Як вчинити?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем luckymen, 15 бер 2013.

  1. luckymen

    luckymen Active Member

    у жены умерла бабушка:cry:.завтра на свадьбу к моему другу должны были идти.понятное дело что жена не пойдет,она уехала в родное село.а как мне стоит поступить?идти на свадьбу,не идти,идти и не танцевать и не петь песни....хотел поехать с женой поддержать но в силу обстоятельств не поехал.что вообще в таком случае делать.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А жінка що каже?
     
  3. luckymen

    luckymen Active Member

    MARTINI,думаю она не против что бы я пошел.мы к этой свадьбе готовились можно сказать долго,покупали ей наряды,аксессуары.......но как это будет выглядеть?жена вернется не раньше воскресенья...
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я би особисто в такому випадку не йшла нікуди.
    Раз маєте час для весілля, то краще вже поїдьте завтра в село до жінки, може, там щось допомогти треба буде, та і могилу бабусі відвідаєте.

    Наряди-аксесуари можна використати теж: сходіть з жінкою через деякий час кудись, в ресторан або що.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. luckymen

    luckymen Active Member

    mrochkizm,наряды не пропадут.я же писал,что в силу моих обстоятельств я не поехал,и в далекую дорогу в такую погоду не поеду,как бы этого не хотелось.свадьба друга в городе и на такси заеду за пол часа,это мне еще мое здоровье позволяет.и когда умерла моя бабушка и еще не прошло 40 дней я пошел с ней на свадьбу ее подруги....не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я думаю, Вам найкраще буде порадитися з дружиною, як бути. Чи зараз з нею нема зв'язку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    "Жена вроде не против" - це щось абстрактне. Якщо жінка не каже конкретно "йди", значить вона б воліла краще, щоб ви не йшли. Тож краще займіться тим, щоб підтримати її в цей сумний час
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Заїхати на весілля і привітати товариша.

    А потім поїхати до дружини.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. luckymen

    luckymen Active Member

    mrochkizm,связь то есть,но не хочется сейчас звонить и что то спрашивать так как ей не до этого.

    ---------- Додано в 20:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:06 ----------

    Un.Known,
    я же написал что здоровье в далекую дорогу мне не позволит ехать.

    ---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

    MARTINI,как поддержать мы же на расстоянии в сотни км.по телефону?думаю звонить наяривать не красиво,тем более что это может отвлекать родственников которые собрались и поминают.
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А на весілля піти дозволить?
     
  11. luckymen

    luckymen Active Member

    Un.Known,ехать на свадьбу 30 мин. ехать к жене 3 часа. не выдержу такой длительной поездки.

    ---------- Додано в 20:15 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ----------

    Un.Known,жена еле доехала,пришлось трактор вызывать что бы он дотащил ее к месту.думаете я смогу добраться быстрее?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну, Ви здається, все вирішили. Вам благословення треба?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. luckymen

    luckymen Active Member

    Un.Known,только что общался с женой,она сказала,что бы я шел на свадьбу.надо благословения?
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ще би. Після стількох "поважних" причин хто зможе відмовити?Хоча можна ще контрольну причину добавити, щоб навєрняка. Мовляв :"А твоя бабушка на мої похорони не прийде, то й я до неї не поїду". :diablo: :facepalm:
     
  15. luckymen

    luckymen Active Member

    Picasso,не надо крайностей.и дай Бог вам здоровья.не такого конечно как у меня,и что бы вы могли ездить как угодно и где угодно,и куда угодно.

    ---------- Додано в 22:21 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

    ни одну причину я ей не называл и не навязывал.только спросил стоит ли идти на свадьбу и все!а на форуме изложил и добавил кое что что есть секретом для моей жены и не секретом для вас уважаемая публика.
     
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    перед тим, як давити на жалість давайте спочатку розберемось, що буде робити людина на весіллі, якщо не в стані проїхати 150-200 км?! ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Зануда

    Зануда така зануда

    Я вважаю, що родина мого чоловіка -моя родина, тому в разі жалоби підтримала би його. Прийти привітати людей, що вас запросили, як пропонувалось вище, і повернутись додому. Два зайці одним пострілом: дружині буде приємна ваша з нею солідарність, а друзям буде приємно, що Ви їх не проігнорували, хоч обставини у Вас і не вельми сприятливі. Хоча...три зайці: здоров'я не погіршиться ще більше. ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. luckymen

    luckymen Active Member

    как раз здоровье ухудшилось,вызывал скорую и никуда не поехал
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    пєчєтку в ЗАГСі з родиною чоловік робив чи з Вами?
     
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Яка може бути свадьба, якщо померла бабушка? Хіба свадьба без Вас не відбудеться? Ваш похід на цю свадьбу суперечить всім моральним принципам нормального християнина. І при чому тут, що Ви не будете танцювати та співати...? Раз Ви підете на свадьбу, то значить розділятимете радість гостей і цим виразите неповагу до памяті бабці, якщо не будете розділяти цієї радості, то просто зіпсуєте настрій гостям. Питання - воно Вам треба?:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)