Як нам допомагають чиновники

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем solo, 2 січ 2008.

  1. solo

    solo Member

    Як чиновники,котролюючі органи,та влада "сприяють"спрощенню по вирішенню питань повязаних з роботою.
    Зокрема маю відношення до малих архітектурних форм (кіоски,павільйони) з приходом нового Голови що тільки і робимо боремось з владою.Коли наша влада вже межі переступила ,перегородили вулиці.І ах,продовжили дозвола на 1 рік.Хоч вели 8 місяців безрезультатні переговори.
    [​IMG]
    Під час перекриття вулиць один :babruysk: переписував № авто,а потім вечером до людей приходили "в формі",і заставляли писати пояснюючі.Наскільки це законно?
    Ось його фото може хто впізнає :aggressive:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    добродію, це все сумно, але просто розмовами ви ніц не вирішите.....
     
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    я так розумію держава все вдосконалюється в умінні нас контролювати і карати, а от щоб хоч щось допомогти - ну то ніяк і ніколи. того не вчаться. бо то не вигідно державі
    судячи з бюджету буде як і раніше - однією рукою дають, другою забирають

    а взагалі в нас успішний малий і середній бізнес існує "не благодаря, а вопреки"

    отак нам помагають чиновники:http://ura-inform.com/ru/economics/2007/12/25/biznes/
    Малый бизнес Украины уничтожают законодательно

    Малый и средний бизнес в Украине постепенно уничтожается. Об этом сегодня сообщил президент союза арендаторов и предпринимателей Украины Виктор Хмилевский.
    По его словам, это предопределено законодательно-регуляторными действиями, как на национальном, так и на уровне местного самоуправления.
    В частности, он отметил, что положение ст.118 Закона Украины «О Государственном бюджете на 2008 год» создает правовые принципы для коррупции в арендной сфере.
    «Именно здесь применяются репрессивные меры, которые ликвидируют бизнес без какой-либо ответственности за его последующую судьбу», - отметил он.
    По его словам, большой проблемой ведения малого и среднего бизнеса является существующая система регистрации и разрешительная система на ведение бизнеса.
    Необходимые разрешения и договоры аренды на землю и помещение оформляются лишь на один год и это в то время, когда на решение разрешительных процедур иногда необходимо до двух лет, отметил президент союза.
    «Предприниматели вместо развития своего бизнеса и улучшения обслуживания потребителей вынуждены воевать за свои конституционные права и собственность», - подчеркнул Хмилевский.
    При его словам, за 9 мес. 2007 года в Украине больше всего было ликвидировано рабочих мест в сфере торговли и быта, «именно там, где действует малый бизнес».
    Об этом сообщает РБК.
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Перманентна політична криза не позначилася на економіці країни

    Західні туристи й журналісти у свій перший приїзд до радянської Москви дивувалися: «По Красній площі не ходять ведмеді?!» Наші західні колеги, котрі злетілися в Київ у квітні-травні, були вражені не менше: «На вулицях не відчувається криза — працюють кав’ярні, ресторани, хімчистки, бутики й супермаркети...» Буря в печерській склянці не позначилася на курсі гривні, показниках фондового ринку, збільшенні бюджету, припливі інвестицій. Безумовно, якби держава не була проблемою, а раптом стала підмогою людям, котрим «вудка» цікавіша, ніж «риба», — то економічні показники могли б бути кращими, робочих місць — більше, приплив інвестицій — інтенсивнішим. Натомість нинішній стан справ свідчить про те, що суспільство навчилося жити і працювати окремо від держави. Економіка протоптала свої стежки і ходить ними, зупиняючись перед чиновницькими КПП лише для того, щоб «відслинити» і рухатися далі.

    Мапа успіху лишилася контурною
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. solo

    solo Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Їздили ми в Київ,на прийом до міністрів.Графік прийому внушає(затверджений ще Віктором Фьодоровичем),конкретно по питанню яке тебе цікавить наприклад (міністерство праці і т.д)прийом ведеться приблизно 2 рази на місяць(В понеділок другого тижня:p остання середа місяця:8: )Штамп про отримання листа не ставлять взагалі,премєр міністр не приймає ніколи,можна писати листи і кидати в здоровенний ящик схожий на смітник про подальшу історію звернень взнати нереально.
    Якийсь дідуля влаштував скандал,хотів бачити Юлю.Так йому охоронець вже в відчаї сказав ,що за весь свій довгий час роботи, він ніразу не бачив Юлю :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    тут нічого не вдієш, бажаючих побачити Юлю (чи іншого політика) і всю правду розказати (ну може політики не знають, що насправді твориться в державі) стільки, що життя би не стало всіх прийняти :)
    я від багатьох людей чула, що вони зі своїми бідами писали всім існуючим політикам. отак слухаєш і вуха в’януть. чим старші люди, тим більше поводяться як малі діти

    solo, то я не вам, то я взагалі :)
     
  7. solo

    solo Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Та я не такий вже старий :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    А візьміть обласну санстанцію, керовану паном Павлівим... Це ж кодло взяточників та курупціонерів....
     
