Якщо вдарив жінку - ти не чоловік

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем bora, 19 січ 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Враховуючи н-ну кількість дописів з описами насильства проти жінок на ДП дещо з кращої соціальної реклами на цю тему...
    [​IMG]

    Вербальне насилля також ранить..
    [​IMG]

    Ходити у синцях - не модно
    [​IMG]

    [​IMG]

    Напис: Якщо ти ударив жінку- ти не чоловік
    [​IMG]

    Цей перстень він подарував коли робив пропозицію. Цей перелом - ні за що.
    [​IMG]

    [​IMG]
    Взято з Адме.ру
     
    Останнє редагування: 19 січ 2009
    • Подобається Подобається x 12
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    тут каждый случай надо отдельно рассматривать ...
    ... бывают в жизни прецеденты выходя с коих - инциденты ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну не знаю, не знаю... Як на мене, то деякі жінки просто - таки напрошуються на добрячу прочуханку. :)))
    Ну але явище домашнього насильства - то трохи інше. Чоловіки, які постійно практикують побої - садисти, які отримують задоволення від знущань над слабшою істотою.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Мужчина он не только не поднимет руку на женщину, но и не позволит женщине поднять руку на себя.
     
    • Подобається Подобається x 17
  5. bora

    bora Well-Known Member

    А не з точки зору - фізично сильніший не має права користуватися цим серед людей?

    Якщо - це мазохізм, то його можна лікувати у психіатра. Цим нікого не можна виправдовувати.

    Куди простіше, ніж навпаки.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2009
    • Подобається Подобається x 4
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не понял вопроса ...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наприклад знаю одних, де поки чоловік на роботі, жінка випиває.... дуже нефайне видовище....
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І що? Він потім її лупцює і така прочуханка допомагає?
    Не краще тоді жінку або лікувати або просто розійтись.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Якщо керуватись тим, що не можна простягати руки до слабших (в даному випадку жінок) - то інцидентів не виникне. Але установки людей - "деколи і можна" призводять до того, що більшість їх трактує - це саме той випадок коли можна...
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. demetris

    demetris Well-Known Member

    Фізична сила - це завжди відсутність інших аргументів.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ні, я не про мазохізм. Просто мені не подобається, що жінка атоматично - слабка свята істота, а чоловік - "ізвєрг". :)))
    А як же жінки, які "орудують" баняками і т.п.? Адже є і такі. Це по перше. По - друге, зачасту морально можна добити людину значно сильніше, аніж фізично. Тому явище домашнього насильства значно ширше, аніж "вдарив". Я не розумію, чому чоловік, який вдарив - не чоловік, а який знущається морально, але не розпускає рук - все одно чоловік. Те ж саме і жінок стосується. Це що нормально: "ти нічого в житті не можеш, ти імпотент" і т.д. і т.п., чи там з боку чоловіка: "Ти товста корова".
    Я просто хочу сказати, що дана проблема надзвичайно широка, і зводити її просто до вислову: "вдарив - не чоловік", то трохи примітивно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та не те що лупцює.... але з часом інколи нерви здають, бо соромно від сусідів.

    лікувати.... та то діло невиліковне, особливо, якщо у жінки.... пробував.....

    розійтись.... гм... якби не дитина - можна....

    в житті воно все набагато важче, ніж тут, на форумі....

    ваша правда.... але пяному аргументи - до лямпочки.....
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2009
    • Подобається Подобається x 4
  13. bora

    bora Well-Known Member

    А всього то треба було подивитись на друге зображення і монологу б не було, нє?:)
    Хто кому заважає говорити не примітивно? ширше?
    Жінки, які орудують баняками - це що ніндзі?:) якщо таку кинеш, то вона прийде до твоїх батьків з тим баняком?) Чи як?:) А от чоловік - тиран прийде. Давайте не будемо нетипові випадки обговорювати? Хоч насильство в сім"ї це звісно і про насильство над дітьми, і над деякими чоловіками. і над старенькими батьками. Його ніхто не заперечує, але тема про конкретний РІЗНОВИД.
    Якщо Вас більше турбує статистика побитих баняками мужчин - відкрийте іншу гілку, будьте такі ласкаві.:)

    Конкретика з тої, що знайшла статистики.
    З сайту - Міністрство України у справах сім’ї, молоді та спорту
     
    Останнє редагування: 19 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та,звичайно,що не хлоп...
    Навіть близько коло хлопів не стояв..бо..негідний...хіба коло таких,як він...
    Якшо по простому..ґумно..а не хлоп...
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Те, що приклади Персi дещо поза цiєю конкретною темою, не робить їх нетиповими, на жаль. Агресiя (будь-якої форми) у сiм'ї -- то є дiйсно проблема, варта дискутування; проте цей топiк апрiорi почат трохи у тенденцiозному i неконструктивному ключi, iмхо (bora, на всяк випадок мої галантнi вибачення :give_rose:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. bora

    bora Well-Known Member

    А що для Вас конструктивний ключ? Напевно ми його бачимо по різному (також мої вибачення якщо що). Для мене конструктивність топіку-заголовку - привертання уваги, виклик емоцій. А конструктивність теми (а це вже зовсім інша річ) - обговорення ситуації, інформування, зміна соціальних установок (в ідеалі), можлива допомога.
    Інформуючий (коректний по Вашому) заголовок чи топік збере тільки увагу жертв, і що далі?
    Без уваги ВСЬОГО суспільства (а не тільки постраждалих) навряд чи можна змінити суспільні норми.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  17. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Та мене взагалі чоловіки цікавлять більше, ніж жінки. :)))І бажано не побиті.:haha:
    Якщо, як ви наполягаєте, звести тему до конкретного "чоловік, який б'є жінку" - мужчина чи ні, то навряд чи тут довго хтось дискутувати буде. Навряд чи на форумі знайдуться люди, які підтримують фізичне насильство.
    І до речі, застосування сили жінкою - то теж цілком типовий випадок.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Ооо, я сильно наполягаю. Маю сумніви, бо не знаю яким ще чином мені заміжній ТО перепровірити. Влаштовую тут опитування, звиняйте, мушу - кожного не помацаєш:)

    А що - назвали конкретні ніки форумлян?))

    Різні книжки читаємо схоже... Не чули такого - "не бійся злого, бійся байдужого?". Так от ІМХО біда людей, які прагнуть цивілізованого суспільства у байдужості до тем, які нас (поки що) не стосуються.

    До Вашого відома, я не вважаю, що форумна дружня спільнота страждає від даної вади. Однак цей форум УЯВІТЬ СОБІ знаходять і читають дуже різні люди (а в інтернеті їх дійсно троха більше ніж просто наше так файно підібране товариство). Чи Ви мені радите на форум падонків сходити?:)
     
    Останнє редагування: 19 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
  19. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Якщо жінка не вміє слухати, істирично перебиває і не дає нічого сказати чоловіку - гріх не дати ляпаса для заспокоєння))) Намагатися перекрикувати не маю наміру, це марна та безглузда справа. Але краще, що б цього ніколи не було :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. demetris

    demetris Well-Known Member

    Во-во! Мене моя, як сильно взлости-сі, теж може пригріти... люб'я...
    але воно потім того... переходит в хвізичні контакти другого ґатунку...:cowboy:
    Пане, Ви мій підпис читали? Ну і ніц... живу ж якось. (вдома маю двох ;-))
     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)