Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Loi, 11 бер 2007.

  1. Loi

    Loi Member

    4-го березня роблю покупки в супермаркеті "Сільпо" - Львів, вул. Городоцька, 179 (навпроти приміського вокзалу);
    вивантажую на касі, плачУ, відходжу, учитуюсь в чек і поволі міркую, що пробито товару (і заплачено грошей) на суму, набагато меншу, ніж я розраховувала;
    збираюся вже повернутися до каси і запитати: "А шо таке?", як бачу, що до мене йде охоронець;
    відводить убік, просить дозволу подивитися вміст візка і порівняти його з чеком;
    я намагаюся було пояснювати, що відбулася якась помилка, але він мене не слухає;
    підходять ще троє, розсортовують товар: наявне в чеці на стіл, відсутнє - в корзину;
    прикидають вартість на око (не пропускаючи через касу) і заявляють, що я зробила розкрадання у розмірі двохсот гривень, а ще вчора, мовляв, ви винесли з магазина банку червоної ікри (?) - її ми теж порахували;
    далі говорять, що правила (?) такі: або ви платите штраф (200 грн помножені на 10, тобто 2 000 грн), або ми викликаємо міліцію - вас посадять як мінімум на 3 роки;
    я в сльози, шок, погляди мимо тих, що йдуть, ганьба, нічого не тямлю;
    дзвоню чоловікові, він теж лякається, говорить, що, звичайно, ніякої міліції, потрібно платити гроші - зараз, мовляв, принесу;
    поки він йде, один з охоронців вирішив змилуватися наді мною - платіть не 2 000, а 1 000 грн;
    чоловік приходить, я віддаю гроші, ніхто не пише мені розписку, товар не повертають;
    добу я в шоці, потім починаю нишпорити по І-нет, з'ясовую, що це звичайна практика працівників супермаркетів - "розводка" лохів на зразок мене;
    іду назад в "Сільпо", говорю спершу з адміністратором, потім з начальником охорони - прошу повернути незаконно відібрані 1000 гривень, він дивується - як я можу так недобре поступати, якщо охоронець зробив добру справу - не здав мене міліції, а у нас є відеозаписи - там все видно, як ви крали;
    прошу показати мені ці записи - відмова;
    приходьте завтра - працюватиме зміна, в якій це трапилося, розбиратимемося, того, хто брав гроші я, мовляв, покараю - треба було викликати наряд, а не жаліти вас;
    приходжу 7-го березня - розмова вже йде по іншій дорозі: які гроші? який охоронець? якій такій випадок? нічого не знаю, і охоронці нічого не знають, а ще у нас є папір, де ви розписалися, що до охорони претензій не маєте (прошу показати і його - також відмова), давайте, скаржтеся, ви нічого не доб'етесь, а дійде до суду, так ми зустрічний позов подамо - за наклеп.

    Висновок - БУДЬТЕ МАКСИМАЛЬНО УВАЖНІ, роблячи закупи в супермаркетах!

    А тепер я шукаю свідків, друзі: може ви, або ваши друзі-знайомі-рідні були саме у цьому магазині "Сільпо" (вул. Городоцька, 179 у Львові) 4-го березня з 21-00 до 22-00. И бачили, як четверо працівників супермаркету оточили жінку 44-х років (окуляри, коротка зачіска, коричнева куртка з капюшоном). Може, бачили, як з боку Городоцької увійшов в магазин чоловік, передав цій дурепі в окулярах (мені) гроші, як я их перерахувала та віддала високому охоронцю зі світлим волоссям, зібраним в хвостик.
    Мій e-mail: elizabetttiger@gmail.com
    моб. тел.: 8-097-838-51-21
    Щіро дякую за допомогу. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Прикро, розвели.:sad:
    Думаю, Ви вже зрозуміли, що в такому випадку потрібно (було) дочекатися підмоги і не панікувати.
    Варто твердо пам'ятати:
    Магазин не може встановлювати своїх обмежень, дотичних Прав і Свобод Громадянина.
    Працівники магазину (і служба охорони теж!) не мають права заглядати у Ваші торби/кишені, як це іноді робиться на касах
    Навіть охоронці не мають права влаштовувати обшук - це не їх компетенція. Є стандартна для території всієї країни процедура.
    Ось тут знаходиться текст:
    КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
    Глава 16
    ОБШУК І ВИЇМКА
    Стаття 177. Підстави для проведення обшуку та порядок надання згоди на його проведення
    Стаття 178. Підстави для проведення виїмки та порядок надання згоди на її проведення
    Стаття 179. Обов'язковість видачі предметів і документів.
    Стаття 180. Час проведення обшуку і виїмки.
    Стаття 181. Особи, в присутності яких провадяться обшук і виїмка.
    Стаття 182. Умови проведення обшуку і виїмки в приміщеннях дипломатичних представництв
    Стаття 183. Порядок проведення обшуку і виїмки.
    Стаття 184. Обшук особи та виїмка у неї предметів і документів.
    Стаття 185. Нерозголошення обставин особистого життя обшукуваних.
    Стаття 186. Вилучення предметів і документів.
    Стаття 187. Накладення арешту на кореспонденцію і зняття інформації з каналів зв'язку
    Стаття 1871. Огляд і виїмка кореспонденції та дослідження інформації, знятої з каналів зв'язку
    Стаття 188. Протокол обшуку і виїмки.
    Стаття 189. Обов'язковість вручення копії протоколу обшуку або виїмки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Все гарно, а що Ви пропонуєте кобіті,свідків вона навряд чи знайде та ще в неті
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Яким боком дотична до Сільпо Глава 16 КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНогоКОДЕКСу УКРАЇНИ ?
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Повторюю: прикро, розвели . (жирна крапка)
    Що би я пробував?
    написати "відкритого" листа в Газету із зверненням до "свідків" (і майбутніх НЕпокупців Сільпо): "поможіть-відгукніться, хто бачив" ;)
    Думаю, відкриття цього ТОПу має саме таку мету.
    Конкретні пропозиції викладені у попередньому пості:
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    А я би зарядив другу тисячу гривнів ,що залишилась бандюкам і вони би з Сільпо стягнули неустойку і моральну шкоду
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    А візьметься хтось, за тисячу гривень бодатися ? :eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Раз таке вже сталося, то нічого нікому не докажете, крім того, що хіба те "Сільпо" можете добре обславити! :sad: Постарайтеся зайти на всі львівські форуми і розмістити цю саму інформацію всюди. Люди розповсюдять то швидко, а ще добре би було, щоб то потрапило на очі до конкуруючого супермаркету. Або власника "Сільпо", бо може він і не знає, яким рекетом займаються його охоронці. :sad: У всякому разі мовчати не треба! Грошей Вам не повернуть :sad:, треба було таки самій вимагати виклику міліції, не думаю, що вони би самі на це згодилися...;)

