Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про Порошенка - бажане за дійсне, мав плюси, але більшість усвідомила, що це минуле.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, а чому цей лідер України зараз знаходиться в там, де знаходиться?

    І ще скажіть:
    - як ще можна називати лідера гавнюків /гавнюки - це ваша оцінка членів фракції ПЄСів/
    - чому, на вашу думку, Порошенко не голосував за зміни до закону про мову в вишах разом зі своєю фракцією, котра сказала ЗА, і котру ви назвали гавнюками?
    / цікавить ваша думка, бо з цього приводу бабусі на лавочці різне кажуть про Петра, і все негативне;/
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мудре запитання. а чому ви знаходитеся там, де знаходитеся.

    А ваша жінка коли -небудь робила щось не так?

    І хто вона після цього?

    Можна помилятися. Але бути кретином - це вже хвороба.

    Ваша оцінка Порошенка - це оцінка Порошенка Путіним. І можете сто раз казати, що Путін - пуйло. Ви у цьому питанні його рупор. Ви, як і він підхвалюєте Зе.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    він вже виграв суд у Привату на 7,5 мільярдів. При тому, що суд Лондона назвав Беню злоді
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тому що я того вартую: знаходжуся зараз в теплій хаті і біля мене нема ні одного гавнюка, який був би моїм другом чи колегою ;)
    Моя жінка ніколи не робила такого, що би позорило мене чи нашу родину
    І тому вона найкраща.
    /про вашу жінку я промовчу, бо за чужих жінок говорять тільки кретини;/
    Це ви говорите про себе чи про Порошенка?
    Мені по барабану пуйло

    Порошенкові дали оцінку українці в першому турі: 15% виборців підтримали гідного президента.

    Зеленського я поки що не рухаю. Поки що;
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Беню судили судді, котрих призначив Порошенко.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То повішаєте макарони бабцям на лавочці.

    Обрання суддів регулюється законом. Про це знає навіть клоун.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Нема святих у тому світі. Є люди, котрим прощають все, або майже все, а люди, котрим нічого не прощають.

    І нормальні люди інколи втнуть щось не те і це також нормально.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Йому теж ви по барабану. Йому головне, щоб ви говорили його думки і цього цілком достатньо.


    А от розумна людина б враховувала те, чого хоче Пуйло і не підмащувала йому.
    Чому я проти розведення? Бо цього хоче Пуйло і я б не хотів, щоб ми не стали частиною його планів.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Повторюю спкціально для вас - мені в десь пуйло. І мене не цікавить, що він там говорить

    Я дуже злий на Порошенка, бо він брехун і покидьок. Він мене обдурив.
    Тому я буду говорити про нього все, що вважаю за потрібне

    А при чому тут розведення?

    Ви проти розведення - ну і будьте собі проти.
    Ха, а між бабцями на лавочці є й суддя. Діюча і досить підкована)))
    Так що вона якраз багато чого розказує про юстицію і колізії в українських судах.

    За президенства Петра і банкірши Лєри Бєню судили з грубими порушеннями. Тому Бєня тепер виграв суд і ще виграє. Було би справедливо, якби всі ці суми виплачували зі своєї кишені бариги, шо нє?

    А Лєра хитра - втікла в Англію, за хату і машину одержить страхівку і сміється з ваших гамнюків, котрих тягають по судах і слідствах;
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Брехун і покидьок - не юридичні терміни.

    А фраза "мене обдурив" говорить про ваше особисте, при цьому ви незнайомі з ним особисто.

    Тому висновок простий. Ваші флячки говорять про вас особисто. То є ваша особиста проблема.

    Вам все одно що говорить Пуйло. Але його думка співпадає з вашою.

    Про що це говорить? Це говорить, що ви його підтримуєте підсвідомо.

    Думка Путіна "дискредитувати Пороха" вкладена 73% процентам так, ніби це не думка Пуйла, а їх власна.

    А реалізована ця акція через ПР, через Коломойського і його каналів, Інтер під керівництвом ФСБ.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову стара байка про фуфайку, що один Порошенко хороший, всі інші "Рука Кремля" чи "Нога Путіна".

    Чи когось одного підвів Порошенко - маєте територіально-цілісну та мирну Україну, долар по 10, ніхто не бере і не дає хабарів?

    Скільки шукати винних десь у Кремлі, а визнати, що і Порошенко щось не так зробив?
     
    • Баян Баян x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана, а хіба я десь казав, що це не моя особиста позиція?
    І хіба я звинувачую Петьку по юридичному? Я ж кажу чисто по хлопськи - Порошенко барига, брехун, зрадник і покидьок.
    І ще він нехлюя :bad:

    І він мене обдурив, бо я повірив, що він побудує в Житомирі кращий фонтан ніж у Вінниці. І де той фонтан?
    Брехло...

