Як краще купувати: через інтернет чи звичайним способом?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем tato, 18 січ 2012.

?

Який магазин ви вибираєте за рівних умов?

  1. Інтернет магазин

    66,7%
  2. Звичайний магазин

    33,3%
  1. tato

    tato тато завжди правий!

    Чи залишаться звичайні магазини в майбутньому?
    Які недоліки інтернет магазинів?
    Що купувати "там", а що "там" ?
    Який у кого досвід?
    Наводимо за і проти
     
  2. randylv

    randylv Well-Known Member

    В інтернет-магазинах купував:
    -картриджі до "хитрого" струменевого принтера (в салонах не було або були занадто дорогі)
    -цифрову камеру для подарунка (ціна)
    -телевізор для дому (модель яку хотів в салонах не було+ціна)
    -деяке обладнання для бізнесу (смішно, але пісочницю для кави по-турецьки знайшов тільки в волинському інет-магазині)
    - пневматичний пістолет (для розваг)-ціна
    Все було хорошої якості, з дотриманням часу і умов доставки, претензій не мав. По ціні виходила реальна економія десь до 15-20%.
    Недоліки чисто психологічні - неможливо "помацати", перевірити, напрягає передоплата (а раптом щось не так?) але повторюсь - в результаті задоволений.
    Зараз планую через інет купити повний комплект посуду для кафе. Приблизно виходить економія навіть в порівнянні з гуртівнями близько 2500 грн при заг. сумі ~12000 грн.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    По-моєму, зараз купувати через інтернет - то і є "звичайний спосіб" :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Електропила Макіта обійшлась на 250 гривасів дешевше, аніж на гуртовні, при відсутності менінгітів з її пошуком та доставкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    а шмотки в інетмагазині хтось купує?:)
     
  6. tato

    tato тато завжди правий!

    Більше 50 відсотків покупців через інтернет - живе в Києві
    У Львівській області - 3 відсотки

    ---------- Додано в 01:41 ---------- Попередній допис був написаний в 01:39 ----------

    Це мабуть саме та сфера, де інтернет програє
     
  7. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    а де дешевше купувати носки?
     
  8. randylv

    randylv Well-Known Member

    Знайома недавно купувала якісь гламурні мешти. Лишилась невдоволеною, бо "на фотці був трохи інший відтінок"... Ну жінки-це жінки, потім продала і заробила непогано:good:

    ---------- Додано в 02:20 ---------- Попередній допис був написаний в 02:16 ----------

    Вчора на краківшькім базарі...(с)Гадюкіни :)
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму


    щось в тому факті є дивне? В Києві просто зручніше і швидше. А ви під"їдьте на львівське представництво Розетки, чи Дешевше.нет.уа, там постійно з ранку до вечора черги за товаром. Те саме на Новій Пошті, Автолюксі та інших кур"єрських службах. Особисто я вже років 10 техніку купую в інтернеті. Хоча, звісно, є групи товарів, які в інтернеті купувати просто недоцільно, бо велика ймовірність, шо не підійде. По мешти чи шкарпетки треба на базар :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так.
    Помацати матеріал білизни, котра сподобалась, неможливо. )
    Все купую. Ще харчових продуктів, правда, не купувала.
    Не скаржусь.
    Таки на базарі. В Стрию. Ми так і робимо. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. night

    night Well-Known Member

    Купую в інтернет магазинах не так багато. Продукти для суші, техніку для кухні, колеса на авто. Більше не було потреби. В загальному сервісом задоволена. Вчасно, просто, доступно і головне мінімум часових витрат з мого боку.
    Зараз в роздумах чи варто купувати постільну білизну через інтернет. На фото все красиво. Але не можна відчути на дотик і можливо колір буде відрізнятися. Можливо хтось мав досвід покупки постільної білизни через інтернет. Діліться досвідом.
     
  12. tato

    tato тато завжди правий!

    Прохання, більше аргументів
    Особливо - "чому")
     
  13. randylv

    randylv Well-Known Member

    Техніку, прибамбаси, гаджети, обладнання вигідно тому, що реально дешевше і є змога порівняти ціни як в салонах, так і в різних і-нет магазинах. + зручна форма оплати.
    Одяг, постіль, носки :), взуття "-" - бо ці речі мусиш помацати і передивитися, поміряти ітп.
    Продукти харчування не пробував, але знаю сайти де можна замовити. Я би цим наразі не бавився, бо привезуть невідомо що (терміни, упакування), а довести не зможеш, бо на кожному сайті є угода...
    Моя особиста думка
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я. Задоволена. Може тому, що білизна була шовкова і чорна, а там нема що зіпсути.

