Яндекс гроші

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Alias, 12 бер 2010.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Скажіть , будь ласка. чи можливо оплалити якусь послугу через Яндекс гроші з України в Росію?
    У мене виникла проблема.Треба перевести гроші(рос.рублі) за одну послугу.Але оплата можлива тільки через Яндекс.Була в Ощадбанку, то вони навіть не знають, що це таке.А я в такий питаннях взагалі повний чайник.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ЯД фактично не поширені в Україні, тому із ними купа незручностей і я гадаю, що жоден український банк з ними не працює і припускаю, що поповнити свій рахунок за живі гроші досить проблематично. Але ви можете обміняти іншні електронні гроші на ЯД. Скажімо купити WebMoney зараз зовсім не проблема. А коли у вас будуть WebMoney, то їх можна обміняти на ЯД і здійснити вашу покупку.

    У WebMoney можна і не реєструватися , просто звернутися до когось, в кого вони вже є і домовитися щоб через обмінник поповнив ваш рахунок ЯД.

    WebMoney є у мене, звертайтеся, щось придумаєм :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дякую, Мартіні.зараз надійшлам ще одна пропозиція.Якщо там не вийде, то звернуся до Вас.
     
  4. skole

    skole Well-Known Member

    Вже не можна. WebMoney вже не обмінює гроші з Яндекс грошами.
     
  5. alessandro

    alessandro New Member

    здається тільки вебмані на Україні прижилися
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Шкода , що тепер через вебмані нікуди крім України не перешлеш гроші.
     
  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Вебманями можна легко, зручно і просто розраховуватися з любою країно. світу.
     
  8. shuttled

    shuttled New Member

    На самом деле вебмани не только в Украине прижелись. но и в России и во многих странах мира. Вебмани вообще пошли с России
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Чомусь в терміналі тільки стрічка Uxxxxxx залишилась.Отже, розрахуватись іншою валютою не можна..:sad:
     
  10. KostiaBumbox

    KostiaBumbox New Member

    Вебмані не співпрацює з іншими електронними гаманцями. Я би порекомендував http://www.libertyreserve.com
    сайт на англійській мові, але його легко можна перекласти, або я можу допомогти з реєстрацією. Гроші в Ліберті можна ввести і вивести і в Україні і в Росії і в Європі.
     
а де твій аватар? :)