Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

  1. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Да не попадёте вы в ЕС по определению. Всем сидеть по домам. Обустраивать свой быт и жизнь. И главное друг к дружки с указаниями не лесть. Иначе совсем поссоримся, итак напряжёнка в отношениях. :)
     
  2. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Нє, здебільшого це я так, взагалі, що б день не пропав.:D
     
  3. Дядя Ваня

    Дядя Ваня Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Чтобы восьмерку не забыли поставить? ;)
     
  4. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Конечно, и я тоже бешусь. Они ж качество обслуживания и не думают повышать, только деньги гребут. Мало того, ставить индивидуальное отопление тоже не разрешают, счетчики на тепло только за свой счет (и то с боем), счетчики на горячую воду регистрируют только те, которые реагируют на объем воды, но не на тепло...
    Если уж и платить по полной стоимости, то я хочу иметь возможность сама и экономить тоже, а не платить круглый год за тепло (то ли лето, то ли суровая зима, то ли теплая зима) одну и ту же максимальную цену...
     
  5. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Ми дуже добре знаємо відношення європейців,їхню неприязнь і ворожість до тих, хто неподібний до них мовою і культурою, про це можуть багато розповісти наші заробітчани „нелегали”, які працюють в країнах Європи. Крім того, серед європейських народів була, є і буде нерівність – на одному рівні – німці, англійці, французи, а зовсім на іншому – поляки, чехи чи румуни. По своїй жорстокості до інородців та іновірців європейці завжди переважали інші народи ( варфоломіївська ніч, звірства „європейської шляхти” на Україні під час Руїни, голод в Ірландії ХІХ ст., геноцид євреїв в ХХ ст.) Я не хочу, щоб мої діти навіть по телевізору бачили содомітські шабаші чи німецькі „паради любові”. Тай економічно Європа в останні століття не була самодостатньою – спочатку це експлуатація своїх колоній (ніколи і нізащо не повірю, що багатство європейських країн засноване тільки на „європейській працелюбності”). А в ХХІ ст. більшість сировини і високотехнологічних товарів, які споживають європейці, виробляються в країнах третього світу, а прибутки таки осідають в „кращих” європейських країнах – ті ж Німеччина, Великобританія, Франція. Тому вважаю, що Україні вступати в Євроімперію непотрібно і шкідливо, ми більше втратимо, ніж одержимо. "Не хлібом єдиним буде жити людина".
     
  6. Вергунка

    Вергунка Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Допис від Дядя Ваня
    А без "східного сусіда" никак нельзя И крокодил без него не ловится, и кокос не растет...


    В 2006 году из Украины в Россию иммигрировало 6 млн. человек
    02.02.07 17:31

    Москва, Февраль 02 (Новый Регион, Софья Кораблева) – В 2006 году из Украины в Россию иммигрировало 6 млн. человек, половина из которых являются трудовыми мигрантами и работают в РФ на объектах строительства и нефтегазодобычи. Об этом сообщил корреспонденту РИА «Новый Регион» депутат Верховной Рады Украины Алексей Логвиненко.

    «Иммигранты из Украины в основном трудятся в сфере строительства и освоения залежей нефти и газа на севере России, например в Тюмени. Из 6 миллионов украинских иммигрантов трудятся в России 3 млн. и создают России 10% ВВП, при этом вывозят лишь 0,1%», – заметил депутат.

    По словам Логвиненко, проблема нелегальной миграции стоит довольно остро не только в России, но и на Украине. Но главным вопросом во взаимоотношении двух государств становится проблема уведомительной регистрации.

    «По закону гражданин Украины должен уведомить российские службы о приезде в течение трех дней. Но в почтовых отделениях России часто отсутствуют бланки, которые необходимо им заполнить. На Украине по отношению к российским гражданам практикуется совсем другие методы учета. Регистрация о въезде в страну происходит на пункте прибытия и действительна в течение 90 дней», – заметил Логвиненко.

