якщо вкрали мобілку

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Danchik, 21 лип 2010.

  1. Danchik

    Danchik Member

    Підкажіть,що робити,якщо вкрали мобілку? Не вельми дорогу,аби тривожити міліціянтів,але все одно шкода. Чи можливо її якось заблокувати,якщо відомий імей:ireful1:
     
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Звоните оператору.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вы сколько будете тем создавать, по поводу одной мобилки?
    1) Звоните оператору связи.
    2) Идёте в отделение этой связи и пишете заяву. Без неё могут не отключать.
    3) Идёте в рай отдел милиции, по месту кражи и там пишите заявление.
    Везде иметь паспорт с собой.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Забудьте про нього. Для заспокоєння власної совісті черкніть заяву в міліцію. По імею ніхто телефон не заблокує.
     
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Ідіть купіть новий телефон, а стартови поновіть!
    І не мучтесь з міліцією! :good:
     
  7. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    И потом не обижайтесь, когда безнаказанность придет к Вам ещё раз.
    Дело не мобилке и не в ментах...

    -Стучитесь! И Вас откопают.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. volk

    volk Well-Known Member

    А Ви впевнені, що його вкрали? Може, Ви його просто десь загубили?
    Якщо телефон дешевший за 500 грн його ніхто й шукати не стане.
     
  9. Leri

    Leri Well-Known Member

    ну і дарма не тривожите міліцію... оператор вам нічим не поможе... йому воно не треба... тим більше карточку з мобіли давно викинули...

    а ось міліція знайти може... мені знайшли :)

    от я нещодавно про це писала

     
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Оператор не має права давати інформацію без запиту правоохоронних структур.
    Нічого подібного,знайдуть. Завдяки супутниковим технологіям місцезнаходження Вашого мобільного можна визначити з точністю до міліметра. Для подання заяви в міліцію Вам потрібно мати паспорт на нього, чек про оплату або довідку про його вартість і заяву. Якщо його вартість достатня, щоб порушити кримінальну справу, тоді подавайте заяву, якщо ні, то просіть знайомих, хто має когось в міліції, щоб помогли. Якщо маєте вихід на прокуратуру, то це питання ще швидше можна вирішити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Я Вам жизнь, а Вы мне ...
    Ещё скажите, что милиция не имеет право отказать в принятии заявления.;)

    ---------- Додано в 21:44 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

    А вот это уже жизненно...
    _ля, как всё это уже достало.:sorry:
     
  12. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    В мого друга теж знайшли. Бовдур, який вкрав, навіть сімку не потрудився вийнять і сплавив своєму знайомому. Міліціянти видзвонил, представились спільниками, домовились про зустріч, приїхали і пов'язали. Ото кумедно! :)))

    ---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

    Ви знаєте як це робиться? Міліція подає запит на всі національні оператори (вносять ІМЕІ до так званого "чорного списку") і якщо цей телефон увімкнуть (не важливо з якою вже сімкою) то його місцезнаходження вичислять незабаром.
    Якщо ІМЕІ переб'ють - скажіть телефону бай-бай, якщо продадуть на запчастини - скажіть те ж саме, якщо телефон засвітиться десь далеко - думаю Ви вже зрозуміли, що треба сказати. :)
    Як нам пояснили в міліції, якщо засвітиться в іншій області, то вони їхать туди не будуть. Проблеми з транспортом, командируванням і т.д. Хіба що за Ваш рахунок. Ми запитали чи не можуть подать запит до місцевого відділку, якщо раптом десь далеко, на що нам відповіли, що можуть, але там ніхто нічого робити не буде. В них і своєї роботи вистачає. Просто відпишуть бумажку, що по вказаній адресі ні з ким поспілкуватись не вдалось.
     
  13. semisweet

    semisweet Member

    подрузі недавно в маршрутці номер 4 вкрали новий(3 дні) телефон, дорогий(біля 2000 грн), прийшли в РВ Сихівського району, написапли заяву і правоохоронці "м"яко намікнули", що почнуть шукати телефон лише коли "проплатимо" половину від ціни !!!
    і що можна сказати після такого?
     
