Як "вибити" борг

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Speedo78, 13 лют 2010.

  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Як "вибити" борг?

    Мова йде про невеликий борг - 100 долларів США. Хоча, чому невеликий, для мене це великі гроші (особливо зараз), принаймі не та сума, про яку можна просто так забути.
    В двох словах суть справи:

    Заплатив гроші майстрові, який взявся за деяку роботу. Як водиться в таких випадках, роботу не зробив і зник! На телефон перестав відповідати. Як дзвонив з інших номерів, піднімав і відмазувався тіпа "спішу, зараз не можу говорити", "передзвоню потім", "я всьо в курсі, все зроблю, просто зараз маю терміновий заказ"і т.п... Хоча, що то за "майстр" я взнав потім. Людина таким способом "заробляє". Думаю, нагрів вже так не однго...
    Одного разу зустрів його в місті, кажу "гони бабло" так той вообще прикинувся "шлангом" типу "я тебе не знаю - відстань". Як взяв "за бари", каже типу "все віддам, дай мені пару днів, зараз напряг з грошима". Ну і понятне діло, знову зник :sad:

    Може хто підкаже, чи можна якось "юридично притиснути"? Розумію, що сума не та, але дарувати всякому бидлу не хочеться :ireful1:

    ПС: дані всі його маю (прізвище, телефони, адреса). Правда за адресою тою він майже не буває (видно переховується)
     
    Останнє редагування: 13 лют 2010
    • Подобається Подобається x 1
  2. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Я так понимаю ни расписок ни квитанций не имеется?
     
  3. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Нажаль ні :dntknw:
     
  4. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Змусити зробити таки ту роботу ще актуально?
     
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Вже ні, вже багато часу пройшло (пів року). Хоча, якби зробив, то також варіант, але не самий хороший. Чесно кажучи, не хотілося би зв"язуватися, бо як майстрові вже не довіряю йому. Навіть якщо зробить, по-моєму проблем не оберешся...
    Так що той варіант був би дуже небажаним...

    Як і варіант з "братками", ну не прихильник я таких методів. Та й не піде ніхто за такі гроші, хіба сказати "Хлопці, он той чувак висить мені сто паперів, тре дати йому тягла, вибити, а бабки лишите собі", але що то дасть? Від перстановки доданків...:sad:
     
  6. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Якщо за півроку не віддав, то фіг вже віддасть.
    Варіантів є три:
    -прослідкувати, коли вийде від клієнта,набити мордяку самому, без запрошення братків, відібарти гаманець
    -забути про ті гроші і не псувати собі нерви
    -створити йому такі умови, щоб він сам захотів повернути борг. Наприклад, шкробати "йух" на капоті, дверях квартири і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Не стоит шкурка выделки. Если например, давить на него, он может обратиться в органы в связи с рэкетом. Думать надо было чуть ранее, теперь если не лень, разве что ловить его и силой забирать, но только сразу, без обещаний "завтра".
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну вот і я про що!
    А то якраз такий "фрукт", що може. Ще тоді пробував ментами, прокуратурою, братками грозитися...

    Єдине що, напишу тут прізвище, щоб ні в якому випадку ніхто не зв"язувався.
    Звати його Дурдель Юрій (фамілія, відповідає сущності правда:)).
    Працєю в сфері ІТ-технологій, софту, веб-дизайну (коротче "майстр на всі руки"). Робив мені мережу, серваки, харди і т.п. для роботи (ще мав проблеми з шефом через нього, суму, звичайно що, зняли з з/п :ireful:)

    Може хто чув, знає, пересікався з ним (працював колись в нацбанку). Дайте знати в приват. З радістю поговорив би з ним "по душам" :aggressive:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    є ше один варіант-попросити Б.Колесникова, кажуть він великий шпеціаліст в таких справах :mocking::)))
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пиши - пропало...
    Сам маю перочку таких боржників. Але Стрий не Львів. "Село", ще й невелике. Де тільки бачу їхні "хвости" кругом "славлю"... Деякі люди вдячні за відкриті очі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    І це правильно... дивує одне, що всі кредитори не зберуться докупи і не покладуть цьому край. І такі жулики живуть собі і дальше людей намахують :sad:
    Хоча, думаю це все, до пори, до часу....

    А, взагалі, може варто тут на форумі створити тему "чорний список", куди вносити подібних суб"єктів? Бо існують вони У ВСІХ сферах!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Налаштувати стосунки з опером карного розшуку. Бажано - невисокого рангу, який має дітей і живе у гуртожитку.
    За 25% уговорити його зайнятися цією справою приватно.
    (принаймні 25% було нормальною таксою у 1999-2000).
    Ну і плюс опер може попросити заправити повний бак і купити картку поповнення мобіли. Це нормально.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Сказати просто, а зробити ?
    Треба мати якийсь підхід до нього...

    Тим не менше - дякую за пораду !
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І зробити не важко... Кінці завжди є... В Стрию принаймі... За п"ять хвилин розмови з любою людиною виходиш на будь-якого стриянина... Через завсклад, через товаровед (с)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От коли ви його взяли за бари і він пообіцяв віддати, то тре було розписочку з нього і взяти. А так...

    ---------- Додано в 13:29 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

    У нас був капітан форумі....
     
  16. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    А какую работу должен был сделать?
     
  17. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Маю, деяколи справи в Стрию. Якщо що - звернуся ;)

    Розумію, що треба було розписку, але що вже... пропало. Хоча, незавірена нотаріально, думаю, вона також "фількіна грамота"
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зле думаєте.
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Невже нема знайомих - таких, що давно мали сидіти, але не сидять?
    Вони виведуть. Точніше, маякнуть оперу, що є клієнт. Опери сильні своєю агентурою. Саме завдяки агентурі розкривається значна частина злочинів.

    Сорі, не помітив на початку суму - 100 баксів.
    Опер не стане працювати за 25 баксів. Може, дільничний мент (з дільниці шахрая) щось порадить.
     
  20. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Ну вы тут развели бондиану =)
    Скажите, что за услуга была? 100 баксов это был задаток или вся сумма?
     
а де твій аватар? :)