    © 2007, «Новый Регион – Москва»


    Интересно, почему это остальные 3 млн. украинцев байдики б'ють? Непорядок.:)
     
  7. Вергунка

    Вергунка Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    КИЕВ, 2 февраля. Украина считает целесообразным свое присоединение к Шанхайской организации. Об этом, как передает корреспондент ИА «Росбалт-Украина», сообщила глава пресс-службы Верховной Рады Украины Виктория Шведова по результатам встречи главы ВР Александра Мороза с президентом Казахстана Нурсултаном Назарбаевым.
    Напомним, что президент Казахстана Нурсултан Назарбаев находится с двухдневным официальным визитом на Украине.
    Обсуждая сотрудничество в международных организациях, Мороз выразил мысль о целесообразности присоединения Украины к Шанхайской инициативе. По его мнению, «это позволит открыть колоссальный потенциал Украины как транзитной державы».


    Кто про что, а вшивый про баню. ШОС, вне всякого сомнения, создавалась именно для того, чтобы "открыть колоссальный потенциал Украины как транзитной державы». :)

    14–15 июня 2001 в Шанхае состоялась встреча глав шести государств – России, Китая, Казахстана, Киргизии, Таджикистана и Узбекистана, на которой было объявлено о создании ШОС. В принятой на саммите Декларации в качестве основных целей провозглашались поддержание и обеспечение мира, безопасности и стабильности в Средней Азии, а также развитие сотрудничества в политической, торгово-экономической, научно-технической, культурной, образовательной, энергетической, транспортной, экологической и других областях.
     
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Пане Калініченко, а звідки в вас такі відомості? Я, наприклад прожив на Заході 16 років, в тому числі в Великобританії 2 роки. Якоїсь неприязні, ворожості чи дискрімінації я не відчув навіть на 1%. Я був абсолютно на тих правах що і місцеві жителі чи люди романського або германського походження. Тут за всяку дискрімінацію закони карають дуже серйозно.
    Де я відчув дискрімінацію, то саме в Росії де слова хахол чи бандьоровєц можна було почути рутинно.
     
  9. piepie

    piepie миється в бані

    У першому півріччі минулого року з України виїхало 304 тис. осіб, прибуло на ПМЖ 297 тис. осіб. Міґраційний приріст склав 6641 особу.
    Леґально зареєстрованих - 201 тис. иноземців та осіб без громадянства.
    Щороку кордон України перетинає пересічно понад 22 млн. осіб.
     
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    результаты опроса, проведенного агентством TNS opinion по поручению Международной сети за Украину в Евросоюзе Yalta European Strategy.

    При этом 34% опрошенных против вступления Украины в ЕС.

    В частности, в Германии 44% респондентов поддерживают вступление Украины, 50% не поддерживают, в Испании за вступление Украины 65% опрошенных, против -19%, во Франции за вступление Украины 56%, против - 36% опрошенных.

    В Италии за вступление Украины в ЕС при выполнении всех условий вступления 59% опрошенных, против - 29%, в Великобритании за вступление 47% респондентов, против - 41%, в Польше за вступление Украины в ЕС 73% опрошенных, против - 15%.

    При этом в самой Украине за вступление Украины в ЕС 55% опрошенных, против - 25%.

    Между тем, 33% опрошенных европейцев прогнозируют вступление Украины в ЕС до 2018 года.

    При этом 26% респондентов заявили, что Украина присоединится к ЕС через 5 лет, 14% - что это случится не ранее чем через 15-20 лет, 9% опрошенных считают, что это не произойдет никогда.

    В самой Украине 26% опрошенных считают, что Украина присоединится к ЕС через 5 лет, 21% - через 10 лет, 17% опрошенных считают, что это случится не ранее чем через 15-20 лет, 12% респондентов считают, что это не произойдет никогда.

    http://www.korrespondent.net/main/177086
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Вергунка

    Вергунка Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз


    Иммиграция и эмиграция - это немножко разные вещи. Или я ошибаюсь?
     