    Минулого року мала випадок шахрайства у Львівському аеропорту, як поверталася додому через німецьку авіалінію.Багато форумлян пам"ятають мої розповіді. Нічого я не виграла, річ мою таки конфіскували, але знаю, що виставлена тут стаття мала свої результати. Той пан бандит в погонах вже там не працює. :) Мені треба було їхати на суд до Львова, наймати адвоката, на що я махнула рукою і подумала, що хай краще йде на другі руки! І таки пішов! До своїх дійшла та інформація і вони його з"їли, адже там боротьба за виживання ще та! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Як знаєте? секрет?Ваш випадок трохи не підходить, наскільки я памятаю Ви порушили митні правила?(незадеклароване золото)А тут чистий розвод з попереднім зговором з касиром і старшим по зміні охорони
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Ага, секрет. :) Основне, що знаю. В мене дійсно було незадеклароване золото, але я його не ховала, а тримала наверху, щоб запитати, як мені поступити. Але так, як всі декларації були навмисне так покладені, щоб їх ніхто і не міг знайти, то і за махінаціями з вагою багажу, за який мені нарахували 100 дол і не видали жодного чека на ці гроші, я й забула про це запитати. І якщо я була порушницею, а вони такими стражами порядку, то чому пару разів присилали мені різних людей, щоб я хабаря дала?

    Мій приклад не є ідентичним з тим, про який Loi розповіла, але принаймі я розповіла їй, як можна дати цій справі розголошення, щоб далі так людей не розводили. А Ви, Шреку, радите найняти бандитів. І чи не зайде з таким вирішенням справ Україна ще в більший глухий куток, де все за допомогою бандитів тільки можна буде і вирішити? :confused:
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    То тре Кеп"а спитатись він туть один у нас спец
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Та що тут питатись... Пізно :) Вже грошей не повернеш, не такі вони й дурні ці охоронці, наскільки я зрозумів по їх поведінці. Просто у майбутньому слід звертати на це увагу, а також на те, що охорона супермаркету не має права Вас обшукувати, - це прерогатива правоохоронних органів а не дядька Валєри з Зубри, який по блату влаштувався в охорону Сільпо. Крім того за крадіжку кримінал - з 545 грн., 200 грн. - просте адмін правопорушення, штраф за яке має право накладати тільки суд.
    В принципі, я би радив "знайти" 3-4 свідки, класного юриста і підійти до нач. охорони. З їхнього боку був вже точно кримінал, а так як начальники охорони - це екс-СБУ/МВС, то з ними легко буде порозумітися :)
     
  13. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    врахуй факт, що вони шивдше за все "в тємі"))))))))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    :) Може... їм "постанову вклеїти"? :rolleyes: В принципі, якщо вони цим регулярно займаються....
     
  15. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    а це пойдьот ;)
     
  16. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Ну, очевидно, що за 1000 грн. ніхто не буде влаштовувати довготривалої судової тяганини.
    Простішими і ефективнішими, на мою думку, є інформаційні засоби боротьби з жуліками із супермаркетів.
    Хотілось би взнати, чи є у Львові загальноміська чорна дошка на яку заносять подібні "супермаркети" щоб народ знав куди не потрібно йти?
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Може... Тільки треба свою людину в охороні мати...
    Мене ще одне питання цікавить: яким чином можна було перед очима у клієнта "не пробити" на касі таку кількість товару? (на 200 грн.) ? По моему, це завжди очевидно, що касир пробиває, а що ні. Тим більше, купуючи в супермаркеті Ви орієнтуєтесь на яку суму купуєте, а тут раптом така різниця у ціні... Щось тут не так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lopik

    lopik Member

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    взагалі-то вся мережа Сільпо - суцільний лохотрон і разводілово. Вчора мої стареньки батьки купили там апельсини в сітці для внучки - половина апельсинів виявились гнилі. Хто не дурак - закуповується в мережах інтермаркету і "рукавичці" - це львівські контори і вони працюють добросовісніше. А мережа Сільпо - це гастрольори з Києва (а-ля Суркіс), зі всіма типовими найо..ками, цінами і лохотронами.
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    Та нє, однозначно щось не то... чому чоловік без жодних питань віддав 1000 гривень? Знаючи, що його жінка не крала... Я би за свою пасть всій охороні порвав... Фігня якась.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як мене "розвели" у "Сільпо" - прошу допомоги!

    А може це чорний піар? Аналогічна гілка у інших форумах з"явилася
    http://center.lviv.ua/showthread.php?t=2003
     
а де твій аватар? :)