  14. sani

    sani Well-Known Member

    докладіть ще половину і купіть нову - буде надійніше :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    вибачте, у Львові ще є маршрутка 4?
    Колись була, їздила зі Скнилова через Левандівку на Миколайчука... але її давно зняли
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

     
  17. semisweet

    semisweet Member

    вибачте, в мене глючить клавіша 5.... маршутка 45

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

    так і зробили:good:
     
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)



    (тут має бути смайлик зі здивованими очима, величезними такими) Якщо не секрет, поділіться де то такими технологіями володіють? Хтось уже користувався? З мого особистого досвіду, то трубка визначається з радіусом місцезнаходження 100-200 метрів :)

    я би зробив отак

    Хоча... недавно описував прикрий випадок з поцупленням у доньки тунічки на спортивних зборах (до речі, таки віддали без скандалів), як мав продовження на самих змаганнях. Теж перед від'їздом поцупили телефон (у малої). Я вже морально приготувався купляти новий (ну як стимул за перше місце). Але тренер заявив у міліцію, хоча нам теж лихослови розказували що без хабаря шукати не будуть. До честі євпаторійських (змагання були в Євпаторії) міліціянтів скажу, що навіть натяку не було. Попросили дати дані трубки. Чемно вислухали мене по телефону . Визначили, що трубка на території бази. Приїхав наряд, ще раз взяли покази у тренера і в малої. І опс.. через дві години трубка з'явилася у старого друга і однокласника під подушкою, який зі здивованими очима приніс малій.
    P.S. В напрямку того хлопаки, що приніс трубку, жодної поганої думки. Знаю його і його батьків з давніх давен. Дружать діти давно. Ні можливості ні мотиву вкрасти в нього не було
     
  19. babaleno

    babaleno New Member

    Головне це написати заяву - щоби в міліції був *висяк* вони нехай вирішують собі...:good:
    *висяки* жоден райвідділ не любить...
     
  20. sqim

    sqim Well-Known Member

    Вкрали мобільник – повідом правоохоронцям IMEI-код свого телефону!


    Мобільний телефон всього лише за кілька років з якоїсь статусної речі перетворився на обов’язкового супутника кожної людини, ту «паличку-рятівницю», яка дозволяє тримати зв’язок із навколишнім світом, також граючи роль стильного аксесуара, що вказує на статус власника. Однак у цієї тенденції є й не дуже гарний бік. Із зростанням попиту на мобільні телефони збільшилася і кількість грабіжників, чию увагу привернула ця річ.

    Найбільш небезпечні місця, де промишляють мобільні злодії

    1. Вулиця – це найпоширеніше місце для злочинів.

    В темний час доби, коли людина йде з трубкою, притиснутою до вуха, або телефон гучно дзвонить новомодним треком – це привертає увагу не тільки навколишніх, але й злочинців. Добре, якщо зловмисники не завдадуть шкоди вашому здоров’ю. Трапляється, що злочинці різко підкрадаються до жертви ззаду, б’ють по голові й забирають телефон. Чи можуть відібрати його, погрожуючи ножем. Це що стосується пограбування. Але на вулиці у вас можуть викрасти телефон і більш витонченим способом. Так, добродушний хлопчина слізно просить у вас телефон, щоб, наприклад, зателефонувати помираючому родичу по лінії дружини («всього лише на хвилиночку...»). Можуть попросити зателефонувати, вставивши свою SIM-карту, мовляв, батарея розрядилася. Підсумок скрізь один: ні телефону, ні людини ви, швидше за все, ніколи більше не побачите.

    2. Громадський транспорт.

    Крадіжки телефонів у громадському транспорті трапляються досить часто. Адже в години пік доводиться їздити в умовах тисняви, що є на руку злочинцям. Тому запам’ятайте: в автобусі або метро ваш мобільний телефон не повинен висіти на ремені або шиї (і бажано не лежати в кишені – краще сховати трубку подалі в сумку). Деякі фахівці радять тримати трубку в руках, але так робити не варто: злочинець побачить телефон, оцінить його і, якщо за модель можна отримати солідну суму, відбере його на вулиці, там, де менше людей.

    3. Розважальні заклади – кафе, бари, клуби.

    Тут запросто можна позбутися телефону, тим більше, що в таких місцях різко знижується пильність власників мобільників. Не кладіть телефон на стіл і не залишайте в сумці, яка висить на спинці стільця. Інакше ви й отямитися не встигнете, як спритні громадяни вкрадуть апарат.

    4. Великі магазини.

    Розсіяні покупці – прекрасна здобич для крадіїв, які раз у раз снують у кожному великому торговому центрі або супермаркеті. Тому не привертайте до себе і свого телефону зайвої уваги.

    5. Робоче місце.

    Якщо у вас в офісі постійно знаходяться якісь сторонні люди: кур’єри, клієнти, відвідувачі тощо, не сподівайтеся на їхню чесність і добропорядність, не залишайте телефон без нагляду навіть на своєму робочому столі.

