квіти...
    чи потрібно їх пересаджувати?коли і як?
    дякую.
     
  9. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Нормально адаптуються. Невже Ви ніразу не купували вазонки на гуртівнях чи в магазині? То більшість голандські, а не вирощені з насіннячка на теренах України... Пересаджувати... то вже залежить і від самої рослини і від власних переконань... Хтось каже, що тре пересаджувати одразу, хтось каже через місяць... Сама пересаджую одразу і жодних проблем.
     
  10. І в мене орхідея зацвіла... :girl_claping:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 30 вер 2009
    • Подобається Подобається x 5
  11. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    :cry::cry::cry: а мої ахрідєї пропадааааають :cry::cry::cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    питайтесь в Iriski що з вашими ахрідєями робити і чого вони пропадають, бо з того що я поняла вона їх обожнює, доглядає та масово вирощує :):):)
    ...тільки прийдеться почекати поки вона з моря приїде :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. victorys

    victorys позитивчик :)

    Десь під кінець весни посадила я косточку авокадо, сиділо воно в тій землі, сиділо...і буквально 3-4 дні назад я помітила таке:
    [​IMG]
    В мене стільки радості шо капець! :yahoo: Я вже не сподівалась, що з того щось виросте, а тут на тобі маєш така несподіванка! Тішусь як слон після бані :preved:
    От скільки радості можуть давати такі "мєлочі жизні" :i-m_so_happy:
    Хотіла поділитись своєю радістю, а не знала куди написати :blush:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Смішно Смішно x 1
  14. victorys

    victorys позитивчик :)

    Можна вам ще трішки похвалитись? :blush:
    Моє авокадо вже ось таке:
    [​IMG]
    і то за всього лише місяць часу :) Росте як на дріжджах! +-5 міліметрів на день. Цікаво яка ця рослинка буде як виросте ще більшою. Треба десь почитати як за тим авокадо правильно доглядати :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У мене було авокадо, теж з кісточки виросло.Протрималось десь рік, вимахало метра півтора...а потім почало пропадати....і пропало.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. victorys

    victorys позитивчик :)

    от і я того боюсь :sad:
    Йому певне, як тропічній рослині, клімат наш не зовсім підходить, може за холодно йому або повітря не надто вологе :dntknw: Знайшла я кілька форумів, будем читати шо йому треба до повного щастя :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    в мене шось фіалки почали гинути... і відживкою поливаю, і в тіньочку стоять, не знаю, аж шкода кілька вазонків....:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я влітку теж купила фіалки. Поливала, як і звичайні квіти, але в'яли. Пробувала частіше підливати, рідше - все одно.. Так і літо перебули - то в'яли, то цвіли. А що зараз з ними робити? Підливати взимку?
     
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    На рахунок фіалок точно знаю, що це не "мої" квіти.Скільки разів пробувала їх завести і весь час пропадали.А у маминої знайомої так їх ціла оранжерея, вона їх на продаж розводить.там стільки сортів, така краса, що неможливо очей відвести від тої красоти! Скільки вона вже не давала порад -не допомагає, гинуть і все:sad:
    Зараз у нас живуть дві пальми вирощені з кісточок, привезених з Ірану, грошових дерев штук чотири(тільки від того грошей не побільшало), китайська троянда, амариліс, інжир(2шт), лимон і гусманія.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. victorys

    victorys позитивчик :)

    О! В нас тут в дома фіалок штук 20 певне буде. Павла мама їх розмножує і мені вони сподобались, теж почала вирощувати :) На рахунок цих квітів знаю точно, що не можна їх підливати прямо у вазонок, бо тоді вони гинуть :sad: Воду треба лити у підставку під вазонок (звичайно у вазонку має бути отвір з низу, щоб квіти могли пити). А також квіточки ці не люблять прямого сонця, тому найкраще іх поставити на підвіконник або квітник у кімнаті, де половина дня без сонця. І розмножуються вони надзвичайно легко - вистарчить листочок поставити в воду і почекати доки пустить корінчики, а тоді у землю :)
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)