Як правильно вибрати пральну машину

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем TanyaChocolate, 11 лют 2011.

  1. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    а не стрьомно беушну брати? Вона ж виходить геть без гарантії.. і ви не знаєте, що з нею попередній власник робив.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що можна з пральною машинкою робити?
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Василь Вірастюк може нею і цвяхи забивати :)
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вірю, але це, мабуть, позначилось би на зовнішньому вигляді.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А я мав до того нову, і вона зразу потекла...її звичайно зремонтували але "осадочок то залишився" а на БУшні чувак теж дає гарантію ....

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

    Я бачив кліп, там дівчатка любили сидіти на працюючій машинці і це дивним чином приносило їм задоволення...Такий собі великий вібратор :))) Але не думаю що машинка від цього сильно постраждає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Хіба? А як в них гарантія виглядає і на скільки взагалі? Ну навряд на 2 роки? І в будь-якому випадку за деталі сам платитимеш, чи всі гарантійні випадки будут перераховані тим, хто продає???
     
  7. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Ага, вже бачу цей фоліант. У будь-якому разі, гарантія зовсім не така, як дає сервісний центр. Ну і беушка лишається беушкою.
     
  8. maxter

    maxter миється в бані

    Ну не знаю, мене якось стрімає беушну пралку брати. Реально ж незрозуміло, скільки вона ще пропрацює, і того навіть приблизно ніхто не може сказати..
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Про нову теж Вам того ніхто не скаже....мав я нову, напруга скочила і згорів процесор, і срака....

    Беушну брали навіть не так через дешевизну як через надійність. Вона механічна, і ломатись там особливо нічому, а навіть як здохне підшипник чи ше шо то дешево і сердито заміняється...

    Хоча вона звичайно не понтова, без дисплея...говорити не вміє...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Так напруга до якості самої техніки не дуже стосується.. Крім того, якщо у новій техніці щось ламається - його гарантійно можна полагодити.
     
  11. Slonb

    Slonb Active Member

    а если сломается из-за напряжения?
    не думаю, что даже смотреть станут. Потыкают условиями эксплуатации, да и все)
     
  12. Fon

    Fon whom how

    з вибором пралкі зарз страшна біда
    ми колись купили за 800 басів ардо на 5кг з баком з нержавійи. пропрацювала 8 років і згорів нагрівач. поміняв нагрівач за 500 грн і працює ще 3 роки і не думає ламатися. але я провів моніторинг по пралках і от що надибав

    усі магазини забиті пралками від 7 тис до 18 тис

    занусі, бош чи індезіт основні моделі, але їх усіх обєднує одна біда - пластиковий бак (не барабан а бак)
    зарз сушка має 800-1200 обертів. при сушінні 6 кг мокрої білизни на 1000 обертів створюється дика вібрація від якої тріскає пластиковий бак. особливо швидко це стається, якщо машинка погано встановлена і тарахкотить-танцює.

    ще одна біда нових пралок - економ-прання. це якась дика фігонька, що легеенько пере за 15-30 хв.
    хочу зауважити, що така опція можлива тільки для переполокання легнького. ні запахів ні бруду ви такими викрутасами не позбудетесь.

    електроніка на теперішніх пралках дуже чутлива, щоб зекономити на виробництві фірми не ставлять блоки живлення, тому, при найменших коливаннях напруги пралку вибиває на серединні прання і з вирівненим струмом пралка або починає прати заово по програмі, або просто висне. перевжно через 2-3 тижні така електроніка згоряє і ремонт не підлягає, треба міняти по гарантії. тту вже дикі проьлеми з магазинами, що вам покажуть голу дупу, а не поміняють пралку. тому після першої такої заміни вам майстри порадять поставити стабілізатор напруги, що коштує десь із 2 тисячі грн.

    через високі оберти і куций мозок пралки нерідно не знешумлені, що приводить до добрячих 80-90 децибел у ваій оселі. а це не дуже приємно, коли у вашій ванній гуде турбіна гідроелектростанції. до того ж, фірми-виробники часто применшують межу децибел шуму, знаючи що виміряти ви саі не зможете. а показувати шумить не шумить на мігах це важко і не зрозуміло.

    отже. мехінічні (не електрнні) пралки відсутні
    бак з нержавійки відсутній
    присутня всиока кількість обертів що руйнують механім і призводять до тріщин
    непродумані режими прання.

    якщо залізти ще глибше, і прочитати несхвальні відгуки на пралки в інтернет сайтах, то там взагалі пекло
    до речі, коли читаєте відгуки і вам попадається
    "вчора заказала сьогодні приїхало, спасіба фірмі за оперативність" - це значить пралка відразу лажа і її витягують хорошим обслуговуванням.

    п.с. нову пралку так і не обрав. з усіх існуючих я припече виберу якусь економку за 6 тисяч на 2 роки, а там викину з балкона комусь на голову і нову куплю трьохразову )))
     
  13. paniolya

    paniolya Member

    у меня аристон , якщо чесно не дуже задоволена.

    місце де засипати пральний порошок в середині самої машинки, і поадає вода при пранні.
    як результат - іржа
     
  14. InnaTi

    InnaTi Member

    Всім привіт!
    Дуже буду вдячна якщо порадите мені щось, вже голову зламала з питанням вибору пральної машини, передивилась купу варіантів, в Комфі консультанти мене вже, мабуть, бояться :) Зануссі, Шарп або Сатурн?
     
  15. InnaTi

    InnaTi Member

    Ви знаєте, ми одного разу захотіли економії, вирішили взяти БУ машинку. "Скупий платить двічі" - це саме те, що з нами потім трапилось. Невеселий досвід. Попередній власник божився що з нею все добре, ніяких негераздів не було і все в такому дусі. Як тільки виявились перші неполадки, викликали мастера, той сказав що її вже "перекручували" не раз, і в подальшому ці роботи влетять нам в копієчку (а ми не спеціалісти з виявлення несправностей з першого погляду). Тому брати щось з рук - завжди ризик.
    З приводу того, що ми дивились, обрали Zanussi ZWSE68OV на 5 кг. Керувалися здебільшого тим, щоб машинка була компактна та коштувала не мільон. Зануссі, до того ж, досить перевірена компанія. Сподіваюсь, жалкувати не доведеться.
    (взяли в Комфі https://comfy.ua/wash-machines/brand__zanussi/. Вибрати є з чого, в принципі)
     
а де твій аватар? :)