Єврейський народ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Черешенька, 22 лип 2007.

  1. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Чи не хрест євреїв є той факт, що їх не люблять у цілому світі. Є такі, що заздрять хисту і вправності єврейського народу, є такі, що засуджуть їх і роблять єдино винними у смерті Христа, є такі, що вважають негідними називатись нацією, бо розкинуті і розпорошені по найрізноманітніших куточках земної кулі (і лише останніми десятиліттями починають збиратися на своїх "давніх" територіях, спричиняючи при цьому масу незручностей)...

    Я виросла в будинку, де ще 15 років тому 60% мешканців було євреями. Поселившись у квартиру, ми були здивовані і станом будинку і виглядом двору на той час (зараз, на жаль, все у страшному занепаді, не знаю, кого й винуватити і де шукати причину). Більшість добрих друзів дитинства давно за кордоном, втратились зв"язки і давня дружба, але приємні спогади, звичайно, залишилися.

    Я не схильна думати стереотипами, бо виховувалась, напевне, у інший час і іншому оточенні. Я мала кілька разів нагоду спілкуватися з очевидцями Гітлерівських погромів у Німеччині, з в"язнями концтаборів і з тими, хто пережив голокост та схожі переслідування. Як віруюча людина, вважаю єврейський народ Божим і переживаю за нього та люблю його.

    Хотілося б почути і інші думки на цю тему і поспілкуватися конструктивно, обмінюючись поглядами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Єврейський народ

    Черешенька, да они просто умны и это их основная "вина" ... Ведь они для того, чтобы не потеряться, чтобы не распылиться в чужих землях выбрали определенную тактику. Шли в торговлю, в медицину, только туда, где необходимо было высшее образование. А мозги ведь тоже развиваются и, как теперь подтверждают ученые, способности часто передаются по наследству..
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    Євреї керують світом. І не так важливо, хто розпочав другу світову війну - німці чи Сталін за Суворовим: виграли її однаково євреї...
    Хоча я далекий від антисемітизму, я просто констатую факт...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Єврейський народ

    Судя по фамилии нашего "керуючого" - Ахметова, то в последнее время их малость потеснили..
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

     
  6. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    Історія цього народу
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Єврейський народ

    Я б не спішив робити такі висновки.

    Євреї просто дуже вміло вміють паразитувати на іншому народі.
    Колись давним давно єгиптяни жили дружньо в одній країні з євреями, але дуже скоро вияснилось, що євреї не сіяли, не жали, не будували, лише торгували та пробиралися до керівництва країною. І вони настільки засіли на горбах єгиптян, що один з фараонів видав наказ: хто єврей - на самі важкі роботи. І так ґарували жиди доовго, аж поки не став вибраним народом і Мойсей їх не вивів з неволі.
    З того часу багато води втікло, а євреї нічим не змінилися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Єврейський народ

    Так для этого как раз мозги и нужны.. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Єврейський народ

    Тут скоріше не мозги, а кругова порука і взаємна домовленість, уміння паразитувати в чужих умовах. Та й євреї є різні, навіть за походженням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Єврейський народ

    угу, а ще є така примовка галицька - "москаліки наробили техніки, а ти, лемку, є#$ся"...
    А ще - переважна більшість керівного складу збанкрутілих заводів на повному серйозі казали - "бухгалтерію москалі з жидами придумали, щоб простого хлопа дурити"
    --
    Миху, а хто винен тим, що не хочуть вчитися, і бути за жидів розумнішими?
    --
    Приходить мазур до ксьондза:
    - Отче, я согрішив. Я ошукав єврея...
    - То не гріх, сину мій. То - чудо...
     
  11. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    Ну, як для християнки, то ваші переконання цілком нормальні. Християнство для того і було придумане щоб підпорядкувати християнські народи жидам.
    Нормальні ж люди завжди переживають та люблять свій народ, а не чужий.
     
  12. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    А не підскажете, пане KabMiner, ким саме придумане християнство?
    Судячи з вашого допису - ви явно не християнин.
     
  13. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    І ще хотів додати, що християнство не вчить якось особливо ставитись до єврейського народу.

    Цитата з Нового Заповіту (не пам'ятаю де саме):
    "Бо немає різниці між юдеєм та гелленом (греком)..."
     
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    Та євреями ж!

    Це я за Кабмінера відповів, перепрошую - сам я християнин...
     
  15. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    Та невже? Бог за національністю єврей, а релігія виявляється не вчить якось особливо ставитись до єврейського народу.
     
  16. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    Ісус Христос був єврей!
     
  17. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    :)Хоч то й дивно для вас, але так воно є... от такий от казус...
     
  18. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    А які аргументи? "Протоколи сіонських мудреців"?
    Чи може "багатовіковий досвід боротьби українського народу з євреями"?
     
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Єврейський народ

    Цей смуток зрозумілий, аналогічна ситуація й у мене. Все моє дитинство пройшло з єврейськими людьми, від вчителів до хлопаків з якими дружив на вулиці, де я жив були одні євреї з 20 будинків, всього 3-4 сім"ї неєвреїв. Коли пішов у школу пам"ятаю як один за одним вони почали виїзджати, зарез вже нема нікого. Колись при жидах вулиця була вся у квітах пташки співали так все було чисто, казка, тепер сусіди на мерсах по клюмбах по бардюрах, не повага. Всі жиди на вулиці переважно німецькою та російською(?) спілкувались от це так прикольно згадати, і сумно одночасно, пам"ятаю як жид Мар"ян на скрипці грав цілими днями.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Єврейський народ

    Знаєте, Черешенько, якби цю тему розпочали представники еврейського народу - це було б одне. А коли її запостили та обговорюють люди іншої національності - це зоооооовсім інше.
    "Нормальні люди" переживають та люблять своїх близьких, друзів, знайомих... Люблять і відстоюють свої звичаї, на яких вони виросли, свою мову, кінець-кінцем кухню національну... Переживати за народ? Любити народ? Як це не цинічно буде для Вас звучати, але це нісенітниця. На кшталт "все прогрессивное человечество в едином порыве...".
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)