Как добраться в Буковель (Поляницу)

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Ольга Витюк, 4 січ 2014.

 1. Подскажите, пожалуйста, есть ли какие-то регулярные маршрутки или автобусы из Львова в Буковель, отправляющиеся утром, часов в 9 утра?
   
 2. sashadnister

  sashadnister Member

  Їдете до Івано-Франківська. З автостанції всі маршрутки і тролейбуси їдуть на ( через) ж/д вокзал . Праворуч від центрального входу знаходиться автостанція з якої кожні 20-30 хв. з платформи №6 відправляється автобус. Навіть без білета водій вам дууууже буде радий:)
   
 3. Щоденні пасажирські перевезення ( трансфер) з Івано-Франківська, Тернополя, Львова в Буковель, Драгобрат, Ясіня

  Самі формуємо групи. Наша фірма Транс-Карпати надає послуги трансферу комфортабельними автомобілями на території Західної України, Європи та Росії. В своєму розпорядженні ми маємо 8, 10, 12, 15, 26, 42 та 55 місні автомобілі. Замовивши трансфер у нас вам буде наданий чистий, комфортний та справний автомобіль з позитивним і вправним водієм зі стажем водіння та активною візою. Ми досить гнучкі по відношенні до наших клієнтів, тому допасовуємо все так щоб ви були задоволенні. Здійснюємо щоденні пасажирські перевезення із Івано-Франківська, Львова, Тернополя до Буковеля (Микуличин, Драгобрат Яремче,Татарів, Яблуниця, Ворохта, Заросляк, Дземброня, Шибене, Верховина, Ясіня, Лазещина, Кваси, Рахів, Ділове, Поляниця, та ін.). Формуємо щоденні групи, а також надаємо можливість замовлення індивідуального транспорту для групи осіб, з можливістю проведення екскурсії по мальовничих Карпатах. Детальніша інформація за тефонами +38 097 340 74 98 , +38 099 452 22 44
  Транс-Карпати Trans-Karpaty
   
 4. Darinka

  Darinka миється в бані

 5. ЩОДЕННИЙ ТРАНСФЕР ДО КАРПАТ! САМІ ФОРМУЄМО ГРУПИ, А ТАКОЖ ПРИЙМАЄМО ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАМОВЛЕННЯ НА ЦІЛИЙ АВТОМОБІЛЬ!!!!!
  Міжнародний трансфер по Україні та Європі ( Польща, Греція, Чехія та ін.)! Приймаємо індивідуальні замовлення, а також самі формуємо групи! Маємо в наявності 8, 10, 12, 16, 21, 35, 44 місні автомобілі. [​IMG] Трансфер до Карпат ( Яремче, Ворохта, Поляниця, Буковель, Ясіня, Драгобрат) та інших місць Карпатських гір. Щоденні пасажирські перевезення в Буковель з Івано-Франківська, Тернополя, Львова. Надаємо можливість індивідуального замовлення або ж формуємо групи. Наша трансферна фірма має в своєму розпорядженні 8, 12, 15 містні мікроавтобуси з комфортними салонами, справним технічним станом, кондиціонерами та додатковими пічками. Ми дбаємо про комфорт та безпеку наших клієнтів. Додаткова інформація за телефонами +38 097 340 74 98 Транс-Карпати Trans-Karpaty [​IMG][​IMG]
   
 6. Самі формуємо групи. Щоденний трансфер у Карпати!!!

  Наша фірма Транс-Карпати надає послуги трансферу комфортабельними автомобілями на території Західної України, Європи. В своєму розпорядженні ми маємо 8, 10, 12, 15, 26, 42 та 55 місні автомобілі. Замовивши трансфер у нас вам буде наданий чистий, комфортний та справний автомобіль з позитивним і вправним водієм зі стажем водіння та активною візою. Ми досить гнучкі по відношенні до наших клієнтів, тому допасовуємо все так щоб ви були задоволенні.


  Здійснюємо щоденні пасажирські перевезення із Івано-Франківська, Львова, Тернополя до Буковеля (Микуличин, Драгобрат Яремче,Татарів, Яблуниця, Ворохта, Заросляк, Дземброня, Шибене, Верховина, Ясіня, Лазещина, Кваси, Рахів, Ділове, Поляниця, та ін.). Формуємо щоденні групи, а також надаємо можливість замовлення індивідуального транспорту для групи осіб, з можливістю проведення екскурсії по мальовничих Карпатах. Детальніша інформація за тефонами +38 097 340 74 98 , +38 099 452 22 44 Поїхали з нами - Трансфер Буковель

  [​IMG]
   
 7. KarpatiTrans

  KarpatiTrans New Member

  Пасажирські перевезення по Україні.
  Ми з радістю зустрінемо Вас в день вашого приїзду і швидко, комфортно та надійно довеземо вас до будь-якого куточка Карпат.
  Наші послуги:
  - Зустріч в аеропортах, авто та жд вокзалах.
  - Обслуговування різного роду урочистостей.
  - Паломницькі тури.
  - Екскурсії та організація вашого відпочинку в Карпатах.
  - Будь-які поїздки мікроавтобусом на замовлення.
  - Трансфер з Івано-Франківська, Тернополя, Львова та інших міст в Карпати (Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Яблуниця, Поляниця, Буковель, Ясіня, Кваси, Рахів, Ділове, Гута, Бистриця, Верховина, Дземброня, Шебене, Бистрець) та у зворотньому напрямку.

  - Формуємо щоденні групи, а також надаємо можливість замовлення індивідуального транспорту.

  Детальніша інформація за тефонами

  +380951281320
  +380988745279
  Богдан
  [​IMG]
   
 8. Щоденні пасажирські перевезення ( трансфер) з Івано-Франківська, Тернополя, Львова в Буковель, Драгобрат, Ясіня.

  Самі формуємо групи. Наша фірма Транс-Карпати надає послуги трансферу комфортабельними автомобілями на території Західної України. В своєму розпорядженні ми маємо 8, 10, 12, 15, 21, 30 та 55 місні автомобілі.

  Здійснюємо щоденні пасажирські перевезення із Івано-Франківська, Львова, Тернополя та інших міст до Буковеля (Микуличин, Драгобрат Яремче, Татарів, Яблуниця, Ворохта, Заросляк, Дземброня, Шибене, Верховина, Ясіня, Лазещина, Кваси, Рахів, Ділове, Поляниця, та ін. ).

  Надаємо можливість замовлення індивідуального транспорту для групи осіб, з можливістю проведення екскурсії по мальовничих Карпатах. Детальніша інформація за телефоном 097 340 74 98, 099 452 22 44
  Поїхали з нами - Трансфер Буковель
   
а де твій аватар? :)