як розібратися зі справами?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Гелена, 23 чер 2008.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    у всіх нас дуже-дуже багато всіляких справ
    як ви все встигаєте? чи дотримуєтесь якогось розпорядку дня?
    чи стараєтесь якось впорядкувати свої справи? наприклад, користуєтеся записниками, органайзерами і т.п.

    до теми мене підштовхнула книжка, яку я зараз читаю: "Getting Things Done (GTD)", "Як розібратися зі справами"
    раджу прочитати всім, кому не підійшли рекомендації традиційного тайм-менеджменту
    ця система вам сподобається, бо йдеться не так про управління часом, як про управління діями, коротше суперова книжка :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    а де її можна придбати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 2
  4. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    коли я працювала, то всі справи, зустрічі і т.д. записувала в записник
    а тепер сиджу вдома з дитиною і думала, що мені нема, що записувати, майже кожен день одні і ті ж справи
    насправді не все так просто, є дуже багато різних справ і весь час в голові крутиться "тільки б не забути ще те зробити" і ще те і ще те...
    голова від того гуде. а простий запис справ моментально полегшує життя-буття
    почала записувати і дійсно в голові прояснилося, не треба думати що я ще маю зробити, бо знаю, що воно записане і я ніяк не забуду :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    у мене є занудний і надоїдливий орґанайзер, він мені постійно нагадує які біли треба заплатити і що треба зробити. Прі(е)оретизує все для мене, так би мовити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    А я то свiтло забуду заплатити, то газ, то ще щось. Чоловiк виїв менi дзюрку в головi вже!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    а чому не поставите нагадування в якійсь програмі? :)
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Бо менi то вже всьо надоїло. Скоро пiду жити в лiс з єнотами i оленями, там за свiтло i газ не треба платити.
    У мене стiльки своїх рахункiв, що я вже здурiю скоро

    кредитна картка
    студентьска позичка #1
    студентська позичка #2
    позичка з банку
    ссуда на хату
    свiтло
    газ
    телефон/iнтернет
    мобiлка
    ще одна дибiльна картка про яку я вiчно забуваю

    I цiлком ймовiрно що на даний момент я вже щось забула.
    I то вся та холєра має строк в рiзнi часи мiсяця, так НI! Кожний день мiсяця щось вiд мене якась холєра хоче.
     
    • Подобається Подобається x 12
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Бо ми з тубом терези і нам такі дурниці ся голови не тримают окрім того що вічно якась хулєра щось хоче, як не одне то друге. Мій занудний нагадувач се ніхто інший як мій МУЖ!:D Я вже нераз не маю сили його чути, а то вже заплатила? а то? а тамто?
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Я все, що змогла, перевела на автоматичне переведення грошей з мого банківського рахунку, через інтернет платити не так вже і багато залишається. Основне правило з оплатами - виписую чек або плачу через інет в той день, коли дістала рахунок.

    Всі зустрічі записую в оргенайзер на мобільнику, обов'язково ставлю нагадування за годину до зустрічі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Усі записники, органайзери і інші таймменеджментівські штучки, як на мене, до одного місця, якщо людина, перш за все, просто не змінить свого ставлення і не підкоректує стиль життя в тому плані. У мене з дитинства були періоди, коли намагалася вести щоденник, записувати спрваи, малювати розпорядок дня. То все дуже швидко проходило, бо я дуже гарно усе писала, а потім до записів не заглядала.
    Зараз часом щось записую, але здебільшого усе в голові.
    Голови поки що вистачає.

    Правда, оплата рахунків за компослуги - на чоловікові. Але типу подзвони туди і взнай, подзвоний туди і нагадай іт.д. , особливо усе, що стосуєтсья теперішнього ремонту, усе нагадую я.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Я - дуже безвідповідальна людина, що стосується моїх особистих справ. Я постійно про щось забуваю, лінюся, відкладаю на після-післязавтра. А от в роботі - все вчасно виконую, і ще первірю по кілька разів, щоб не було до чого придертись.
    Так що я - неорганізована людина у вд=ласному побуті, і не знаю, як з тим боротись. Також не допомагають ніякі записнички, органайзери і т.д. і т.п. То просто треба щось з собою зробити, змінити своє ставлення до особистих справ, поставити їх на якесь вище місце, ніж робота, або хоча б прирівняти, але от не знаю як...Може хто що порадить?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    то так здається :)
    мені теж вистачає, але що з того за радість, якщо я дивлюся фільм і думаю: я ще маю попросувати, помити балкон, купити чай і т.п.
    щоб не забути, воно весь час крутиться в голові хоч не хоч і не дає розслабитися
    тримаючи все в голові неминуче відчуття напруження, а воно мені треба?
    простий запис всіх справ відразу звільняє мислення від зайвого

    є хороше китайське прислів'я: "якщо миєш чашку - мий чашку", а не думай про 10 інших справ
    воно якнайкраще пояснює те, що треба концентруватися на тому, що робиш в даний момент
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Так то воно так. Тіко я якщо і запишу ті всі справи (на роботі чато намагаюсь це робити), то те, що я подивлюся в цей список - далеко не факт.

    Думаю, тут усе індивідуально.
     
  15. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    прочитайте книжку "GTD" :)

    Додано через 1 хвилину
    я так само колись не дивилася на списки
    але тепер щодень дивлюся - все змінюється :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Ху новз, ху новз.
     
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Ага, i в мене так. Всяких нагадувачiв в робочий мейл вмонтовано, а толку.
    Менi впринципi тiльки халепа получається з свiтлом, газом i телефоном. Ми коли переїхали то получилась "нєразбєрiха" i потiм весь ритм збився. Бо ранiше я ж якось жила нi? I за хату НIКОЛИ не забула заплатити, тiко за тi дурнi свiтла.


    От це добре правило. Попробую слiдувати! Пасибi що подiлились :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    ТО, мабуть, треба увійти в ритм, і воно по накатанній піде.
     
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Не створювати їх.
     
  20. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Ото вже явно не вихід!
     
а де твій аватар? :)