Якою я бачу майбутню країну

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Svjato, 21 лис 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Якою я бачу майбутню країну, або зміни, які на мою думку потрібно зробити. (Ідеальна країна 2)
    --------------------------------------------------------
    Тема була зачеплена 6.10.2010 в темі «Все про вибори і надії», хоч думаю вона велася вже багато раз різними людьми.
    --------------------------------------------------------

    Спочатку невеличкий вступ.

    Будь які пропозиції, що я тут викладу розглядаю лише з точки зору справедливості. Не зберігаю за собою жодних прав в цій темі на думки та ідеї. Шляхи впровадження вбачаю різними методами – вибори і революції (інші варіанти приймаються). Також вбачаю введення усіх узгоджених змін зразу або поетапно, ящо це вимагає часу. Але думаю – чим простіша пропозиція, тим швидше її можна ввести. Пропоную користуватися наступними термінами:

    Зауваження.

    Примітка.

    Роз’яснення

    Обгрунтування


    Держава.
    Державою керує одна відповідальна особа. В нашому випадку президент.
    Президент формує собі команду, з якою готовий проводити свою політику.
    Президент назначає своїх представників в регіонах для впровадження стратегічних проектів.
    Поруч із президентом народ обирає спостережну раду. Спостережна рада розглядає та проводить конкурси або тендери на впровадження державних програм, які пропонує і обирає президент.
    Місцевими справами керує вибрана громадою особа, яка формує собі команду.
    (команда будь-якого керівника несе чисто порадчий характер, та в штат держслужбовців не зараховується)
    Поруч із місцевим керівником народ обирає спостережну раду. Спостережна рада розглядає та проводить конкурси або тендери на впровадження місцевих програм, які пропонує і обирає місцевий керівник.

    Роз’яснення


    Держава для існування повинна мати свій штат працівників - держслужбовці. Такі працівники наймаються для виконання державних обов'язків, оборони, збереження, збирання статистики, поширення державної інформації серед населення.

    До держслужбовців відносяться працівники усіх державних служб – армія (військові-поліція, пожежники), мережа медичних закладів для екстренної та невідкладної медицини, апарат чиновників (податківці, викладачі, клерки)

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:14 ----------

    Економіка. Усе тримається на економіці.

    Гроші повинні зароблятися і тратитися. Гроші не повинні міняти своєї вартості. Гроші повинні платитися тим, хто працює. Тим, хто не може працювати потрібно виділяти фінансову підтримку, щоб людина могла жити - адресно. Фінансову допомогу може надавати тільки держава. Якщо хтось отримує фінансову допомогу не від держави - така допомога розцінюється, як прибуток.

    Працівники мають право об'єднюватися і створювати підприємства. Підприємства повинні бути тільки одного типу. Керуватися підприємства повинні згідно законів взаємовідносин між людьми.

    Податки.
    Податоків повинно бути тільки 2 - податок на прибуток, та податок з продажів.(мотивується це тим, що сплатити податок можна тільки тоді, коли є з чого, або тоді, коли є кошти і вони витрачаються)

    Податок на прибуток повинні сплачувати усі, хто отримує прибуток. Податок з прибутку повинен складати (приблизно 35) відсотків. Нарахування податку повинно проводитися на основі фінансового балансу підприємства. ( Прибуток визначається, як різниця між приходом та розходом вираженим у грошових одиницях, а саме різницею балансу на період нарахування податку - напр. початок і кінець місяця) Такий (в однині) податок повинен йти в державний бюджет.
    Податок з продаж може бути встановлений місцевими радами Наприклад (5 приблизно) відсотків(на покриття витрат місцевими органами самоврядування).
    Нарахування цього податку проводиться в момент проведення операцій з продажу.

    Всі інші види податків - заборонити.

    Форма сплати податку – при нарахуванні зарплати працівникам (шляхом переведення коштів в бюджет, з урахуванням особи від якої це відбувається) чи при подачі звіту підприємством за звітній період.



    Для чого проводиться оподаткування? Або що таке бюджет? Відступ



    Відшкодування податків. Дуже добре було би ввести таку норму. Відшкодування податку в розмірі (приблизно 5) відсотків нараховується на суму поданих декларацій (з первинними документами - чеки, квитанції або їх копії), за звітній період. (Таким чином можна зацікавити населення подавати відомості про проведені фінансові операції) Сума поданих витрат для нарахування відшкодування не може бути вищою, ніж сума прибутку, за звітній період.

    Обгрунтування.

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Інвестиції витяг із банківської діяльності

    Інвестиції – сума коштів яка може бути залучена для діяльності підприємства (шляхом обміну на права (акції)) і повинна бути повернена власнику після завершення інвестування без будь-якого оподаткування!

    Примітка


    Мито.