    Загалом у відомих брендів нема ризику, а ще треба звертати увагу на грамаж.
     
  15. tato

    tato тато завжди правий!

    історія, як я купив ноутбук

    Вчора купив ноутбук...
    Ясно, що я його довго вибирав, особливо багато "мацав" по звичайних магазинах )))
    Але купив через "інтернет" . Аргумент - дешевше .
    Було переживання , що буде не той, але все гаразд. Виявляється, кожен ноутбук має свій артикул (код) , і я носив записаних на "папірчику" пару штук - поки не вибрав "саме той".
    Як я уважно читав той артикул, коли замовляв (по телефону) вже вибраний ноутбук))).
    Але ще найбільше хочу поділитись іншими враженнями.
    Просто бачив таке перший раз.
    Шукаючи в гугл де купити свій "прибамбас" я перебрав більше 10 ти сайтів, і один мене спочатку дуже здивував - мягко кажучи)))
    Даруйте, мушу тут розказати.
    Просто одна сторінка, і все ! На сторінці пару телефонів і декларовані "у нас дешевше" - цим мабуть вже нікого не здивуєш.
    В інтернеті також можна "мацати" товар, тому - примітивний сайт одну сторінку , я облишив, і "походив" по тих, що знав, подивився но фото і відгуки, "понервував" менеджерів запитаннями про доставку товару і оплуту))))
    Отримав пару цін, які обовязково, треба рахувати з доставкою і комісією за пересилання грошей. На останок - подзвонив на "одну сторінку" )))
    Мені сказали, що зараз перевірять наявність такого ноутбука і скажуть точну ціну.
    Задзвонили через 15 хв :
    - "Ноутбук є, можете отримати завтра ....."
    Приємніше було чути ціну - на 20 доларів дешевше ніж я вже обрав і 70 від найпопулярнішого магазину ...
    Значить в інтернеті може бути ще дешевше))))
    Коли, я на другий день забирав товар, доречі в представництві компанії, а не через перевізника, я запитав : "Чому такий "простий" сайт?" )))
    Мені сказали, що вони магазин по - телефону і головне завдання для них - це забезпечити дешеву ціну ....
    Ну ціна справді була дешевшою, тому я припинив свої " доставання",перевірив ноут, отримав чек і гарантію - і поїхав додому))))
    Модератори, хай простять, але мушу назвати той магазин, бо все мені дуже сподобалось, все дуже просто , а я отримав те, що найбільше хотів - ціну))))
    Мушу сказати, бо спочатку подумав погано)))
    Магазин "одна сторінка" називаються Номер Маркет, адрес в інтернеті (http://nomermarket.com/)
    І, ще, коли я запитав : ...ну , у вас такий сайт...а де ж я можу подивитись хоч на фото...
    Мені одразу сказали, щоб я зайшов на найвідоміший сайт Р... і подивився собі там
    А потім отримав ціну меньшу на 70 дол))))
    Ну і на кінещь про різницю зі звичайним магазином - мінімальна 1020 грн)))
    Ось така історія
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    наче така тема була, але не буду шукати ...

    от , все таки про продуктах харчування ... які б чинники вас змусили скористатися таким сервісом
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Согласен с паном.
    Сходить в магаз - помацать (как Вы выражаетесь), а потом заказать в интернет-магазине.
    Так и живём.

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    Лично я заказываю изредка пиццу для себя и сына и суши для супруги.

    ---------- Додано в 15:09 ---------- Попередній допис був написаний в 15:08 ----------

    Ещё жена любит салат чука с ореховой заправкой и кайсо.
    Тоже заказываю в Инете.
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    В магазинах вже вичисляють таких, хто приходить просто помацати :) Я раз іду з товаришем, проходим мимо мобільного салону. Він каже, давай зайдем, гляну телефон який запримітив собі на Розетці. Зайшли, він сходу просить показати такий-то телефон. Менеджер відразу зрозумів шо то за клієнт і питає "ви будете купувати у нас чи в інтернет-магазині"? :) Той каже "яка різниця"... і так слово за слово, скандал, виклик директора , телефон йому так і не показали :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ну, шо скажешь?
    Лох натуральный.
    В чем проблема была подойти к товарчику, позырить, а потом уже попросить модельку показать.
    Вы ведь рядом были.
    Почему не подсказали?
     
  20. Oksancja

    Oksancja New Member

    Через інтернет купували не багато, але значно дешевше ніж у звичайному магазині!!! Тому мені сподобалось, хоча одяг купувати я б не ризикнула)
     
а де твій аватар? :)