  9. solo

    solo Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    У санстанціях свої коники :8: про обласну не скажу нічого, бо не стикався.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    мій знайомий мав, районна - то бджоли...
     
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Та з приходом нового Голови все стало набагато важче! Я так само мала відношення до МАФ тай друзі лишились зараз шо мають МАФи я за вас вболіваю і підтримую але шось все менше віриться шо вони вас лишуть в спокої! В мене так сталось шо я пішла в декрет і тут почались проблеми з МАФ я ше до того зробила документи до 31 грудня а дальше і не буду продовжувати бо крім мене нема то кому зробити так і закинула то якби було то як колись то руки би не опустились а мені в мому положенні вже і не хочеться з ними звязувтись і знов чекати від них тої подачки на рік. Добре шо хоч на рік а не так як перед тим дали дозвіл від жовтня по грудень.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Самопоміч зварювала, а люди повірили....
     
  13. solo

    solo Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Продовжувати потрібно,але зараз почнуться качелі з локальними схемами,які повинні сформуватись на протязі цього року.Думаю будуть створювати проблеми кожному окремо,їм так простіше.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    чиновники сьогодні стали паразитуючою групою населення. Нікому так добре зараз не живеться, як чиновнику. Він нічого не робить, лише торгує нашим правом. Хочу - дам, а хочу - не дам. Вони навіть для нас придумали таку думку: "Чиновник має отримувати таку зарплату, щоб йому не хотілося брати взятку". Вдумайтеся в цю фразу... йому, чиновнику, треба платити так багато, щоб він не порушив законодавство... Тобто, що його посадять мова не йдеться, посадять просту людину, а йому тре платити, щоб він не порушив. Наступна фраза чиновника: "Хочете краще жити? починайте зміни з себе". Тобто, іншими словами, ми повинні мінятися, чиновнику... нащо йому мінятися? Хіба йому зле? Йому добре так, як є: Ви платите податки, він за них отримує зарплату, яка перевищує вашу зарплату, він має кучу державних пільг за ваш кошт, які вам і не снилися і ви навіть не вкурсі, що таке є, ви просто про це не здогадуєтесь. Мало того, коли в прийдете до нього за чимось, він з вас ще три шкури зніме. Питання: нащо йому мінятися? А Ви міняйтеся скільки вам влізе, йому від того ні холодно, ні тепло... Ви для нього є просто бидло і він тримає вас у своїй владі, жиючи за ваші гроші, паразитуючи на держбюджеті. Його ніколи не посадять за корупцію, у нього завжди більше знайомих у прокуратурі, міліції, ніж у Вас, у нього більше грошей, щоб відкупитись, ніж у Вас, щоб його посадити. Такого ми виховали сьогодні чиновника на 15-му році. Хочете - вірте, а хочете - ні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    кілком між ребра!!!
     
  16. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Я чиновник. Чому не знаю???
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Я думав,що Ви лікар...
    [​IMG]
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Лікар. Але чорти кинули... Майже 9 місяців чиновник - начальник відділу райдержадміністрації. Звільняюся. Нічого там хорошого нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Не то слово...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    почитав закон про корупцію... і зрозумів чому у нас вона процвітає.
    В законі все передбачено процвітання корупції.
    Основне:
    -чиновник може вам не давати якийсь дозвіл, папір і т.д. але то не є корупція.... згідно закону корупція є тільки тоді, коли зафіксовано матеріальні вигоди для чиновника, якщо такого ви не зафіксували, чиновник може підприємця тягати мордою по асфальті стільки, скільки завгодно.
    -той, що дає хабар несе таку ж відповідальність, як той, що бере... Питання: кому вигідно здати у руки правосуддя? Нікому, бо всі боятимуться...

    Отже чого дивуватися. У нас закон хто писав? Чиновники, але вони ж не садо мазо, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)