    Ввізне мито на товари вствновити 30 відсотків. (хоч ввози, хоч не ввози). Виведення коштів за митну територію України встановити на рівні тих же 30 відсотків, що і при імпортуванні товарів (з розрахунку, що це одне і теж).

    Приклади:

    Вивізне мито на продукцію встановити на рівні 5 відсотків. Оподаткування ввезених коштів на митниці відповідає тим же 5 відсоткам, що і при вивезені товару.

    Приклади.


    Сплата мита проводиться (припустимо в 30 - 90) денний термін, після подання декларації на суму вивезених або ввезених товарів чи коштів.


    Підриємство

    Люди працюють і повинн отримувати за це належну платню. Тому при роботі підприємства більшість прибутку повинна йти згідно закону на оплату праці, наприклад (припустимо 70) відсотків. Решта коштів може бути розділена серед власників акцій, або піти на розвиток підприємства.

    Підприємство повинно мати право на отримання безвідсоткового кредиту від держави або банків для власної робудови. (детальніше в Банкіській системі)
    Власником підприємства може бути громадянин будь-якої держави, але при зміні власника, держава отримує (наприклад 5) відсотків акцій цього підприємства.

    Балансова вартісь підприємства повинна бути відкритою для громадськості, а також сума податків сплачених таким підприємством.

    Право на власність оберігається державою, як підприємств так і майна кожного громадянина.

    Будь-яке ліцензування діяльності слід заборонити. Види діяльності які є причетні до заборонених в обігу матеріалів повинні діяти на загальній системі, лише повинні бути обладнані для цоього достатніми засобами охорони та безпеки.

    Банківська система

    Банки повинні виконувати свою пряму функцію – збереження коштів, проведення їх переадресації та інвестування власного і залученого капіталу.

    Плата за переказ коштів банку повинна проводитися за встановленою угодою сторін. (не бути меншою від поточних затрат на перерахування і не бути більшою ніж в 2 рази від затат на такий переказ)

    Банк має право інвестувати кошти в підприємства або в громадян, але безвідсотково.
    Прибуток від інвестицій банк може отримати лише від держави і тільки за однієї умови: Підприємство, або громадянин збільшить суму відрахувань до бюджету. Прибуток банку не може перевищувати цей приріст і складає (наприклад 50) відсотків від цього приросту.

    Для інвестування підприємств та громадян банк може залучати безпроцентно державні кошти в сумі, що не перевищують капітал самого банку. Відповідальність за неповернення інвестицій підприємством або громадянином лягає виключно на плечі банку!

    Роз’яснення

    Банк, як і будь-яке підприємство сплачує податок з прибутку. (на основі балансової вартості)

    Грошова одиниця.
    Грошова одиниця повинна бути в першу чергу стабільною. Тому, що в цій одиниці виміряються інші величини. Крапка.
    Моя пропозиція – вартість грошової одиниці повинна бути жортко прив’язана до електроенергії, як величини, що є дуже ліквідною, не змінною і на виробництво якої йде практично незмінна кількість затрат.
    Примітка.



    Судова система.

    Судді - вибрані особи, які мають досвід державної служби не менше 10 років, мають юридичну освіту і вік яких не менше 45 років. Переобираються судді на місцях кожного року. Порушення суддею закону позбавляє суддю державної пенсії.
    (приймаються пропозиції по спрощенню та наповненню  )
     
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Не згодна з Вами з приводу балансу. Баланс - це документ, що відображає активи і пасиви підприємства. У активи включаються основні засоби (будівлі, споруди, обладнання підприємства), сировина, готова продукція, тобто те, що підприємство має в своєму розпорядженні. Пасиви - це те, кому належать активи підприємства. Тобто це може бути як власний статутний капітал, так і кредиторська заборгованість. Чим більший власного капіталу в пасивах, тим менше підприємство залежить від кредиторів. Це так, на пальцях. :)
    Сума активів у балансі дорівнює сумі пасивів. Де там Ви зібралися, що віднімати - незрозуміло. Різниця балансу на кінець і початку місяця може бути: за рахунок збільшення статутного капіталу, залучення кредитів і т.д. Наприклад, підприємство придбало за рахунок кредитних коштів нове обладнання. У активи пішло збільшення основних засобів на суму вартості нового обладнання, в пасиви - збільшення кредиторської заборгованості на суму вартості нового обладнання. Ви хочете обкласти підприємство 35% податком від вартості цього обладнання? Або як?
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Професійне питання - згідно балансу активи=пасиви чи ні?
    І Що значить зміна активів? (збільшення і зменшення)

    Не дочитав, перепрошую.

    То як росте цей показник, і що він означає?

