Як Ви рятуєтеся від ангіни?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Оля, 28 гру 2008.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    при усіх хворобах горла і ротової порожнини використовуємо варення з рожі, воно є сильним антисептиком і смачне. Навідь гнійну ангіну бере , при стоматітах чи коли зуби ріжуться взагалі супер та ще й смачне :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А я ще нині вичитала ось таке. Таблетку гідропериту розчинити в 1/4 склянки теплої кип"яченої води і полокати горло. Тим ж самим розчином можна позбутися нежиті, втягуючи в ніздрі по черзі. Після чого добре висякатися. Але після того розчину не можна нічого 30 хв їсти.
     
  3. mavka

    mavka Well-Known Member

    лікую інтенсивно теплим полосканням: півтори чайні ложки яблучного оцту й стільки ж меду на шклянку теплої води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    .... антибиотиками ....
     
  5. mavka

    mavka Well-Known Member

    в Штатах їх не купиш без рецепту.
    рецепт не отримаєш без візиту до лікаря, де за 15 хв візьмуть мазок, висіють бактерію( коли є ) й видадуть результат.
    рецепт буде розрахований саме на вагу й вік пацієнта й в аптеці лікарство складуть індивідуально. стільки церемоній ;)

    буває, привезе мама хвору бейбу з гарячкою, що зашкалює ( в Штатах лікарі не тиняються по пацієнтах) , лікар огляне й скаже - вірус, чекайте 3 дні, збивайте всім, що під руками, можете садити у ванну з водою. но - ніяких антибіотиків, бо при вірусі вони не діють.
     
    Останнє редагування: 15 січ 2009
    • Подобається Подобається x 4
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вони не тільки у США не діють на вірус, в Україні теж. Правда, не кожна дільнична то знає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    А в нас "не глядя" всім виписують антибіотик, бо "на фоні вірусної інфекції може приєднатись бактеріальна".:)))
     
  8. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    в мене дуже болить горло i маю насморк:sad:
     
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    Lika20, лікуйтесь, читайте поради в в гілці і не хворійте!
     
  10. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

  11. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Раніше дійсно був такий принцип.Антибіотики назначали з ціллю профілактики приєднання бактеріальної інфекції.Тепер це роблять не так.Вірус лічать противірусними препаратами,такими як ремантадін,амізон і ін.Дають аскорутин,потрібно багато пити чаю з лимоном,з шипшини.тобто багато вітаміну С.

    Те що в США не купиш антибіотиків в аптеці-в принципі це добре.Принцип посіву і визначення такого антибіотику який діє на висіяну бактерію-це грамотне лікування.Не знаю чи правда те,що там лікар-стоматолог,перед прийомом пацієнта.навіть,якщо тому потрібно залічити карієс призначає вже напередодні антибіотик.Чи це байки?
     
  12. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    :haha:байки! Тут майже вмирати треба щоб щось сильніше виписали, але все залежить від лікаря:)
     
  13. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Це вони так відносяться до наших,чи до американців,бо я чув зовсім інше,і не тільки чув, а і читав в літературі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    До всіх, якщо вже тяжолий случай, тоді швидку визивають:crazy:
    Та ті лікарі тут такі перестрахані;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    Ой я вот тоже заболела...только у меня простуда, которая переросла в бронхит... ужасно мучаюсь с кашлем... что посоветуете?
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Колись один лікар в подібних випадках радив брати упса.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Milinda

    Milinda миється в бані

    Ангіна дуже серйозне захворювання, тому лікуємуся тим, що припише лікарь. Зазвичай - це антібіотики, різні спреї, полоскання... Добре що ліки можна в інтернеті заказати Медикаменты - купить лекарства. Заказать качественные недорогие препараты | аптека Доброго Дня з доставкою додому . Це дуже допомагає, особливо коли нема часу піти до атеки, тому що дитину не можешь залишити
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сангвіритрин - найкращий антисептик для полоскання.
     
  19. KolincFekir

    KolincFekir New Member

    Зараз грип в Україні дуже поширений. Я лікуюся тільки препаратами які виписує врачь. Обслуговуюся онлайн в клініці grippua.com.ua
     
  20. Anatoliiy

    Anatoliiy Member

    З ангіною треба бути дуже обережним, ця хвороба може повторюватись... Мав колись неприємний досвід - 5 разів в рік ангіну. Допомогли антибіотики + процедури тубус кварц і електрофарес. Відносно актибіотиків - потрібно здати аналіз на чутливість до антибіотиків , інакле можна даремно проколоти антибіотики до ких організм не чутливий
     
а де твій аватар? :)