Якщо Галичина слухає шансон, то їхні діти забудуть співати українських пісень на весіллі.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Deus igrok, 6 чер 2012.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Донеччанин Владислав Кириченко став мільйонером у Москві. Чотири роки тому повернувся в Україну

    Народився я в місті Горлівка на Донеччині. Три роки жив з дідом-бабою, потім батьки забрали у Донецьк. Там тоді вже не говорили українською. Українська на Донбасі зникла після війни. Мої баби ще не розмовляли російською. Я по мамі в п'ятому поколінні донецький. Справжній донецький. І говорю так, як говорили баба, прабаба і прадід. Українською.


    Чим відрізняється Західна Україна від Східної? Нічим. Ще б одне покоління - і було б те саме, що в нас у Донецьку. Я бачу зараз на Галичині те, що було 40 років тому на Донбасі в етно-мовно-культурній ситуації. Майже всі пруться від шансону й не читають книжок. Для того, щоб позбути їх мови батьків, не вистачило рівно одного покоління.

    Не вірю в демократію у здеградованих суспільствах. Демократичним шляхом в Україні нічого доброго не відбудеться. Ніколи. Рагулі за горілку та гречку завжди обиратимуть парламент, в якому більшість становитимуть свинорили. Янукович - те, чого хотіла більшість цього народу.




    Приїжджаю на заправку в Галичині. За три кілометри від музею, бляха муха, Романа Шухевича, серіал "Мєнти" крутять. "Передайте, - кажу, - власникові, що наступного разу приїду, лишу 200 доларів і розіб'ю вам телевізор".

    Якщо Галичина слухає шансон, то їхні діти забудуть співати українських пісень на весіллі. Співатимуть Ґалкіна. Ситуація набагато гірша, ніж у Росії, бо в них є частина нормального інформаційного потоку. В Україні все просто лайно. Якщо дітей з дитинства годують лайном, то вони ніколи не зможуть споживати нормальну їжу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

     
  3. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    После этого можно и не читать. Всё понятно.
    Те, кто в пятом поколении говорит на русском, как его бабка, не настоящий донецкий? Это смешно.
    Но главное, если человек берёт на себя миссию делить на настоящих и ненастоящих, то мне он неинтерсен уже поэтому.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. zherech

    zherech Well-Known Member

    А мои друзья не мучаются данным вопросом. Честно говоря им глубоко все равно,что происходит на Украине. И на рыбалке после чарок о других вещах разговаривают,нежели о Бандерах с Шухевичами,им эти персонажи в принципе неинтересны. А этот пан,который так беспокоился об украинцах в РФ,лучше бы поехал на рынке и на стройки и помог бы там своим соотечественникам,которых жизнь в Незалежном и Самостийном государстве вынудила уехать на заработки и жить не в самых лучших условиях.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Як добре, що ви більше не написали.

    Людина, між іншим, не ділила нікого і нічого. Вона про себе розказує.

    А ви собі самі намалювали щось і самі ж обплювали. Традиційно. А тому ще менш цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Интересно - а Хмельницкий - он справжнiй український герой - или нет? А то список какой-то ...гм...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Боян і неадекватна стаття
    брєд
    центральне телебачення же, чим тут власник заправки винен
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мда-а-а...
    А може включимо моцк!?
    Ще би трошки, щеби капку і пісєц... Але ні... Як сонце із-за хмар... Мільйонер, москвіч, українець Кіріченко... На білому коні... З сяючим списом правди... В блискучих латах об"ективізму...
    Уф-ф-ф-ф.... Гора з плеч... Зупинили "позбавлення мови батьків"... :)))
    Чергова оранджьова зазакуха...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Включіть.

    А мені вистачає Стаса Міхайловского (чи як його там) або Круга у статусах знайомих на однокласниках.
     
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    40 лет назад в Донецке не перлись от шансона, популярен был джаз, рок и барды. А книги читали значительно больше, чем сейчас в Галичине
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Тем что зажал 30 гривень и не купил антенну, которая принимает местные, гораздо более украинские каналы.
    Не?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А до мене часто заходить товариш, росіянин за походженням, аби скачати або залити класику української музики (швидкість в мене більша). Подобається вона йому. На рівні з класикою року. І мені часто припадає спостерігати, як янаки і дівчата, при зверненні до мене починають говорити українською, допоки я, по ледь помітним ознаках, не розумію, що вони російськомовні і не переходжу на російську. Та що я Вам пояснюю... Ви самі прекрасно знаєте, що в статті написана неправда. Он Ви, в молодості слухавша весь набір музики, від російської до італійської, чомусь не вписуєтесь в тезу про передостаннє покоління.
    Однозначно заказуха...

    ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

    Не... Дело в том, что на той заправке, телек на гвоздь ловит каналы со Львовской телевышки. Но если просмотреть львовские телеканалы, то поймете, что там, в основном, идут либо реклама, либо заунывные беседы о том "що всі винні"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я Вам поясню - оте, про що ми пишемо, називається особистий досвід. І коло спілкування. Яке зовсім не говорить про справжній стан речей.

    Чи Ви збираєтесь мені тепер доказувати, що в нас рагулів ну зовсім нема? ) (До речі, друзі з фейсбуку - абсолютно іншого типу друзі).
     
  14. а сняли бы сериал динамичный какой-нибудь про львовскую милицию - наверняка и глазу заглядение было б, и уму зарядка, и юным наука! Не говоря про усладу слуха соловьиной (это само собой). Вроде, недорого это, и реклама на каналах есть - а было б рекламы больше и дороже! А там и отрасль развиваться стала бы... Может, есть уже такие?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А де ж вони подівались? :))) Є, звичайно... Але середній коефіцієнт рогульства залишається незмінним... Напевно навіть зменшується... Доречі в цьому році після дня міста зібрано сміття менше, аніж у минулому... На свої очі бачив. Чи це не показник?

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

    Раньше были...
    Помнится на заре демократии, в России... Не помню что за проект, но картинка следующая: зима, землянка (или сруб), сидят дед с бабкой, на столе чугунок с картохой, ужинают (завтракают, обедают)... С треском открывается дверь, на пороге в клубах пара здоровенная морда немецкого солдата Вермахта. Во всем антураже. И на ламаном русском воспрошает: - Дедка, бабка! Яйки, млеко, сальо есть? Те, перепуганые, - Нет милок, откуда, мол... Тот вываливает на стол пакеты с различной снедью, и с удыбкой, - Полючай! Гуманитарная помощ великой Германии...
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)