Янукович здійснив напад на І.Фаріон. Радійте совчата.

Тема у розділі 'ГРАНД vs', створена користувачем ГРАНД, 29 сер 2011.

  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Троє молодиків напали на Фаріон

    Понеділок, 29 серпня 2011, 11:15




    Під час урочистостей до ювілею Івана Франка у Нагуєвичах троє невідомих напали на депутата Львівської облради від ВО "Свобода" Ірину Фаріон.
    Про це повідомляє прес-служба партії.
    Коли депутат піднімалася на сцену, троє міцної статури намагалися стягнути Фаріон униз. Кривдників зупинив голова Львівської облради Олег Панькевич та колеги-депутати.
    Як наголошують у "Свободі", за інцидентом спостерігало кілька тисяч гостей свята, у тому числі двоє міністрів, радник президента, голова облдержадміністрації та кілька міліцейських посадовців.
    При цьому міліція не виявила особливого занепокоєння порушенням порядку і спочатку навіть не думала затримувати нападників, зазначає прес-служба партії.
    Водночас, у "Свободі" стверджують, що "за словами свідків, нападникам давав вказівки заступник начальника Дрогобицького райвідділу міліції".
    Все про: ВО "Свобода"
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Доборолася Україна до самого краю: Левка Лук'яненка знову викликають на допити!

    29 серпня 2011, 11:32





    Щойно, розбираючи пошту за вікенд, знайшов лист Левка Лук'яненка. Виявляється, ще на 27 серпня його викликали на допит через участь в святкуванні Дня незалежності. Левко Григорович, автор Акту проголошення незалежності, виклик проігнорував, натомість розповсюдив наступну заяву:

    "Відповідь Л.Лук'яненка

    на повістку про виклик до слідчого Трохименка В.М. на 11 годину 27 серпня 2011 року за адресою вул. Володимирська 15 в порушеній кримінальній справі N20-3986 проти учасників урочистого мітингу в День 20 річниці проголошення України самостійною державою.

    Я, Лук'яненко Левко Григорович, громадянин української держави, 24 серпня 2011 року брав участь в урочистому святковому мітинзі присвяченому 20-ій річниці проголошення України незалежною державою біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

    День проголошення незалежності української держави є найбільшим Національним Святом і я вважав за потрібне прийти до святого місця нашої Батьківщини аби разом з киянами та гостями розділити радість цього свята.

    Мене обурює влада, яка виставила озброєні підрозділи у стальних шоломах, з дубинками і з захисними щитами проти мирних людей. Не пустила мирну ходу по вулицях Києва і застосувала сльозогінний газ.

    Відповідальність за порушення громадського порядку лягає цілком і повністю на владу, яка організувала зіткнення з демонстрантами.

    З огляду на повище викладене я обурений викликом мене до слідчого, вимагаю скасувати порушену кримінальну справу, провести службове розслідування про перевищення повноважень міліцією.

    Левко Лук'яненко – автор Акту проголошення незалежності України, народний депутат України чотирьох скликань, герой України.

    26.08.2011 "
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Стріляли в Фаріон. Стан важкий.
    upload_2024-7-19_22-11-33.png
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо ви хочете зрозуміти вбивцю, ввійдіть в його стан і його положення. Ви серйозно вважаєте, що вбивця, вивчаючи свою жертву буде виставляти себе на показ???? Не смішіть! Гляньте на його одежу, а вона говорить: зверніть на мене увагу!!!! А тому, я думаю, що вбивця не він, а зовсім інша особа, а цей пацанчик і його роль - повести слідство по неправильному шляху. Після вбивства що робитиме поліція? Правильно, шукати свідків, хто що бачив і ... правильно, "знайде" чувака в панамці, бо він намагався себе зафіксувати в пам'яті сусідів. І навіть якщо поліція його знайде, як довести, що він вбивця? Тобто, що я хочу сказати? Це вбивство є добре сплановане і організоване. Дехто каже, мовляв "непрофесіонали". Ну-ну, побачимо як довго ці непрофесіонали будуть водити за ніс слідчих.

    upload_2024-7-21_18-32-41.png
     
а де твій аватар? :)