Як правильно побудувати рекламу?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем romstudio, 26 жов 2010.

  1. romstudio

    romstudio Member

    Займаюсь підприємнецькою діяльністю: надаю IT-послуги.
    Хочу запитати, як правильно побудувати рекламу своїх IT-послуг?
    Хотів би почути яку саме краще рекламу купувати (в газеті, на бігбордах, на стовпах, на сайтах....) і яких обємах? Які ще методи можна використати для розвитку (розклеювати, розносити листівки, візитки....). Можливо, хтось має ще якісь ідеї в цьому плані. :scratch_one-s_head:
    Усім, предявивши увагу, наперід дуже вдячний.;)
     
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Не знаю, чи 100 % але у Львові завжди найкраще працювала реклама народного радіо (сусід - сусіду сказав) Тому найкращою рекламою може бути ваша якість послуг...
    Я би бив на магазини і інтернет-рекламу...
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    • Подобається Подобається x 1
  4. night

    night Well-Known Member

    Для початку варто визначити обсяг ринку, потенційних клієнтів, взнати чим вони живуть, що в них на думці, які проблеми їх хвилюють, які ІТ- послуги надають у Вашому регіоні, які в людей принципи роботі, взнати слабкі і сильні сторони конкурентів. Визначити свої сильні і слабкі сторони.
    Після цього Ви зможете правильно подати свої послуги. Важливо розуміти що Ви продаєте не саму послугу, а для прикладу, те яку проблему ваших клієнтів ця послуга вирішить. Інакшими словами, в своїй рекламі Ви повинні достукатись до емоцій потенційного клієнта.

    Почніть з дешевшого варіанту. Люди повинні звикнути до Вашої фірми. А це значить що вона повинна бути якомога частіше у них на очах. А з бігбордами Ви швидко витратите капітал призначений на рекламу. А ефекту на перших порах не буде, тому що ну не знають Вас люди, не довіряють. Довіра створюється не відразу.
    Якщо Ви плануєте серйозну фірму, то стовпи не для Вас. Це місце реклами студентів які пишуть курсові, фірм - однодневок і людей які пропонують сумнівні послуги на малі гроші.

    Ідей і варіантів є дійсно багато. Але така інформація в більш розгорнутому вигляді в більшості випадків платна ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Філіп Котлер "Основи маркетингу"
    Там безплатно:)
     
  6. sani

    sani Well-Known Member

    тут все залежить на мій погляд від діяльності, тому що ІТ-послуги бувають різні.
    Одне діло картриджі заправляти чи мережі прокладати, інше наприклад, якщо ви займаєтесь створенням сайтів..

    Тобто якщо перший варіант, то можна пройтись по офісах і розносити рекламки...
    а якщо другий то краще, на мій погляд, інтернет реклама.


    А це сама дієва реклама - це ваша робота!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. romstudio

    romstudio Member

    Цим впринципі і стараюсь займатись. Мої ІТ-послуги - це програмування 1С бухгалтерії 7.7-8.1: створення, доробка звітів, оборобок, власних конфігурацій... Але з такою рекламою є нові клієнти, но не скільки якби хотілось.
    Що відностно цього скажите?
     
  8. night

    night Well-Known Member

    це і текст Вашої реклами?
     
  9. romstudio

    romstudio Member

    Чому текст?? вище писали чим займаюсь - я відписав.
     
  10. sani

    sani Well-Known Member

    я би вибрав найблищі офісні центри чи тп. і порозносив би їм рекламки
     
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Краще вже в податковій крутитися - заодне можна розпитати про турботи бухгалтерів, е. звітність "повтулювати"...
     
  12. romstudio

    romstudio Member

    Дякую.
    Можливо ще щось підкажете?
     
а де твій аватар? :)