    Декілька порад стосовно того, якщо у вас вкрали телефон:

    Якщо ви виявили, що втратили свій мобільний телефон. Що робити!? Знайдіть можливість відразу ж подзвонити на нього. Можливо, телефон зовсім поруч і його дзвінок допоможе вам його швидко відшукати. Якщо дзвінка не чутно, то варіантів 3: або телефон ще ніхто не знайшов, або вже знайшов і не проти його повернути власникові, або, що найімовірніше, на жаль, знайшов і повертати його не збирається.

    У першому випадку попросіть у друзів мобільний телефон, біжіть туди, де швидше за все ви втратили мобільник, та починайте безупинно дзвонити, наближаючись до передбачуваного місця втрати. Є шанс, що ви почуєте дзвінок свого мобільника перш, ніж його почує хтось інший. І якщо описані вище пошуки апарату успіху не принесли, а телефон все ще продовжує відгукуватися при дзвінку на нього довгими гудками, то це означає, що знайшов його недоброзичливець, забрав мобільник з місця знахідки, але ще не вимикав. Тут вже потрібно терміново дзвонити в абонентську службу вашого оператора з проханням негайно заблокувати телефон. Від вас буде потрібно назвати номер телефону і дані його власника – пам’ятайте їх, якщо номер зареєстрований не на вас! Якщо ви не пам’ятаєте номери абонентської служби вашого оператора, або дзвінок туди буде для вас збитковим (наприклад, при знаходженні в міжнародному роумінгу), то починайте наполегливо і вперто надзвонювати на свій загублений мобільник.

    З другим випадком все ясно: той, хто знайшов телефон, відповість на дзвінок, і ви зможете домовитися з ним про зустріч і можливу винагороду за повернення телефону.

    Найгірше – в третьому випадку. Те, що телефон вам повертати, швидше за все, ніхто не збирається, буде ясно, коли ви почуєте, що «абонент не відповідає або тимчасово недоступний». Це означає, що крадій вже вимкнув телефон або витяг SIM-карту.

    Ніколи без потреби не залишайте телефон в режимі «тільки вібрація»! Перевірено досвідом: його пошуки в цьому випадку можуть тривати дуже довго, навіть якщо він просто лежить у кишені вашого пальто!

    І остання порада. Всі сучасні моделі телефонів дозволяють самостійно програмувати вітання, яке на короткий час виникає на екрані телефону при його включенні. Радимо «забити» в телефон напис такого змісту: «Будь ласка, поверніть цей телефон власнику!» І, зрозуміло, вкажіть свій контактний телефон. Звичайно, професійний злодій тільки посміхнеться, прочитавши цей напис, яку за хвилину можна видалити з телефону. Але якщо телефон знайшла порядна людина, можливо, це стане вирішальним фактором, щоб повернути вам телефон.

    Проте разом із зростанням числа крадіжок зростає і число способів протидії їм.

    Найпоширеніший і дієвий спосіб у світі – це блокування викраденого апарата оператором. Багато хто вважає, що як тільки злодій викинув з апарату SIM-карту (а саме так зазвичай і роблять, тому що власник цю карту все одно оперативно заблокує), виявити телефон неможливо. Однак це не так. Адже кожен мобільний телефон має свій унікальний заводський номер – IMEI (International Mobile Equipment Identifier) – унікальний міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування. Він прошивається в апарат при виробництві і являє собою комбінацію з 15 цифр. Знайти IMEI можна в двох місцях: на пакувальній коробці під штрих-кодом та на корпусі телефону під акумулятором. Цей номер «зашитий» в програмне забезпечення й повідомляється на станцію оператора при реєстрації телефону в мережі. Навіть якщо у вкраденому апараті поміняли картку, телефон все одно можна знайти за його IMEI-кодом, навіть якщо по ньому ніхто не дзвонить. За допомогою технічних засобів, які є в операторів зв’язку, можна локалізувати місцезнаходження включеного телефону з точністю до декількох сотень метрів. Тому кожному власникові мобільного телефону бажано знати IMEI-код свого апарату (запишіть його та завжди майте при собі).

    Якщо Ви виявили зникнення Вашого мобільного телефону, негайно повідомте про це міліцію за телефоном 102 або напишіть заяву до відділу міліції за місцем скоєння злочину. Вірогідність затримання злочинця по «гарячих слідах» набагато вища, ніж через деякий час.

    Також нагадуємо, що згідно з Законом України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за викрадення чужого майна», викрадення чужого майна вважається дрібним, якщо вартість такого майна на момент вчинення правопорушення не перевищує 0,2 (61 грн. 50 коп.) неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
     
а де твій аватар? :)