як усе встигнути? (time-planning)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем маюнка, 10 лип 2010.

  1. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    от надумала створити темку.

    дорогі форумляни, які ви маєте рецепти для раціонального використання часу?

    маю таку проблемку - насичене життя :) ну то не проблема, звісно, але ж так дуже складно буває...

    робота (величезні об"єми), спорт-здоров"я, культурні потреби, господарчі питання, друзі, родина, самоосвіта - потрібно встигнути зробити стільки всього, а часу постійно бракує. і це я ще не заміжня навіть, і без дітей.

    як ви виходите із тких ситуацій?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ми просто розуміємо, що неможна життя сприймати так серйозно, бо з нього все одно живим не вийдеш.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Маюночко, як будете заміжньою, то Ваші проблеми поділяться на двох. :) А як будуть діти, то деякі заняття відійдуть на другий план тимчасово. ;) А тоді деякі відійдуть взагалі, а деякі нові з"являться. :)
    А зараз купіть собі такі книги-планери, якщо в Україні такі продаються і розписуйте, що коли маєте робити. Я собі списки навіть на день пишу, щоби хоч половину встигнути. Бо всього і так не переробиш. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    списки у мене постійно ведуться, і записники-пленери...

    мабуть, проблема більше в тім, що я не завжди дотримуюсь того розкладу\плану, який сама собі раніше написала

    ---------- Додано в 23:16 ---------- Попередній допис був написаний в 23:15 ----------

    але ж воно у нас одненьке - хочеться його прожити цікаво, насичено із користю. хочеться хоч щось в ньому зрозуміти)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Продаются. Куча вариантов. Вот, только у меня ничего не получается. Нет внутренней системности. :pardon:

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 23:19 ----------


    Много лет размышлял я над жизнью земной.
    Непонятного нет для меня под луной.
    Мне известно, что мне ничего не известно! -
    Вот последняя правда, открытая мной.

    Омар Хайям
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Може забагато плануєте? ;) Занадто вимогливі до себе? ;)


    У мене теж не завжди виходить. :) Але я заплановую заново і заново. І таки колись зроблю. Хоча теж купа справ не зроблених і недороблених. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    ну, кожному своє. Я не зумів все встигати і постійно відчував напруження і тривогу.
    Врешті мені захотілося прожити життя не цікаво, а з задоволенням і я викреслив багато справ з свого списку. А для деяких просто прибрав терміни виконання.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Shine

    Shine Well-Known Member

    Виділіть САМЕ головне і другорядне. Головному приділяйте весь свій час, а другорядне, як встигаєте - добре, а як нє - то хай йому грець. Життя може змінитися в один день, в одну секунду і буває дуже боляче, що не встиг щось Саме головне...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Якщо у вас катастрофічно не вистачає часу,значить ви вже проживаєте життя цікаво,а все,всерівно не встигнеш."Человек предполагает,а Бог располагает".
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Удачи!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    еге. з цим у мене все склалось як треба :)

    якщо весь - то більше ж ні на що не лишиться)))

    це мені сподобалось) дякую за інформацію для роздумів
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Дуже розумний варіант. Буває, накопичуться справи на суботу-неділю - і виникає почуття "загнаного коня". Поступово плюю на нецікаві справи №2, №4 ... - і життя стає приємним!
    А при накопиченні справ цікавих або корисних в першу чергу для себе - з"являється підйом, почуття, що час "спресовується" і все вдається зробити, як у такому собі поліритмічному танці.
    На роботі часто нагадую шефу - "Я не машина. Засунь собі в дупу свій графік із Майкрософт-проджекта. Пам"ятай, я - спонтанний імпровізатор і видаю високі результати тільки тоді, коли завдання цікаве і ніякого тайм-пресингу по "проміжних пунктах". А рутину доручи клеркам".

    Вважаю, що time-planning - суто індивідувальна річ і ламати себе під чужі стереотипи - злочинно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
  14. tyomichhh

    tyomichhh New Member

    Пропоную зайнятись тайм-менеджментом. В мене також на початку було купа справ і я нічого не встигав зробити, або робив все на швидкоруч. Одного разу я зрозумів, що треба почати планувати свій день і ви знаєте в мене почало з'являтись більше вільного часу, а трохи пізніше я почав встигати робити більше справ за день ніж зазвичай. Тому раджу почати читати статті по цій темі, в гуглі їх мільйони.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А для чого робити більше справ за день ніж зазвичай?:scratch_one-s_head:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    відмежувати себе від знайомих, які забирають час і жодної користі.
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Я наприклад приділяю час знайомим без всіякої користі для себе знайомим
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Сьогодня хотів навести порядок на балконі після зими, посунути гриль і встановити смокер,але зранку несподіванно мороз,мушу переносити роботу на завтра
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Є один дуже класний спосіб...
    Треба себе запитати що для мене насправді важливо, і робити саме це, ну або іншими словами робити все щоб цього досягти, бо якщо питати себе "як все встигнути", або "як зробити за день більше ніж звичайно", то є велика ймовірність що зробиш дуже багато роботи яка нах не потрібна..
    Питання "що мені сьогодні робити" теж не дуже добре, бо тоді будеш робити або те що найприємніше, або те що найбільше муляє, а не те що справді важливо.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тре робити те що хочеться робити :)
     
а де твій аватар? :)