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Вергунка вы собираетесь эммигрировать? Вы знаете, я очень удивилась, прочитав, что вы из Луганска. Душой вы уже давно не с нами, не в Украине... Даже Чернобылец больше душой с нами, чем вы... Ничего не понимаю...
     
  13. Вергунка

    Вергунка Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Мне не по душе то, что с ней и в ней происходит.
    Я не могу быть душою с тем, что мне не по душе.
    Мне не по душе бесконечные камлания об Украине, как о колыбели мировой цивилизации, о вековых притеснениях, ложь, фиглярство и спекуляция на истории. 15 лет националистических стенаний, пения мантр о первородности всего украинского и проклятий москалям.
    Украина превратилась в секту - розмовляй украинськой, думай по украинськи, купуй украинське, читай украинське, слухай украинське, дивись украинське - и будет тебе счастье.
    Я не меняю веру и не верю выкрестам, сменившим её.
     
  14. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Вергунка, слишком эмоционально.. :)
    Я тоже похожа на выкреста? Да думайте и говорите на каком хотите, разве в этом дело? Дерьма кругом хватает, как и хорошего тоже. Только на украинское дерьмо вы смотрите под увеличительное стекло, а на другое - под уменьшительное. Хотелось бы побольше объективности все-таки...
     
  15. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Ну спасибо Zet. Не уверен, что это комплимент. :)
    По моему Вергунка сказал, что пока тут разбираются с историей и языком и куда идти люди ногами голосуют. И не худшие при чем.
     
  16. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Комплимент, комплимент, можете даже не сомневаться... :)
    А люди ногами не очень-то и голосуют, прошли те времена. Хотя и у нас было такое раньше распространено. Сначала уезжали насовсем, потом только на заработки для покупки квартиры здесь, затем вообще перестали уезжать дальше Киева. Хотя в Киев ломятся вовсю....
    Не понравился же мне перекос эмоций у Вергунки в одну сторону.
     
  17. Дядя Ваня

    Дядя Ваня Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Г-жа Zet, а Вы не думали о таком варианте, что украинское дерьмо человека тревожит гораздо больше какого-то другого? Меня например националистические настроения и прочее дерьмо Венгрии, Германии или Бангладеш ну никак не волнуют! Да и российское по большому счету не очень-то. А Вы о каких-то перекосах...
     
  18. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Шановний Pedro,у моєму дописі я говорив про „нелегалів” і про відношення до них європейців. Звичайно, я переконаний, що їх дискримінують. Мій знайомий, який працював у Німеччині, повернувся звідти інвалідом, одержав травму на будівництві, і ніякої компенсації ні німецька держава, ні господар не виплатили... А про сексуальну експлуатацію українок в Італії всі знають. Українцям платять набагато менше, ніж європейцям за однакову роботу – це не дискримінація?

    „Повернення з рабства
    У кожній третій сім`ї, що мешкає на Львівщині, є заробітчани. До того ж більшість із них за кордоном працює нелегально. Як повідомила координатор Західноукраїнського центру ”Жіночі перспективи” Олена Кальбус, 90% українців, які у пошуках кращої долі виїжджають в інші країни, щоб перетнути кордон, виробляють туристичну візу. Коли її термін закінчується, багато нелегалів, боячись потрапити в руки поліції, стають рабами працедавців. Згідно з офіційною статистикою, нині майже 6 тисяч українок займається проституцією в Туреччині, 3 тисячі - в Греції, 1 тисяча - в Югославії. Найбільш ураженими незаконною трудовою міґрацією є Львівська, Івано-Франківська та Волинська області.

