Як організувати пивний бізнес???

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем NATALIS, 1 лют 2011.

  1. NATALIS

    NATALIS New Member

    Доброго дня!! В мене зародилась ідея і бажання розташувати пивні палатки в місті. Що для цього потрібно???Мене цікавить:
    1. Яка потрібна документація, дозволи???
    2. Чи необхідний касовий апарат???
    3. Які умови встановлюють дистрибютори пива???
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не смію питати, а у Франківську вже жара настала? :)
    1. Документації потрібно багацько. Дозволи на продаж, ліцензія на продаж алкогольних продуктів, дозволи на місце, дозволи від санстанцій (і на посуд і на працівників в т.ч) і т.д і т.п
    2. Потрібно
    3. Це краще запитати у дистрибюторів. Але по досвіду скажу, якщо Ви задали це запитання тут, це значить що навіть не прораховували вигоду від праці. Отже ідея помре на стадії перечитування кількості дозволів. Спорим на бочку пива що так і буде? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. NATALIS

    NATALIS New Member

    Нажаль жари ще не має, але на мою думку потрібно вже збирати інфо...
     
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Палаток не встановлявав, пиво продавав.
    На сам продаж потрібно:
    - КВЕД, яким передбачено продаж пива
    - дозвіл з відділу торгівлі міської ради
    - ліцензія з податкової
    - медичні книжки для працівників.

    На встановлення палаток, наскільки я знаю, треба дозвіл з відділу благоустрію міста (принаймні у Львові тао так називається) на встановлення МАФ, затвердження його вигляду. Так само точно портрібні будуть дозволи СЕС та пожежників.

    Дистрибютори пива не виставляють жодних умов, окрім ціни на свій товар. Скажімо, Микулинецьке 900 (з доставкою до вашого міста, а не прямо на точку) зараз коштує 380 грн. за кег (50 літрів, тобто 100 гальб, хоча реально 98, тому що перша гальба йде на промивку шлангів, її тра зливати, щоб не отруїти клієнта залишками попереднього пива, плюс десь гальба втрачається на піні.

    Вам також буде потрібен охолоджувач на кожен вид бочкового пива, який ви продаєте. У Львові вживаний коштує від 70 доларів. Вам потрабен чоп - ота ручка, з якої пиво тече плавно і не надто піниться. Вам треба взяти або досвідченого бармена, або взяти людину принаймні за місяць до відкриття, аби вона навчилася регулювати охолоджувач і правильно регулювати ручку, щоб не витрачати на наливання однієї гальби пива 10 хвилин.

    Вам потрібен посуд, при цьому варто знати, що окрім Львівського, ніхто нормального скляного не надає безкоштовно. Високі гальби Чернігівського, Оболоні чи Микулинецького бються в середньому в темпі одна гальба на 2 дні. До того ж, врахуйте, що хороші скляні гальби відвідувачі тупо крадуть. Взагалі, якщо йдеться про точку на вулиці, подумайте про одноразовий посуд.

    Також врахуйте, що крапка, де продають пиво, має або розміщатися в межах 50 м. до найближчого громадського туалету, або забезпечити власний, безкоштовний. За цим не дуже слідкують, але якщо знайдеться дотошний клієнт, який поскаржиться на відсутність - дорожче буде відмазуватися.

    Це так, иільки для початку, щоб ви замислилаися, чи варто тим займатися.
    Бо то насправді тільки в теорії так легко. ;-)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. NATALIS

    NATALIS New Member

    Домовились... Клієнти -це супер))

    ---------- Додано в 16:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------


    Дякі.. дійсно багато трахамудії... але кожна справа не без перешкод...
     
  7. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    прикиньте скільки часу вам то займе (дозвола). Літо вже не за горами, а в сезон треба йти підготовленим.

    Чи гра вартує свічок, чи свічки будуть геморойними?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Khotybor

    Khotybor Well-Known Member

    Поділіться плз, в кого є які ідеї "безпрограшного" бізнесу, окрім пива і морозива влітку
    Я от, спостерігаючи за чергами в сусідній до мого дому секонд-хенд,......
     
  9. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    Бізнес в принципі не може бути безпрограшним. Це завжди ризик.
    Можу вам запропонувати один вид бізнесу
    Подробиці в пп
     
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

     
  11. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Бачу по місту точки "Живе пиво", та й в Арсені є таке... постійно бачу нудьгуючого продавця, який навіть комп собі притягнув, аби не сумувати ... повідкривалися, а люду-то нема... певно, збиткова ця справа... хоча може я й неправа...
    Просто зараз дуже великий асортимент і вибір пива... особливо, у великих супермаркетах... то там до вибОру, до кольОру... а влітку.... все одно на вулиці пити не можна, щоб купив і пішов... то ж вибір падає або на піцерії, де ще й піцу можна замовити до пива, або літні палатки, яких і так вистачає по місту...
    Звісно, це моя суб"єктивна думка... :)
     
  12. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    В палатках і піцеріях добрим розливним пивом і не пахне
     
а де твій аватар? :)