Як заробляють на Форекс.Forex Private.

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Bogdan35, 3 тра 2007.

  1. Bogdan35

    Bogdan35 New Member

    По статистике, ,близько 50% населення экономично рoзвинутих краiн використовують финансовi ринки як джерело основного, або додаткового прибутка.
    Инвестування на финансових ринках - наибiльш оптимальна альтернатива традицiйним банковским депозiтам.
    высокая доходнiсть, максимальная ликвiднiсть, конфiденцiйнiсть.

    Инвестор самостiйно выбирае финансовый актив инвестування та
    плануе рiвень прибутковостi.
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Модератори - явний спам з рекламною метою.
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Посилання можна стерти а тему залишити.Цікаво на чому вони заробляють в Україні.Я пройщов курси Forex на Кульпаркові,наступний етап був платним 200 долярів,питаюся:"А шо далі"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    даєте нам 2000 долярів, ми їх ставим в банк в Швейцарії ,реєструєм вас як нашого вільного агентаі відпускаємо на всі чотири сторони,ага ше даємо віртуальну ссуду(точно термін не памятаю) і ви нею спекулюєте на валютному ринку.Я кажу :"ФЕСТ! а шо Вам?"- нам 10% від ваших прибутків,!я кажу :"А збитки? -Е ні, то вже ваша проблема.Кажу:" Добре, я звожу діяльність по нулям,тоді як мені забрати з Швейцарії дві тони моїх бакинських?,шенгенської візи в мене катма,код доступу до вкладу ви мені дасте? На кусь викусі!!!!!!!!,але ми можем запропонувати вам прийняти 2000 долярів на наш кор рахунок.
    Я кажу: "Ну сралі мухи ,бендзє вйосна ,тобі прийду...."
    Може я втратив шанс стати міжнародним спекулянтом валютою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    показово.... ще скажіть прізвище дохтора....
    --
    Це лотерея - а заробляють, як і всі лотереї - на лохах.
    Гравець майже без шансів, торгова площадка - шанси коливаються в залежності від розміру. зазвичай гравці оплачують помилки ділера.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Десь читав там можна почати і самому із 100 долярів, під заставу тих 100 долярів Вас можуть прокредитувати на 1000, і оперувати на ринку Ви будете вже сумою в 1000 долярів (100 буде заставою), за прибуток з позиченої суми звичайно ж віддасте комісію. Але коли ваш збиток буде досягати 100 долярів кредитор автоматично продасть вашу валюту і забере своїх 900 долярів + 100 Ваших, і в збитку не залишиться, от такі пироги )). Якщо Вам повезе і будете на тому заробляти то буде добре і Вам і кредитору, а якщо прогорите то погано буде тільки Вам ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    А далі - на Кульпарків :))

    Ви втратили шанс стати ще одним лохом. Може воно і на краще? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. mentos117

    mentos117 New Member

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Привіт! Хочу приєднатись до вашої дискусії. Мені 17 років проте на Форексі вже досить довго. Почав з 1$ в брокерській компанії LiteForex.
    Скажу чесно прибутку ніякого. З кращим результатом можна морозиво десь на повороті продавати. Я прочитав досить багато книг Західних трейдерів, які пишуть що досягли успіху тільки через 20-30 років торгівлі!!! Вчора за 5 хв. я виторгував 4 цента. А тепер свята математика:
    за годину 48 центів, за сутку 1152, за рік 420480, за тридцять років - 12614400 центів, тобто 126144 у.о. Але є і інша сторона медалі - я просто невпевнений чи просиджу 30 років підряд за своїм компютером. Отже висновок: Форекс і здоровя трейдера річ несумісна. Іще одне, знаю багатьох в кого проблеми з виходом на Forex, виникнуть питання пишіть на mentos117@rambler.ru. Все таки вже старий трейдер, чимось тай допоможу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    По при те, у Львові є фірми, які заробляють на цьому. Вони набарають студентів, так чоловік 20-30, розповідають їм правила і починають вони з 200 доларів. Я розмовляв з одним з таких. казав, що заробляє 10-40 баксів у день, правда, далеко не все йому йде. тут , видно, беруть кількістю. Є ще програми, які дають поради як себе вести в тій, чи іншій ситуації, програми є безкоштовні, а є такі, за які треба платити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    так-так, скільки себе пам'ятаю - завше знаходяться люди, що сподіваються вивести формулу, яка дасть гарантований виграш в лотерею чи рулєтку...
    --
    Найкраще заробляють ті, хто продає такі формули...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    і ті, що продають рулетку і лотарею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    троха інакше - круп'є та продавці лотерейних білетів не є особливо багатими ;) а власники ігорних домів та Національної Лотереї - ті так ;)
    --
    До речі - виникнення лотереї саме з цього і почалося - королю забракло коштів на нову коханку....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Збирається інвестеційний пул - тобто вклади. Далі іде гра на форексі. Найкраще в такому випадку скористатися інвестиційними компаніями, а не самому трейдити. У них вже є довсід. Для прикладу Swiss Capital Investments Ltd. Їхній офіс знаходиться біля галицького ринку. Ось один з пакетів послуг:
    Загалом там дохід звичайно більший 30-35%. Але ця різниця є їхнім прибутком.





    Чудовий результат. А якби почали з скажімо з 10 000$ ? Результат ще кращий, еге ж ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Ви не розумієте нашого бізнесу: вкладаємо 1, а отримуємо 100 - це по-нашому, нє?
     
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Загалом так =) Згадав афоризм: "тільки наша людина готова віддати останнє за халяву". На семінарах по інвестуванню грошей зазначали, чим більший вклад - тим більший виграш. Найкраще це відчувається вже від 100 000$.
    А коли людина прагне до 1$ долучити шість нуликів - це дуже важка праця і не раціональне використання часу. З іншого боку виникає запитання - де взяти капітал. Якщо Ви впевнені в собі, і в успішності Вашого бізнесу - то кредит Вам допоможе =)

    Так багато думок виникає. І всі взаємопов'язані. Ось деякі тези: починаючи справу - не думай про прибуток; навчися жити раціонально. =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    взяти кредит і піти і просадити в казіно...
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    А кому забракло коштів ,що сталось так шо власником української Національної Лотереї ,якщо не помиляюсь, є підданий Туреччини....
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    знову мусульманство?
     
  19. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    Нє. По-нашому бізнес виглядає так:вкладаємо 1, думаєм, що отримаємо 100, а реально залишаємося без штанів:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Як заробляють на Форекс.Forex Private.

    люди охоче віддають останні гроші за примарну халяву ;)
     
а де твій аватар? :)