    Так, це моя особиста проблема. Хіба я десь казав інше?
    Та що ви причіпилися з тотим пуйлом? :)))
    Кацапи мене ганяють за критику пуйла, ви звинувачуєте в дискредитації Пороха - нема ради!)))
    Порох сам обісрався по вуха. Бо не має принципів.
    Інтер я практично не дивлюся, хіба по великій потребі.
    В моїх очах Порошенко остаточно впав в вигрібну яму в травні 16 року. І там обійшлося без пуйла і каналів

    А Коломойський мені весь час подобався, він досить прикольний ;)

    Інтер я практично не дивлюся, хіба по великій потребі.
    До речі, ви он кажете, що Інтер під керівництвом ФСБ. А де були грицаки, луценки, і всякі ольки герасим"юки?
    Чому в Україні каналом керувало якесь ФСБ?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У вас фонтанно- державницька позиція.

    Особисто для мене важливі є справи, які зроблені для України і народу, а не в яких шкарпетках ходить президент.
    Мені байдуже наскільки багатий президент. Більшість гетьманів були багатими - Полуботко, Маземпа, Хмельницький...

    Ніхто не згадує як вони були одягнені, памятають справи.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви організували підприєство з світовим іменем? Ви політик, якого знає світ? Вам до Пороха, як до місяця рачки.
    Ви заздрите, а я поважаю людей, котрі залишили слід у цьому світі. Порох - це сторінка історії України. А ви - сота частина ЛФ.

    Так що давайте без пафосів - він мене обманув... теж мені цебе....
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не знаю, ти - хлоп, чи баба, але ти як тупий дятел.:)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Усі справи проти п’ятого президента України замовлені Росією. До такого висновку приходить у своєму матеріалі автор International Policy Digest Нік Кеннеді. Він вважає, що на відміну від Януковича, Порошенко дійсно захищав національні інтереси України та протистояв російській агресії, що дозволили зберегти країну від тотального знищення.
    Наші доблесні продажні ЗМІ, разом з ригами і іншими партіями, які шукають свогосонячного місця у владі, все зробили, щоб вкласти в наші голови це, що замовив путєн.https://prm.ua/hto-zamovnik-sprav-proti-poroshenka-zahidni-zmi-visunuli-svoyu-versiyu/?fbclid=IwAR3dzSknnGlOycXLv5Me4vvzPOk0G3LvtPUgO_jvKmnUBmm7OJjGyTT9lOg
    [​IMG]

    PRM.UA

    Хто замовник справ проти Порошенка? Західні ЗМІ висунули свою версію
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та хіба ж я проти, щоб наш президент був багатим?
    Але ж Порох нажив свої статки в основному під час його перебування у владі.
    А це є порушенням закону. Хай його перешустрять і все незаконне - конфіскація + щомісячні довічні штрафи.

    Полуботко, Маземпа, Хмельницький... прийшли до влади із заможних родин, а не торгували когутиками на патичку перебуваючи в парламенті.

    Он, Зе також має мільйони. Але до цього часу ні дня не був у владі.
    Коломойський - тільки по проханні мусет Турчинова рулив трошки Дніпром.

    Ну і які ж у Порошенка справи?

    - Не навчив сина державної і ніби рідної для нього мови.
    Це вам МОВА

    - За час його президентства збільшилася чисельно і укріпилася Церква МП.
    Навмисне залишив тліючим конфлікт між ПЦУ і Церквою КП.
    Це вам ВІРА

    - Заради власних підлих амбіцій послав українських бійців під обстріл і залишив там напризволяще.
    Це вам АРМІЯ

    Не виконав ні однієї передвиборчої обіцянки.
    Заради своїх планів гвалтував Конституцію
    Погіршив життя українців.
    Розвалив медицину, освіту, судову систему
    Створив і керував схемами збагачення своїх свинарчуків на війні
    Реабілітував папєрєдніків і посприяв виведенню їх з-під судового переслідування в Україні і світі.
    Створював умови для діяльності в Україні проросійських сил
    Створив, очолював і дальше очолює команду гамнюків
    ...
    Завдяки бездарному правлінню привів до влади команду клоунів

    І ще й на дипломатичних і офіційних прийомах і заходах з"являвся в подертих шкарпетках і запханою в штани маринаркою.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Най Бог боронить мене від рівня Пороха!

    Бо ніхто в Україні ще не кричав мені "у@бивай отсюда!"
    Порох боягуз і сцикло. Згадайте, як на вибочій президентській гонці Порох приїхав у Львів. Скільки силовиків нагнали для його охорони. Це він показував свою міць.
    А його тіпа дружбани називають його лідером гамнюків;
    Порох виховав сина, котрий під час війни носить футболку з надписом РАША, розмовляє на мові окупанта /не володіючи рідною/
    Порох брехун, кидає людей...

    Порох залишив гнилий слід у цьому світі. Він на крові українців прийшов до влади і цих українців зрадив.

    Я тисячна частина ЛФ. Але я ніколи не гнувся перед покидьками і не зрікався своїх слів.

    Так шо світові рошенки і сумнівна відомість у світі - це для когось може і показник.
    Але ж є ще інші критерії.
    І щоб відпокутувати одну підлу справу потрібно зробити дуже багато хороших справ.
    І не факт, що цього хватить.
    Звичайно що цабе. Бо я Маленький пересічний українець:yahoo::uanew:
    І підлих брехунів я ганяв і буду ганяти;

    Так що ще не знати, кому до кого, як до місяця рачки)))
     
    Останнє редагування: 24 лис 2019
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)