    До речі, жертвами експлуатації стають не тільки жінки, як заведено вважати, але й чоловіки-заробітчани. ”Нещодавно до нас звернулися чотири українці, які, виїхавши на будівельні роботи в Чорногорію, потрапили в рабство. Роботодавець пообіцяв, що виробить їм робочі візи, однак уже перетнувши кордон, чоловіки дізналися, що мають туристичні візи. Так у жахливих умовах заробітчани пропрацювали три місяці: трудилися 12-15 годин на добу, а їли лише раз. Коли закінчили роботу, їх просто здали в поліцію. Додому українці повернулися без копійки, підірвали здоров`я і отримали важкі психологічні травми”, - розповіла пані Кальбус.

    На жаль, Україна не має підписаних офіційних угод на працевлаштування наших громадян із жодною з іноземних країн, тому державних гарантій заробітчани наразі не мають. Проте можливість офіційного працевлаштування українців за кордоном мають деякі вітчизняні фірми, які самі домовляються з іноземними роботодавцями. Перелік цих фірм має бути в обласних центрах праці. Крім того, віднині інформацію про працевлаштування за кордоном та можливі ризики, пов`язані з цим, можна буде отримати у всіх міських і районних центрах праці, а також в деяких селищних радах області. Щоправда, наразі за допомогою до органів влади особи, які стали жертвами работоргівлі, майже не звертаються. ”На заробітки українці виїжджають здебільшого через те, що тут вони не можуть себе реалізувати. Тому сподіватися на те, що потерпілі звертатимуться в державні соціальні служби, в той час як саме політика чиновників змусила їх шукати щастя на чужині, не варто”, - прокоментував заступник директора обласного центру соціальних служб для молоді Богдан Мандзик” Щоденні новини, Львів
     
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Зет, Вы необъективны, ИМХО. Кроме того, ДУША априори не может быть в Украине, России, Польше, США, ....................:rolleyes:
     
  20. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Ось з цим і можу погодитися, що саме політика українських державних чиновників змушує міліони громадян України шукати кращої долі на чужині. Але не треба звинувачувати лише Європу та європейців у тому, що до заробітчан так погано відносяться. Це трагедія для всіх:sad: - як для ЄС, котрий намагається вирішити оте наболіле питання з нелегалами в цілому (нe лише українськими), так і для України хоча б з погляду демографічної ситуації, чи хоча б того, що іде невпинний відтік кваліфікованих кадрів з України. Скільки людей з вищою освітою, та взагалі людей, цінних своєю професією, котрі би мали достойно жити, заробляти на "хліб" у себе вдома та бути корисним для своєї держави "працює" отак, злиденним життям виштовхані десь по далеких краях! Не буду вже говорити про дітей, котрі змушені виростати без безпосередньої опіки та любові своїх батьків та про інші небезпечні наслідки цього явища. А те, що процвітає "работоргівля" - теж не закордонних,європейських це пальчиків справа, але переважно вітчизняних (мафія, бандитизм, "посередники" так сказати з питань працевлаштування за кордоном і т.д. і т.п.). А політикам українським, видко, до "лампочки" це все. Бо поки не покращиться полiтична та економічна ситуація в Україні, доти люди будуть їздити за кордон на заробітки. Для них, отих "нелегалі", набагато краще хоч щось заробити, а не сидіти вдома, склавши руки та чекати, що їжа сама з неба впаде. Тому і погоджуються на такі жахливі умови та на зневажливе відношення стосовно себе зі сторони "роботодавців". Нікому це неприємно - ЄС як такий аж ніяк не є зацікавлений, щоб на його території процвітали "тіньова економіка" та кримінал (через "нелегалів" країни не отримують ніяких доходів, бо за них ніхто не сплачує податків і т.д.). Як на мене, звинувачувати у всіх земних гріхах лише Європу - це не є контруктивний підхід у вирішенні цієї злободенної ситуації та, як би то сказати, виражає надто однобічний, безконтекстовий погляд.
     
а де твій аватар? :)