    Ні. Я (забіг наперед) окремо дав вкладку - інвестиції:



    ---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

     
  6. Nevermind

    Nevermind Просто персона



    Так, я ж Вам пояснила:

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ви погоджуєтеся, якщо у підприємства був прибуток, і після виплати зарплати залишки підуть на зростання балансової суми - тобто і активів і пасивів?
     
  8. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Не обовязково. Підприємство могло погасити за рахунок прибутку кредит, скажімо, або виплатити дивіденди акціонерам.
     
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я це описував. Сплата дивідендів можлива після сплати податку. Якщо не було змінено ні активи ні пасиви, тоді Баланс не міняється і є точкою відліку для нарахування нових прибутків, щоб сплатити свіжі податки від прибутку. Якщо дивіденди не виплачуються то росте Балансова вартість підприємства - відповідно і його акцій. (ріст)
    Приклад
     
  10. donklass

    donklass Well-Known Member

    Гарні Ваші пропозиції чи погані? Безперечно - гарні, раз Ви над ними стільки працювали.
    Але задайтеся питанням, для чого Ви ці пропозиції опублікували?
    Яка мета? Чого Ви хочете домогтися, на що розраховуєте?

    Ну, скажуть Вам, що пропозиції хороші. Що далі? Ви думаєте, Вас почує хтось із тих, хто приймає рішення?
    Тоді сенс витрачати час?

    Ви ж не просто хочете почути думку людей і зіставити її зі своєю?
    Тоді в цьому випадку потрібно давати аналіз і обгрунтовувати, чому Ви висуваєте ті чи інші пропозиції, тим більше Ви даєте їх у комплексі. Тут необхідна зв'язка - що, навіщо і як.
    Стабільність і життєздатність будь-якої системи проявляється в її зв'язках. Чим їх більше і чим вони міцніші, тим стабільніша система.
    І тільки в такій системі Вас дійсно можуть почути.Для Ваших пропозицій потрібна організована структура.
     
  11. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Витрати у підприємства не тільки на зарплату. Ще - на сировину, матеріали, комунальні послуги, перевізки, інше.
     
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Роз'яснення





    Довідка


    ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

    Це тут офтоп, але?


    ---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

    Звичайно. Для цього і підприємство існує. Якщо воно закупить багато ліквідної сировини - хіба це зменшить вартрість фірми-підприємства? Але податкове зобов'язання буде в силі - продавайте 30 відсотків сировини і платіть податок. Ні, то будете винні. Хіба не так?

    ---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

    На зарплату має піти тоді менше... або згідно закону - про поділ прибутку підприємства...
     
  13. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Я мала на увазі ту сировину, яка використовується у виробництві товару, що потім реалізується підприємством. Тобто собівартість товару = витрати на сировину + витрати на робочу силу + інші витрати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я може не чітко висловився
    Повернуся до прикладу.



    ---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:14 ----------

    Дам коментар тут, на цей пост детальніше.

    Я би будував одне законодавство для всіх. До речі зауваження до нової рубрики

    Суспільство.

    Кожен громадянин держави, який працює повивинен сплачувати податок (в районі 30 відсотків). Якщо сума прибутку після сплати податку буде менше прожиткового мінімуму, тоді держава зобов'язана підтримати такого громадянина і надати йому дотацію за звітний період на цю різницю.
    обгрунтування

    Примітка



    То мало, якщо враховувати держстрахування - там воно не державне, як я знаю.

    :good:

    З цифрами я ще сам не до кінця певен, але тільки час і суспільство можуть розкласти все по полицях. (якщо податків купа - тільки заплутує :) )
    Так і я ж про це - для всіх видів бізнесу, щоб було вигідно всім...
    Ага :)
    Завжди думав, що всі в цьому зацікавлені, але новий ПК показав явне відхилення :sad:
    Це тут найважливіше!
     
  15. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    УмнО!!!!
    Если Вьі такой умньій...то где Ваши гроши?(с)
    ХитрО!!!!
    Иметь вьісшее єкономическое и сидеть на ЕН??????
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Сколько всего наворочено!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    А може той...починати з того,чого насильники і грабіжники всіх країн найбільш бояться?

    Просто катрен
    Голодомор - цей злочин проти Людства
    потягне та-а-а-ак Трагедій Всіх кінці,
    що навіть Суд в Гаазі надірветься,
    пов'язуючи воєдино Справи Ці!

    (Юрко НОТОЦО)
    Нині,22 листопада 2010 р.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    По темі.
     
  19. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Свято! Не переймайтеся цим.Важливо не Те,що вони існують,важливіше Те,що є такі як Ви!
    На Галичині,я маю на увазі!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Оооо...да...да....:good:
    Не перевелись еще на Галичине маниловьі........:crazy:
    Или как там у классика...каждьій мнит себя стратегом.......:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)